lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 mar 2007, 19:20

edytka szkoda slow :ico_zdrowko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 mar 2007, 19:22

gosia, dobre :-D :-D dzieki ,bylo warto :ico_haha_02: :ico_haha_01:
edyta, wracajcie szybko do zdrowia.
Lucy wszystko pewnie jest ok.przecie midwife by zauwazyla jak cos by bylo nie tak,nie sluchaj sie innych.bo kazdy inaczej przechodzi.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 19:29

hey!!!
My juz wrocilismy ze szpitala,Bablu nie zlapalismy,bo zajety na maksa wiec pospacerowalysmy troche poznie.U mnie z tarczyca wszystko z jak najlepszym porzadku :-D
Edytkoprzykro mi,ze Ciebie i Oskarka tak zlapalo,mam nadzieje,ze szybko sie wykurujecie i wrocicie do formy :ico_buziaczki_big: .A swoja droga co to za wstretny babsztyl w tej aptece :ico_zly:
Lucy nie martw sie,na pewno wszystko w porzadku,w koncu polozna bardziej sie zna niz kolezanka wiec nie zamartwiaj sie nam i koniec.
a to fotki ze spacerku dzisiaj..
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 14:28 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 mar 2007, 20:10

Hej Kochaniutkie :ico_buziaczki_big:
weszłam zeby nadrobic zaległości i poklikać, ale nie dam rady, bo zaczął mnie własnie bolec ząb :ico_placzek: Ta sama ch.... co poprzednio :ico_placzek: A juz myslałam, że bede miec spokój...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 mar 2007, 20:33

hej dziewczyny!!!!! wlsnie wrocilam od lekarza mam chlopaka, wszystko w porzadku wiec jestem happy :ico_zdrowko:
pozdrawiam i buziale

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 mar 2007, 20:44

Hej Kobiety! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wszystkiego naj naj naj dla wsztstkich kobiet i malych kobietek!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ja dzis tylko na chwilke, bo bylysmy na szczepieniu i Maya goraczkuje :ico_chory: .
Kasi.k trzymaj sie, ale franca z tego zemba! :ico_zdrowko:
Ilonka zdjecia super, Cora jest bardzo fotogeniczna, sliczny ma wozeczek czerwony, ja to chyba jestem zboczona bo kazdy czerwony mi sie podoba, Ilonka napisz mi jaka to firma.
Edytka, odnosnie szczepienia to Oskarek mial pneumokoki? Nie mowia tu ale po pneumokokach jest goraczka i kaszel! Wiec niekoniecznie jest przeziebiony! A czy badal go lekarz przed szczepieniem? Nie ma tutakiej chyba praktyki, bo za kazdym razem p;rosze by lekarz zobaczyl Maye przed szczepieniem! W Polsce to normalne, tu niekoniecznie :ico_puknij:
Ale jestem dzis troche zla, bo pielegniarka nie wypisala mi recepty na Oilatum dla Mayci, powiedziala, ze dwa miesiace temu juz bralam, wiec poszlam do apteki i kupilam, ale tam moj zaprzyjazniony farmaceuta mi powiedzial, ze ona mi laski nike robi bo to sie Mayci nalezy, i za kazdym razem jak mi sie skonczy to mam prawo isc i prosic o recepte, nie po to moj maz takie podatki placi! :ico_nienie: Zmieniam klinike, bo tam musze isc 50min, a pod nosem mam druga, w przyszlym tyg pojde sie zarejestruje i mnie przeniosa tu.
Dziewczyny czy Wam tez robia problemy gdy potrzebujecie recepte??? :ico_olaboga:
Uciekam bo moj skarbek marudzi.

[ Dodano: 2007-03-08 ]
:-D zeba, anie zemba :-D sorki

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 mar 2007, 20:51

ceść kochane, ledwo was znalzłam :ico_haha_01:
trochę poczytała, ale muszę sie oswoić z nowym forum :-) upiększe je jakoś koło weekendu.
trzymajcie sie kobietki, do jutra :588:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 mar 2007, 21:22

vinee jak zwykle super wyszla,a ja cos nie mam homoru :ico_noniewiem: sama nie wiem czemu?pojde sie kapac i spac....do rana przejdzie

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 22:26

hey z wieczorka!!!!
Kasi.kco za kiel uparty Cie tak meczy,nie wie,ze ciazarowki tknac nie wolno..a kysz....wspolczuje i mam nadzieje,ze przejdzie i bedzie z nim w porzadku kurcze... :ico_olaboga:
Martuchafrost gratulujemy malego mezczyzny :ico_brawa:
Lucy w dzien kobiet nie mozesz byc smutna :ico_haha_02: ,oby humor Ci sie polepszyl jak najszybciej,to pewnie hormony plataja Ci figle.. :-)
Kasiula no wreszcie dotarlas do nas na forum,czekamy na nowe wiesci z remontu,i ze sprawozdania z dnia kobiet w przedszkolu,pamietam jak zawsze nam chlopcy wielgachne lizaki wreczali,a ja cala droga z przedszkola do domu go mlaskalam i skonczyc nie umialam takie giganty byly z nich..teraz pewnie inna moda nastala,lizaki pewnie staroswieckie :ico_smiechbig:
Delfina co za mendoza ta lekarka,ze nie dala Ci recepty przeciez sie nalezy jakbys nie potrzebowala dla Mayci to bys jej przeciez nie prosila o wypisanie...totalna paranoja...nalezy sie i koniec..walcz o swoje i juz,laski Ci nie robi..ja jakos nie mam problemu z receptami,chociaz wlasciwie to rzadko chodze z Vinee,byla chora tylko raz i bez problemu..ze swoimi tez od reki na tarczyce..poza tym mamy duzo lekarstw w domu :-D i w wiekszosci przypadkow jak juz sie przeziebilam czy cos to mnie Bablu leczyl :-D
A wiesz,tak jak zobaczylam fotki Mayci na spacerze,to mnie olsnilo,ze dawno nie robilam Vinee fotek na spacerze wlasnie,zawsze zapominalam wziac aparat ze soba,wiec dzieki za przypomnienie.. :-D a wozek to Graco, cos pomiedzy pomaranczowym a czerwonym kolorem, na zdjeciu bardziej wyszedl czerwony...ja tez lubie czerwony swoja droga :ico_haha_02:
Czyzbyscie juz wszystkie spaly?ja siedze na dole,musze sie zabrac za pichcenie,ale jakos wene mnie opuscila,Vinee juz dawno lulu...chyba se kawke strzele wieczorowa pora a co.. :-D

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Gosiateraz dopiero zobaczylam tego linka co podalas wyzej.. :ico_oczko: :-D warto bylo sobie popatrzyc w dzien kobiet..hihihi :ico_brawa_01: [/b]

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 mar 2007, 07:29

witam
wreszcie sie odbnalazlam... czasu nie mam ale chcialam wpasc powiedziec wam czesc kochane kobitki ale nam tu znowu namieszali jejku.. my mamy sie dobrze kolo poniedzialku powinnam ponadrabiac zaleglosci :)
milego dzionka :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość