jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

29 sty 2020, 16:27

Nie wiem tak do końca czy to problemy z trawieniem bo u mnie wzdęcia powodują napoje gazowane, nawet żucie gumy może wzdymać ;) Tak samo jak jedzenie w stresie i w pośpiechu. Ja tam zawsze mam ulgasim i w torebce i w apteczce bo już nie raz mnie ratował.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

31 sty 2020, 12:27

najważniejsze to mieć dobre rozwiązanie na tego rodzaju problemy, jeśli chodzi o ulgasim to rzeczywiście jest on dobry na wszelkie gazy czy wzdęcia też mam go często przy sobie zwłaszcza na jakichś imprezach bądź obiadkach rodzinnych, gdzie jest dużo ciężkiego jedzenia.

koko88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2019, 16:47

Re: Wzdęcia . . . czyli problemy z TRAWIENIEM?

19 lut 2020, 18:23

No symetykon dobrze działa objawowo ale niestety nie walczy z przyczyną czyli nieprawidłową pracą jelit. Doraźnie można go stosować bo rzeczywiście jest bezpieczny nawet dla noworodków. Za to na dłuższą metę może pomóc https://www.aptekaolmed.pl/product-pol- ... -kaps.html , tabletki zalecił mi lekarz i biorę je regularnie dzięki czemu problemy ze wzdęciami to u mnie rzadkość.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość