misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 sty 2009, 01:34

malutkaniunia88, A wiesz,ze przeszło mi to przez głowe aby nospe wziasc,ale przebolałam teraz znowu mnie rwie dół brzuszka moze nie tak mocno jak wczoraj,ale czuje jakby macice ktoś ciagnoł do dołu dziwne odczucie :ico_noniewiem: SANDRUSIA)), kochaniutka to ,ze raz sie tak stało to nie oznacza,ze teraz bedzie tak samo musisz wierzyc ,ze wszystko bedzie dobrze ja niestety miesiac temu poroniłam samoistnie tak mi gin mówił,ale widzisz podniosłam się i teraz juz nie dopuszczam do siebie mysli,ze jak bedę w ciazy moze się cos złego stac...ja wiem,ze to się tylko tak łatwo mówi,ale staram się ciebie chociaz pocieszyc abyś podniosła uszka do góry.Reszta dziewczyn równiez ci pomoze zreszta ty wiesz :ico_oczko: trzymam kciukaski za Ciebie i oby to była :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 sty 2009, 01:40

magdalena1981, Dziekuje kochana i ja trzymam mocno kciku za ciebie i fasolke :ico_brawa_01: a dlaczego testu nie zrobisz?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 sty 2009, 01:50

dziekuje bardzo :ico_oczko: jak nie dziekowałam aby nie zapeszyc tak podziekuje heh...Nie robie testu z tego wzgledu ,ze jedyny obiaw jaki mam to własnie delikatny ból brzuszka w sumie ciagniecie macicy i temperaturka teraz 37,2 @ ma juz w sumie nadejsc dziś wiec czekam,ale piersi mnie nie bola wiec nic nie robie ide do gin 7 stycznia to moze sie wszystko wyjaśni :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 sty 2009, 16:54

magdalena1981, mam nadzieje ze nie dostalas @ trzymam nadal kciuki jesli obie bedziemy w ciazy to spotkamy sie tez na wspolnym terminie :-D wiec zycze nam tego :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 sty 2009, 19:27

SANDRUSIA)), Nie nie dostałam jeszcze i się na to nie zapowiada...jęsli obie będziemy miały :ico_ciezarowka: to dołaczymy do wrześniówek :ico_sorki: trzymam kciuki nadal....

a kiedy masz dostać @??

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 sty 2009, 20:05

magdalena1981, och kochana ja to dopiero za ok 2 tyg wiec jeszcze mam troche czekania wrrr ale napewno wczesniej zrobie test :-D wiem ze napewno trafilismy w plodne dni imam nadzieje ze sie udalo :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

05 sty 2009, 20:27

ja trzymasz mocno kciuki za waS dziewczyny,, bo mi smutno samej na wrześniówkach

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 sty 2009, 20:54

jenny1983, dziekujemy :ico_haha_01: ja glupia juz test zrobilam bo kupilam sobie 20 testow hi hi ale to chyba za wczesnie bo do zaplodnienia moglo dojsc co najwyzej 4 dni temu wydawalo mi sie ze cos tam pod swiatlo bylo widac ale chyba mam zwidy hi hi :ico_smiechbig: juz nie dos ze na glowe mi padlo to i na wzrok :ico_wstydzioch: ale jesli tylko pokza sie 2 kreseczki napewno dowiecie sie o tym zaraz :-D i napewno zaraz zobaczysz mnie na wrzesnowkach a jak twoje samopoczucie ?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

05 sty 2009, 21:12

do mojego pierwszego testu do 2 kreski to przydałaby się lupa lub przynajmniej światło 1000 razy lepsze w łazienkę :ico_smiechbig:

Co kilka minut chodziłam do łazienki i patrzyłam czy jest ta 2 kreska, czy może mam zwidy, za kilka minut byłam ubrana i stwierdziłam, ze jadę na betę tylko mężuś się zdziwił gdzie ja się wybieram o tej godzinie :ico_puknij:

dziś dzwonili do mnie z przychodni i mam wizytę na 8 stycznia, bo w cytologi wyszedł stan zapalny i mam już żółte upławy,więc jestem wściekła, ale mam nadzieję,ze lekarz potwierdzi już ciążę, bo wizytę miałam zarezerwowaną na 12 stycznia, teraz idę awaryjnie.
Martwi mnie jedynie bóle pleców taki ucisk czasami promieniuje do biodra, ale jest on wieczorem i jak siedzę.
brzuch mnie też pobolewał, ale jest spokój teraz, aż się zastanawiam czy ja jestem w tej ciąży no i szybko się męczę.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 sty 2009, 21:29

jenny1983, kochana napewno jestes i bedzie dobrze napewno ja jak bylam w pirwszej ciazy to byalm u lekarza juz w 3 tyg i juz widzialam moja fasolke na usg dopochwowym :ico_brawa_01: a zapaleniem sie nie martw napewno cos podadza i bedzie ok wiem dobrze jak sie wszystko bardzo przezywa sama to przechodzilam mimo ze moja ciaza byla prawidlowa i u Ciebie napewno bedzie dobrze i moze juz nam wkleisz zdjatko twojej fasolki :ico_brawa_01: szkoda ze tak dlugo wam kaza czekac na te wizyty ja z moja cierpliwoscia bym zwariowala :ico_olaboga: ja do lekarza chodzilam co tydzien na poczatku ciazy do 3 miesiaca moj lekarz juz mi mowil ze nie musze tak czesto bo wszystko jest dobrze ale ja chcialam oggladac moje sloneczko hi hi mogla bym patrzec na nie caly dzien jak teraz bede w ciazy to chyba aparat do usg sobie zafunduje :ico_smiechbig:
:ico_puknij: a podobno druga ciaze sie mniej przezywa u mnie sie to chyba nie sprawdza :ico_oczko:
moj synus od wrzesnia idzie do przedszkola dzis bylam go zapisac nie chcial wyjsc :ico_haha_02: :ico_haha_02: pytam go czy chcial by miec siostre a on tak i krzyczy siostra siostra a ja mowie ze jeszcze nie teraz i mu tlumacze a on siostra i konec hi hi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość