Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2008, 13:24

dziendoberek

Wiolaw sliczny pokoik :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: swietnie Wam wyszlo

Frydza u malej to mzoe byc tylko taki etap..Oskar wiele raz tak mial a wciaz jeszcze w dzien spi i wieczorem zasypia ok 20-21.. a takie etapy ze spac w dzien nie chcial jzu byly i ze szalal do 22 niezmordowany tez wuiec nie przejuj sie,przetrzymaj i staraj sie wciaz kklasc ja o normalnej porze
trzymam kciuki aby maz prace predko znalazl :ico_oczko:

ja juz dzis po kursie na przewodnika,ale mi sie nudzilo i bylam okropnie spiaca do tego,musialam ogladac ta sama wystawe co w zeslzym roku wiec sie wyrwalamw czesniej.

Oskarcio spi,ja zajadam sie pistacjami :ico_wstydzioch: pogoda beznadziejna ...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lis 2008, 13:29

witam
Kacper wczoraj nawet po południu był w miarę :ico_noniewiem: robiliśmy opbrazki z kolorowego papieru,teraz wiszą u niego w pokoju,przewiesiłam sznurek i spinaczami przypinam,taka wystawka bo na lodówce miejsca juz nie ma :ico_noniewiem: a narazie chce żeby wisiało to co tam wisi

KAcper ogólnie to jest taki typ jęczący i marudzący,a ostatnio to tak ma bez przerwy,coś nie po jego mysli i od razu miauczy :ico_olaboga: zwariować można,nerwy siadają juz :ico_zly:
teraz próbuje zasnąć,ale czy sie uda :ico_puknij: nie wiem bo dzis wstał jakos po 7 sporo to nie wiem czy bedzie spał
mógłby
dzis pogoda ładna,ale zimno

Wiolaw super pokoik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno królewna zadowolona :ico_brawa_01:
Magdalena_82, faktycznie trzeba sie natrudzić żeby dziecko sie nie nudziło
wczoraj wylicytowałam 2 części ksiażki z pomysłami na cuda z papieru,zobaczymy może tam cos fajnego będzie,bo czasem to juz pomysły się kończą

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lis 2008, 14:23

Witam weekendowo :-D dzis jade spotkac sie z AGNIECHA Z TT :-D i jej synkiem Tomusiem :-D


wiolaw, piekne krolestwo ma twoja dama i ten brokat czadddd :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Natashka, dziekuje dziekuje :ico_oczko:

KAcper ogólnie to jest taki typ jęczący i marudzący,a ostatnio to tak ma bez przerwy,coś nie po jego mysli i od razu miauczy zwariować można,nerwy siadają juz
oj napewno Kasiu,ale bedzie lepiej zobaczysz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 lis 2008, 14:33

dzieki dziewczyny za pochwały pokojowe :ico_haha_02:

Frydza, na zdjeciach wogóle nie widac tego brokatu , ale jak słonko przyswieci a swieci dużo to ładnie sie błyszczy :ico_haha_02:

Gabi, no pokiok taki ustawny prawie kwadrat 4*3,5 metra

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lis 2008, 12:03

FOTKI ZE SPOTKANIA :-D :-D

PARE FOTEK MOICH I AGNIECHY :-D

Obrazek


Obrazek


MILOSC hihi
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


I CALA 4 :-D
Obrazek


CIEKAWA ROZMOWA HIHI
Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 lis 2008, 12:18

Frydza, widać ,że spotkqnie się udało , fajne fotki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 lis 2008, 20:15

hej
Frydzuś śliczne fotki :ico_brawa_01:





ja jestem z deka przybita bo w środę jak świętowaliśmy imieniny mojej mamy zadzwoniła teściowa z wiadomością, że zmarł brat teścia - chrzestny mojego G a wczoraj umarł mój dziadziuś, trochę za dużo jak na jeden raz. Próbuję zająć się róznymi rzeczami ale ciężko mi to wychodzi, dobrze, że mam te dzieciaki bo inaczej bym chyba siedziała i patrzyła w sufit a tak musze się zmobilizować i cokolwiek robić.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 lis 2008, 23:55

bozena, bardzo mi przykro , trzymmaj sie kochana :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 lis 2008, 08:43

dzien dobry
stawiam poranna kawusie :ico_kawa: :ico_kawa:

ja na nogach od 5 b mnie 4 Oski obudzil gadaniem i od tamtej pory sie krecilam i wiercilam az postanowilam wstac i pmylam przynajmniej podlgi :ico_haha_01: zawsze to teraz mniej robty bedzie... :ico_haha_01:
ciezki "naukowy" tydzien mnie czeka... :ico_noniewiem: mapa polityczna swiata naucozna ,najgrzej szlo z afryka :ico_noniewiem: jeszcze 2 prace mnie czekaja do napisania w tym ten 1 rozdzial do ktorego musze dodac c nieco,ale to juz jak Oski zasnie :ico_oczko:

Frydza za udane spotkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Bozenk bardz mi przykro :ico_placzek: faktycznie bardzo smutny weekend Cie zastal :ico_placzek: glowka do gry,zawsze trzeba wyszukiwac w zyciu jakichs pozytywow..a masz takich siwetnych 3 chlopakow ze sam usmiech na buzie nachodzi!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 lis 2008, 10:53

dzień dobry :ico_haha_02:

ja dzis niewyspana na maksa w pracy chyba sobie poprzysypiam , nie mogłam spać w nocy a do tego mój P miał komputer szwagra bo cos tam mu się posypało i siedział z nim całą noc :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość