Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 mar 2008, 21:18

I ewentualnie mozna jeszcze dostac cos jak rodzice są ubezpieczeni w pracy. U mnie mój zakład pracy ma podpisana umowe z PZU wiec cos tam dostane, tylko jutro mam jechac złożyc deklarację.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

26 mar 2008, 21:26

Wiem o co chodzi. No niestety ja z ubezpieczenia nic nie dostanę. A przydało by się :)
Dobrze, ze chociaz opieka daje kasę. My w sumie już dawno złożyliśmy wniosek o becikowe ale jeszcze nie dali nam kasy

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 mar 2008, 21:27

Sylwia.O. pisze:szkoda bo już myślalam że i zus da jakiegos tysiaka hihihihihihihih

hihihihihihi na nich raczej nie ma co liczyć :ico_oczko:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

26 mar 2008, 22:07

dziewczyny kiedy swoim pociecha dajecie smoka? tak zwanego uspokajacza? ja sie juz nad tym gleboko zastanawiam. moj maly ma 2 tygodnie skonczone ale maruda z niego straszny, bez przerwy wisi na cycku jak sie go odlozy po karmeniu placze...jestem juz zmeczona psychicznie.. co wy myslicie o smoczku?

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 mar 2008, 09:34

tego tysiaka co daje opieka to zus im zwraca a tym biedniejszym opieka daje od siebie drugiego tysiaka

kikutek byl juz luźnawy i spodziewałam sie że odpadnie ale nie myślałamże akurat wczoraj hihi :ico_haha_01:

ja mojej niuni już daje uspokajacza ale nie zawsze go chce, raczej częściej go nie chce niż chce :ico_noniewiem:

zaraz jedziemy do pani doktor żeby zobaczyła skóre Tośki, ciekawe co powie, brrr ale mam stresa :ico_chory:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

27 mar 2008, 10:37

nasz kikutek odpadl po tygodniu ale mialam stresa bo krwawil smierdzial i byl taki luzny ostatnie 2 dni ze pojechalismy do lekarza, a on przepisal nam neomecyne masc i teraz mamy piekny pepek :-D
lalunia, nie martw sie z Toska na pewno wszystko dobrze :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

27 mar 2008, 12:29

Lalunia napisz konieczni eco u lekarza
A co do smoka to moja mała dostal go jakmiala coś koło tygodnia. Bo zauwazyłam że robi sobie ze mnie smoka. Nie była głodna a cyc ją uspokajal i sobie tak tylko ciumkala a nie jadła. Teraz lubi sobie smoka possać ale nie aż tak bardzo. A nawet jak sie przyzwyczai to się będziemy martwic później :ico_oczko: jak trzeba będzie smokusia zabrać

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

27 mar 2008, 13:51

Cześć dziewczyny ;-)
Dopiero przeczytałam wszystko, bo Tymek ma kolki, więc jest ciężko. Dostał debridat i espumisan, ale nie bardzo pomagają :ico_placzek: Dziś znowu idziemy do lekarza, może da coś innego. /Co do smoczka pani doktor wręcz namawiała do smoczka, aby mały nie wisiał przy cycku. I powiedziała, ze specjaliści zmienili zdanie i zalecają podawanie smoczka. Mały przybiera na wadze jak szalony, w zeszły piątek ważył już 4800 :ico_olaboga: rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

27 mar 2008, 14:10

Madi pisze:Mały przybiera na wadze jak szalony, w zeszły piątek ważył już 4800
Super Madi.
Ja tez jestem za smoczkiem. Po co ma malec wisiec przy cycu a niestety potrzebę ssania trzeba jakoś zaspokoić. Potemwychodzi,że malec się przejada i sporo ulewa. Dlatego ja tez jestem za smokiem

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 mar 2008, 14:23

Sylwia.O. pisze:Ja tez jestem za smoczkiem. Po co ma malec wisiec przy cycu a niestety potrzebę ssania trzeba jakoś zaspokoić
.
ja też Kubusiowi daję do possania smoczka bo wtedy jest spokojniejszy, ale on chwilke go possie i wypluwa.
A i chcialam was zapytac czy jak wasze dzieci sobie juz pojedza to czy jak usypiaja to robią dziwne miny i zeza? Bo u nas to normalnie tak sie zachowuje jakby był na jakimś haju, przewraca oczkami to do góry to na dół to w boki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość