Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

02 mar 2009, 00:57

witajcie
my narazie zdrowi wreszcie mi przeszło zeby nie zapeszyc tylko pgody sa wstetne juz mam dosc tej zimy wyzdrowiałm fakt ale długo jeszce w tamtym tygodniu smarkałam jest odwillz chlapa sytaszna błoto ja to autam boje sie jechac bo u nas przed dome i mozna sie utopic i jeszce droga przed domem jest tragiczna . A jak jest u was?

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

02 mar 2009, 08:38

U nas na szczescie okres chorob tez minal-Wiki rozgadala sie na calego :-) A za swoja mlodsza siostra przepada.Niedlugo wybieramy sie na dluzej doPolski.Beda szalec dziewczeta w ogrodku :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 mar 2009, 17:54

Szkrab super z tymi zdjeciamy zrobiłas dziewczynki sa swietne a jaie podobne do siebie swietnie ze Wiki jest za siostra a mi sie juz powoli zaczyna odechciewac drugiego nie wiem nie wiem jak to bedzie . Kuba zrobił sie taki łobuz ze maskra wymusze wszytsko krzykiem i płaczem chyba ktos zamieniał mi dziecko :-D :ico_olaboga: oby mu przeszło bo nie wim jak to bedzie dalje jak idziemy do młodszej koeznki jego toja popycha i reke na nia ponosi niewim jak mu to wyperswadowc najpier krzyczał na niego pznij klapsa dostał ale nic nie dizł wrecz przeciwnie dział odwrotnie bardziej to robi traz mu tumacze ale tez mało co do niego dochodzi . Moze wy macie jaks rade??

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 mar 2009, 08:06

Monis widze ze dopadl was okres buntu :ico_olaboga: Krzykiem i straszeniem nic nie wskorasz bedzie jeszcze gorzej.Ale musisz byc stanowcza i nie pozwalac na wszystko :ico_nienie: Jak cos nabroi to powiedz np ze jeszcze raz i zabiezesz zabawke a on bedzie siedzial u siebie na lozku a potem jak sie sytulacja powtorzy zrob tak poprostu chociaz niewiadomo jak glosno by wrzeszczal. Ja wynosilam Wiki do pokoju po jakiej chwili szlam tam i zregoly byla juz spokojna. Musisz znalezc poprostu sposob na niego.I nie popuszczac bo bedzie coraz gorzej.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 mar 2009, 12:46

witajcie!
monis u nas dzialalo wyprowadzenie do innego pokoju :ico_noniewiem: naszczescie teraz jak maly chodzi do przedszkola to nie ma juz histerii zreszta nigdy tak bardzo zle u nas z nim nie bylo :ico_noniewiem:
co do drugiego dziecka to ja sobie wyzaczylam jesien jako ostateczny termin na zaczecie staran i jesli nie zdecydujemy sie wtedy to chyba dam sobie spokoj :ico_haha_01:
u nas tez wreszcie te chorobska rzeszly pogoda ladna tylko czasu malo jak zwykle
w kwietniu lecimy do polski na tydzien babcie juz sie doczekac nie moga :ico_haha_01:
ja tam powiem wam jakos nie tesknie za polska zawsze mam stresa jak tam lece :ico_noniewiem: no ale nigdy nie lece na dluzej niz tydzien i to raz na rok hihihihihihih wiec jakos wytzrymam :)
a gdzie reszta dziewczyn?
pozdrawiamy serdecznie :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2009, 23:08

Witajcie :)

Z góry przepraszam za swoją nieobecność, ale wszystko mnie ostatnio przytłacza, dieci dają mi porzadnie w kość i ta aura za oknem - nic sie nie chce :(, poza tym kończymy remontować mieszkanie i wiecznie czegoś szukamy: to drzwi, kafelek, fachowców i tak w kółko..., a kłotni przy tym tyle, że wszystkiego się odechciewa. Dzieci macie cudowne i taki apel do Was dziewczyny, nie rezygnujcie z drugiego dziecka jesli macie możliwości to do dzieła :ico_oczko: , pracy może i więcej ale ile radości :-D . Moje dzieci są teraz na etapie ciągłych kłótni, pisków itp, ale jak się godzą to tak słodko że szok :-) . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 mar 2009, 09:46

Hej Maja.
Zobaczysz przyjdzie wiosna i nastroj sie poprawi.A co do remontu tak to juz bywa ze czasem bez klotni sie nie obejdzie, ale zobaczysz ile radosci bedzie jak juz skonczycie.No i wklej nam tu jakies zdjecia.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

24 kwie 2009, 22:14

Witajcie mamy ale zdako tu juz zagladamy ale najwazniejsze ze podtrzymujemy jeszce u nas juz troche lepiej jesce troche kuba stara sie wymuszac ale bez porownania do wczesneij ale zato jest bardzo upaty . Nie wiem co jest ale 2 tyg przed siwtami rozłoayz sie dostał temp katar kaszle wezwalm lekarke do domu bo pzred swietami tak dorywczo poszlam do p.... no i okaloa sie z jaks infekcja dostał eki i przeszło ale w swieta dostał temp bez zadnych innych obiuawow i po kilu dniach dotał kaszle ale tylko jak spał w dzien a pozniej rano jak sie budzi w dzien od czasu do dasu kaszlnie ale nie za wiel ale rano jak wstanie to bardzo go meczy niewim co to moze byc moja lekarka kazala poczekac ale jak nie przejdzie mu kaszle to wysle nas na przeswietlenie płuc dostaje teraz ta szczepionke do ustna ale jak mu nie minie do powniedzilku to pojde znim do lakarza , juz pomyslam z emzoe to jaks alergia niewm sam zapialm sie do alergologa na 9 maja zobaczymy co mi powie.
Npaisze co u was
POZDRAWIAM :-)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 22:21 przez moniś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 kwie 2009, 07:14

Witam.
Monis jak tam Kuba??
powiem ci ze nie wiem czy wizyta u alergologa cos da bo na wykonanie jakich kolwiek testow alergicznych nasze dzieciaczki sa za male. Robi sie je dopiero po 3 roku zycia.

Sprobuj tez sama w domu wyeliminowac rzeczy na ktore moglby byc uczulony moze wtedy nastapi poprawa.No i napisz co powiedzial lekarz.

A my 1 majaj jedziemy do Polski i zostajemy napewno do konca sierpnia a moze i na stale.Zobaczymy jak sie sprawy uloza :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

30 kwie 2009, 22:35

Szkrab byałm tylko narazie u pediatry Kuba wczoraj dostał temp mał stan pod goraczkowy narzaie nie ma obiawów zeby miec zapaleni płuc tak mowiał lekarka chyba ze by dostał goraczke albo nie chcił jesc zobacze co bedzoe dalej mam nadziej ze wystko bedzie dobrze martwi mnie ten kaszel fakt mamy kota od niedawna ale jest nas 3 miesisc wiec nie mozliwe zeby dopiero teraz cos mu bayło bynajmniej tak mi sie wydaje
Jak bede cos wiedziłą od alergologa to sie odezwe ale to po 9 maja.
Szkrab pisałs ze wracasz do [polski czemu to cos sie zmieniło przeciez u nas teraz coraz gozej jest . Mam nadziej ze bedziesz sie odzywał jak bedziesz w polsce czy nie bedziesz miał dostepu do netu?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość