Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 paź 2008, 13:19

ja już zaczynam sie sobą martwić kobietki, bo nie dość, ze @ brak, choć już być powinna, to od kilku dni temp. podniesiona. Gdyby nie poronienie bylabym pewna, ze jestem w ciąży, ale ostatnio przed @ która mi sie te 9 dni spóźniła też tak sie czułam :ico_noniewiem: może złapałam to co Jaguś, bo Młoda usmarkana chodzi - czas wirusów nadszedł.
W ogóle po tym poronieniu ciała swojego nie rozumiem :ico_placzek: Teraz przed każdą @ czuję się jak w ciąży - jem w oooogromnych ilosciach, piersi mam obolałe. Kiedyś nic takiego nie miewałam, za to @ były bolesne - teraz nie czuję kiedy nadchodzi nawet...eh...

Dla pewności zrobię test chyba :ico_noniewiem:
Po to chociazby zeby wiedzieć czy mogę się przeciwgrypowymi lekami posiłkować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 paź 2008, 13:27

('eve.ok, ')
a moze...???
...moze @ juz dlugo nie przyjdzie???

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

28 paź 2008, 16:29

Dla pewności zrobię test chyba :ico_noniewiem:
Zrób koniecznie,będziesz miała pewność.
Mnie poprzedni cykl się wydlużył,ale to tylko dlatego że bylam chora i dostalam lek na zapalenie wirusowe,które przy okazji zakłoca owulacje,wiec wszystko się w czasie wydłuzylo.
Ja od dziś rana jestem już spokojna.Wstałam łóżeczka, umyłam sie,ubrałam no i W KOŃCU moja prawdziwa @ zawitała. Już jest dobrze :ico_brawa_01: Tylko teraz nie wiem czy dziś jest pierwszy dzień cyklu ,czy licząc te plamienia to trzeci dzien cyklu.Bo temperatura spadła mi właśnie 3 dni temu.Nie wiem. Ale to w staraniach i tak mi nie przeszkodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 paź 2008, 17:12

brawo brawo ('geheimnis, ')
wiedzialam,ze sie rozkreci twoja @ i wszystko sie ułozy
a moim zdaniem to twoj trzeci dzien cyklu skoro masz nizsza temp.
buzka

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 paź 2008, 20:46

Tylko teraz nie wiem czy dziś jest pierwszy dzień cyklu ,czy licząc te plamienia to trzeci dzien cyklu.Bo temperatura spadła mi właśnie 3 dni temu.
Wydaje mi sie ze plamienia nie zaleznie od temperatury zalicza sie do poprzedniego cyklu. Krawienie zaczyna nowy dopiero :-D Ale to tylko moje zdanie :-)
Zresztą ważne, ze @ jest :ico_brawa_01:
Dla pewności zrobię test chyba
jeszcze się okaze ze :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 paź 2008, 09:48

no i po tescie :-) nie jestem w ciąży :-) teraz to i lepiej, bo bezpieczniej, żeby te 3 mc-ce pełne minęły. Ale to oznacza znowu, ze cykl mam rozregulowany :ico_noniewiem:
I mimo wszystko zawód odczulam. W sumie robiłam test po raz czwaty, piąty w życiu - dwa razy zobaczyłam dwie kreseczki i teraz ząl mimowolny się ojawił, ze jedna tylko wyszła...ehhh...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

29 paź 2008, 09:59

I mimo wszystko zawód odczulam.
Kochana,wiem że Cie przykro sie zrobiło,ale pomyśl ze faktycznie to lepiej że teraz nie jesteś w ciąży.Nich miną te bezpieczne 3 miesiące(miesiączki) i wtedy na pewno szybciutko ujrzysz 2 kreseczki. A tak mogłabyś sie dodatkowo zamartwiać że do zafasolkowania doszło w okresie nie do konca bezpiecznym dla dziecka. Będzie dobrze. Wierzę w to. Główka do góry. Jeszcze będziesz mamusią po raz drugi, a potem może nawet i trzeci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 paź 2008, 11:52

geheimnis no z tym trzecim się nie rozpędzajmy :ico_oczko: ale @ nadal ani widu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 paź 2008, 13:39

wpadam na chwilke ......sledze wasz temat od początku........jeszcze nie dawno przezywałm to co wy a teraz no prosze ....jutro zaczynam 10 tydzien i oczywiscie mam obawy czy z dzidzia wszystko ok (ale tak juz chyba bede miec do porodu), wierze goraco ze i wam sie uda dosc szybko zafasolkowac .....póki co przesyłam fluidki########## i pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

30 paź 2008, 13:45

Witam niestety starciłam swoje maleństwo tydzień temu. Miałam zabieg 10 min i po wszytskim. Teraz czekam na @ i te 3 cykle żeby szybko mineły. Powiem że nie sądziłam że mnie to spotka. STraszne uczucie. Mam nadzieje że szybko mój organizm dojdzie do siebie i może już niedługo ujże dwie kreseczki.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość