Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 paź 2008, 09:52

Dziewczyna Sarenka urodzila synka Eryczak ma 3760 i 54 cm-klocuszek jak mowi mamausia-porod expresowy!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-03, 10:00 ]
dzieki za komplenenty dla Igola :ico_sorki: ja jakos staram sie ogarnoc porod wiecie -nie spodziewalam sie takigo bolu-znaczy sie taki inny :ico_noniewiem: przy 6 cm bylam w szpitalu wzialam znieczulenie-ale trwalo to eszcze 1,5h zanim sie anestezjolog znalazl :ico_placzek: w tym czasie chodzilam po scianach :ico_oczko:
potem byla juz 10 ale mala twarza ustawiona :ico_placzek: kazali mi podpisac zgode na cc albo vacium lub kleszcze malej zaczelo szubko spadac tetno-i od tego mometu to chyba bylo najgorzej bo nie chodzilo juz o bol ale o te nerwy wylam jak bobr i do tego stralam sie przec zeb jej nic nie robili-skurczy nie czulam po tym znieczuleniu do cc :ico_placzek: wkoncu bez klaszczy sie nie udalo :ico_placzek: ale mala cala i zdrowa :ico_brawa_01: miala tylo jedna czerwona plamke ale jej juz zaszlo :ico_placzek: ja wylam jeszcze nastepny dnien :ico_placzek: boze tak sie balam :ico_placzek: ale jest kochana mi bardzo marcina przypomina-bardo lubi cycora a ja na dzien dzisiejszy mam zmasakrowane sutki na maxa-ale sie nie poddaje :ico_noniewiem: mala lubi sobie powisciec przy cycku jak ja np.brzuszek boli lub nie moze zasnac wiec czesto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde ja nie moge spac ciagle na nia patrze w nocy musze miec swiatlo :ico_noniewiem: bo dostaje shizy jak jej nie widze-przez to ze w szpitalu ja mialam caly czas na oku :ico_noniewiem:
pozdrawiam i lace karmic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 paź 2008, 10:09

łohooooooooo martaa :ico_szoking: cuż to za cacuszko :ico_haha_01: urocza igusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wydaje mi sie ,że do mamy troszke podobna no i witajcie w śród nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[size=150]

oraz wielkie gratulacje dla syrenki
[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 paź 2008, 10:15

mmarta81 pisze:Dziewczyna Sarenka urodzila synka Eryczak ma 3760 i 54 cm-klocuszek jak mowi mamausia-porod expresowy!!!!!!!!!!!!
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!Nareszcie!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agusia------Zaraz po odstawieniu od cyca w nocy dostaje butle.Oczywiscie jezeli karmisz czesciej butla niz cycem ,dziecko sie przyzwyczai do latwego ssania butelki,ale karmienie tzw.kombinowane jest jak najbardziej ok.Trzeba po prostu pilnowac zeby tej butli nie bylo za duzo,dlatego u mnie na 8 karmien sa 2 butle :-) Moja Natalka ma tak silny odruch ssania,ze bez smoczka nie da rady,ssie wszystko co akurat ma w poblizu buzi.Kupilam smoczek dla dzici karmionych piersia,przypomina ksztaltem sutek wiec moze go ssac do wol.Sa zwolennicy wyjmowania smoczka po zasnieciu,ale spanie ze smoczkiem zmniejsza ryzyko naglej smierci lozeczkowej,wiec jak wypluje to jej nie pcham,jak nie to doi do woli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

03 paź 2008, 10:25

mmarta81 pisze:Sarenka urodzila synka Eryczak ma 3760 i 54 cm-klocuszek jak mowi mamausia-porod expresowy!!!!!!!!!!!!
gratulacje super wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

03 paź 2008, 11:31

sarenka GRATULACJE SYNKA!!!! :ico_prezent:
miszka dzięki za odpowiedz dałam mu właśnie dydusia,wiecie co ja dzis to jestem padnięta,jak mały nie mógł sie wysrać to teraz sra co chwila,i co chwila musze go przebierać,dziewczyny jakich używacie pieluszek-ja pampers ale powiem wam szczerze ze nie jestem zadowolona,one przeciekają,albo juz nie wiem jak mój synuś siusia,bo ciągle ma boczek mokry!!!! nie wiem jak w polsce bo nie używałam pampersa,ale tu w norge są one do nonono i chyba dlatego takie tanie!!!! :ico_noniewiem: juz więcej ich nie kupuje,zejde z tego co mam i bede kupować libero,tu w szpitalu i przychodni właśnie takich używają pewnie lepsze,zresztą jak byliśmy w szpitalu to nic mu nie przeciekalo,już mam dość tych przebieranek jak nie sraczka to mokre ciuszki albo mu sie uleje że cała góra mokra!!! :ico_noniewiem: ide wstawić :ico_duzepranko: i szykować obiadek póki mój głodomorek-obsrajtuszek śpi!!! buźka dziewczyny pa

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 paź 2008, 11:39

Agusia1982 pisze:juz więcej ich nie kupuje,zejde z tego co mam i bede kupować libero,tu w szpitalu i przychodni właśnie takich używają pewnie lepsze,zresztą jak byliśmy w szpitalu to nic mu nie przeciekalo,już mam dość tych przebieranek jak nie sraczka to mokre ciuszki albo mu sie uleje że cała góra mokra!!! ide wstawić i szykować obiadek póki
No dokladnie ja juz tez Pampersow nie uzywam bo przeciekaja,na jedno siusiu sa dobre ale kupka i dziecko do przebrania ,a jeszcze jak walnie 10 kupek na dobe to czlowiek pada na pysk.Teraz kupilam tansze pieluszki jakies tam Naturals cos,wzielam tylko dlatego ze tanie i bylo malo na polce wiec pomyslalam ze moze dobre :-D I okazalo sie ze super,nie takie mieciutkie jak Pampers ale dziecko nie lezy z nozkami w kupce i mokrym body :ico_brawa_01: Tak,tak widze ze Ty masz tak jak ja z tym przebieraniem,jak sie uleje to cala gora mokra i znow przebieram :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 14:59

Hej dziewczynki !Ja to prez ta ciaze to nic zrobic nie umiem szukam i szukam i zalesc nie moglam ale nareszcie sie udalo :ico_brawa_01:
mmarta81, Igunia jest cudna tak jak myslalam :-)
Dziewczynki wogole wasze dzieciaczki sa cudne ,a ja mam za to dola bo jak je widze to wam strasznie zazdroszcze

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 paź 2008, 15:12

dana pisze:Dziewczynki wogole wasze dzieciaczki sa cudne ,a ja mam za to dola bo jak je widze to wam strasznie zazdroszcze
No co Ty????Przeciez Twoje bedzie z nami pewnie w przyszlym tygodniu,albo jeszcze wczesniej :-D Moja Natalka urodzila sie jak bylam w ciazy 38tyg i 3 dni :-D Wiec na Ciebie tez juz czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 15:20

miszka pisze:No co Ty????Przeciez Twoje bedzie z nami pewnie w przyszlym tygodniu,albo jeszcze wczesniej :-D Moja Natalka urodzila sie jak bylam w ciazy 38tyg i 3 dni :-D Wiec na Ciebie tez juz czas
Oby kochana oby bo naprwde nic sie nie dzieje a ni pol skurczyku :ico_placzek: nic ,a czuje sie jak bym byla w 6 miesiacu gipka rzeska wogole nie ociazala hehehe niezle co? zamiast tu ciezko sie kulac to ja po schodach moge biegac :ico_olaboga: Nic czekam cierpliwie :ico_noniewiem: moze ja bede z tych co nagle sie zacznie cos dziac i nawet nie zauwaze kidedy bedzie juz po :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 paź 2008, 15:41

nareszcie jest Iga!!!! :ico_brawa_01: Boże, jakie cudo, z resztą wszystkie te nasze Bejbiki sa tak cudowne, ze chce sie je zjeść :-D
sarenka, nareszcie sie doczekałas!!!! gratulacje i czekamy na fotki!!!!

dziewczynki, ja pewnie niedługo będę z wami....wszystkie znaki na to wskazują...gin powiedzial że jak to poyrwa tydzień to mocno sie zdziwi....więcej napisalam na wspólnym terminie....chce to miec za soba, bo czuje sie tak jakbym już od tygodnia zajmowała sie rodzeniem.... :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość