Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

26 kwie 2008, 15:46

Aha. Napisze Wam przykrą rzecz - byłam wczoraj na zakupach. Wyobraźcie sobie, że wyproszono mnie ze sklepu tylko dlatego, że byłam z wózkiem. :ico_zly: Kazano mi opuścić sklep. Chamstwo. Poczułam się jak złodziej. Normalnie nie wiedziałam jak się zachować. Wyszłam więc, na odchodne powiedziawszy, ze przez chore zasady tracą klienta. Tym bardziej mnie to zabolało, gdyż przeważnie obcy ludzie podchodzą i pomagają wnieśc wózek po schódkach, jeśli w sklepach nie ma podjazdów
A co to za głupi sklep był? Nie spotkałam się nigdy z takim potraktowaniem. Chamstwo faktycznie!!!

[ Dodano: 2008-04-26, 15:49 ]
Ja powiem szczerze jestem juz taka zmeczona wstawaniem nocnym, że w dzien jak duch chodzę... ale co zrobić jak Bartuś potrzebuje tyle jedzonka.. co sie nie robi dla kochaNYCH I DLUGO WYCZEKIWANCH MALEŃSTW :*
A ja nie wstaję, bo Kinga śpi z nami w łóżku. Wiem, że to pewnie niewłaściwe ale wygodne, a ja wygodna mamuśka jestem :ico_haha_02: Budzi się 3-4 razy w ciągu nocy i raz wstaję żeby zmienić jej pieluszkę. Rano dosyć wyspana jestem, ale to też pewnie dlatego że dość wcześnie spać się kładę-już ok 22 leżę w wyrku, czasem jeszcze coś poczytam, a czasem od razu zasypiam.

[ Dodano: 2008-04-26, 16:17 ]
kupił mi herbatkę FitoMixFix z Herbapolu i po dwóch dniach miałam nawał :ico_szoking: Teraz karmię bez problemu :ico_brawa_01:
Czy to jest ta herbatka?
http://vena-vita.pl/produkt,id,18493,he ... 5+saszetek
Też muszę sobie kupić.

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

26 kwie 2008, 16:17

A Ja pochwalę się moim tygrysem, bo dawno nic nie wklejałam, dzisiajesze ze spacerku;
Obrazek
i moja małą kobyłka;-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-26, 16:21 ]
dodam że młody jak był na cycku przez tydzień przybrał ponad 600gram, szok normalnie.ale cyckał non stop prawie a ja chodziłąm jak duch, teraz butla co 3 godzinki i jest znacznie lepiej.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

26 kwie 2008, 16:55

Super fotki emma :ico_brawa_01:

Dziewczyny, a czy podnosicie dzieci do odbicia za każdym razem? Moja się wtedy budzi i dalej płacz, aż korci żeby taką śpiącą, odstawioną od cyca zostawić na boczku i niech pośpi...

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

26 kwie 2008, 17:29

mamamonia, ja nie zawsze biorę do odbicia, w nocy przeważnie kładę na boczku. Mój tiger ( :-D ) mało sobie odbeka, bo równomiernie ssa butle, mamy z aventu antykolkową z odpowietrzaczem :ico_haha_02:
Z Emi natomiast to moment wzięłąm i zaraz bęknęła, młody jakiś inny bo nie chce odbekac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

26 kwie 2008, 17:31

Ja rzadko podnoszę, przyznaję. Właśnie dlatego, że zasypia i potem nie chcę żeby znowu mi płakała. Kładę na boczku po prostu. Jak się uleje to na boczek i nic się wtedy nie dzieje. A w nocy to juz nigdy nie podnoszę, bo sama podczas karmienia zasypiam :-)

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

26 kwie 2008, 17:37

bo sama podczas karmienia zasypiam
mi też się zdarza :ico_haha_02: Przy dwójce dzieci ponoć to normalne :-D ja poprostu tylko głowę do poduszki przyłożę i zasypiam, dziwne bo zawsze musiałam się owiercic,poprzekładać ,legowisko sobie wymiętosic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

26 kwie 2008, 17:47

Ja jestem tez wygodna. Kłade małego brzuszkiem na cycach i odlot :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

26 kwie 2008, 17:48

Teraz Wam tylko napiszę (Agatka wie to już daaaaaaaaawno), że seks po porodzie jest supeeeeeeeeer - delikatniejszy (ach ten troskliwy męzu), spokojniejszy, dojrzalszy i bardziej odpowiedzialny. Troszkę bolało przy pierwszej próbie, ale to normalne i trzeba to przetrwać.
Wow! Ty już po "drugim pierwszym razie"-fajnie! :-) Ale w sumie to dość szybko chyba. Mówią, że 6 tygodni trzeba czekać, ale to pewnie zależy jak kto się czuje. Ja po pierwszym porodzie czekałam przepisowe 6 tyg, a teraz to zależy kiedy na kontrolę do gina pójdę. Wybieram sie też po 6 tygodniach, ale jak wyjdzie to zobaczymy. Bo ja bez 100% antykoncepcji już się nie oddam :-D Wiem, że 100% to tylko abstynencja daje, ale wiadomo o co chodzi.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

26 kwie 2008, 18:35

Wow! Ty już po "drugim pierwszym razie"-fajnie! :-) Ale w sumie to dość szybko chyba.
My tez mamy juz to za soba :ico_wstydzioch: A dzisiaj bedziemy nowe łóżko testować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 kwie 2008, 22:08

Bo ja bez 100% antykoncepcji już się nie oddam Wiem, że 100% to tylko abstynencja daje, ale wiadomo o co chodzi.
ha ja to samo mowilam po drugim dziecku i jak maly mial 3 mies zalozylam sobie wkladke wewnatrzmaciczna :-) na poczatku bylam przeciwna ale jak lekarz mi wyjasnil zasade dzialania od razu sie zdecydowalam :-) i mam spokoj na 4 lata :ico_haha_01:
mamamonia, ja nie zawsze biorę do odbicia, w nocy przeważnie kładę na boczku
ja robilam dokladnie tak samo :-)

Emma, sliczny dresik ma twoj maly tygrysek :ico_brawa_01:

Asia moja sie nie odzywa ciekawe co u nich :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość