Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

10 gru 2008, 20:25

kuba śpi od 19 :ico_sorki: :ico_oczko:
aniu superrr zdjęcie w podpisie
idziemy zjeść kolacyjkę z mężusiem :ico_oczko:
:ico_wstydzioch:
pa do juterka

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

10 gru 2008, 20:35

Niestrty nie jest dobrze przyjaciółka przed chwilą dzwoniła, że mały ma złamaną rękę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 gru 2008, 20:35

dzieki pata do jutra i smacznego :)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 gru 2008, 22:08

położyłam juz pierdołe a on gledzi i gledzi
chyba muszę przestać kłaść go w dzień,kilka dni i może sie przestawi i bedzie później wstawał za to bedzie szedł spać ok 20

Paulina oj niedobrze a jak tv??

ja robie sobie kolacyjke i zaraz będe jeść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 gru 2008, 23:12

Niestrty nie jest dobrze przyjaciółka przed chwilą dzwoniła, że mały ma złamaną rękę
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to przecież takie złamanie to badzo boli i nie było u Ciebie widać że go boli ręka?????

[ Dodano: 2008-12-10, 22:13 ]
M,ój juz spi od 21 a ja sobie z mężusiem piwko wypiję i zmykam spac

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 10:49

dziendoberek

rzadziutko wpadam osttanio ale na serio jakos weny i czasu nie bylo, zreszta widze ze Sylwia i Ania czesciej pisza wiec fajnie jest :-D

Aniu na wczorajsze urodzinki STO LAT!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja juz sama nie wiem czy to jesienna chandra mnie dopadla, czy to ta dluga obecnosc T w domu mnie tak dezorganizuje strasznie..na nic czasu i ochoty nie mam,robie b msze..ale staram sie powoli ogarniac przd tymi swietami i ostatnim zjazdem w szkole w tym roku... :ico_oczko:

dzis od rana juz zrobilam obiad i ogarnelam kuchnie i siebie :ico_haha_01: moje chlopy spia jeszcze...Oskar dzis w nocy co godzine przylazil mi do lozka i sie wciskal na sile..darl sie krzyczal, wyl...masakra byla..ja zawziecie donosilam go do lozka...niestety za male wyrko mamy zeby jeszcze z czortkiem spac :ico_noniewiem: w sumie jestem niewyspana jak diabli ale coz :ico_haha_01:

drzemeczki popoludniowej dzis nie bedzie u malego na pewno bo skoro jeszcze spi :ico_haha_02: musi odespac swoje wariactwa nocne

Paulina to sie stracha najadlas :ico_szoking: ten Igor to chyba niezly dibaleke skoro dla mamy nie bylo to szokiem co zrobil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

11 gru 2008, 11:41

to przecież takie złamanie to badzo boli i nie było u Ciebie widać że go boli ręka?????
mu go rozebrałyśmy i żeśmy sprawdzały czy cos mu jest ale nic go nie bolało a lekarz stwierdził, że musiał być w takim szoku, ze nie czuł bólu :ico_olaboga:
Telewizor ok tylko od dekodera jest naderwane wejście od anteny i nie można go ruszać

[ Dodano: 2008-12-11, 10:46 ]
Tak w ogóle to dzieńdoberek :-D

Ja z tego wszystkiego padłam wieczorem jak mucha, Kacer spał jak nigdy :-D do 8.45 :ico_szoking: i jestem wyspana :-D
Z Igorkiem też nie jest żle bo rano z nim rozmawiałam :ico_oczko: przez telefon tylko Paulina mi mówiła ze nie mógł troche spac w nocy bo wczoraj mu tylko zabandażowali rękę i przywiązali do ciałka i dopiero dzisiaj jadą założyć korytko usztywniające

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 11:51

Oskar wstal o 10:30 i juz po sniadanku, bawi sie ciasolina, ciastka z niej robi i " Mokolaja" maskotke karmi.. mowi Mikolaj jak powtarza po mnie ale jak sam mowi to Mokolaj :ico_haha_01:

Paulina a byc moze maly w szoku byl i nie czul, kto wie..szkoda taki maluszek a znowu cos zlamane :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

11 gru 2008, 13:45

dzień dobry :-D
Paulina446, biedne maleństwo :ico_olaboga: swoją drogą urwisek z niego :ico_olaboga:
ale wam fajnie maluszki spały dziś
my pobudka o 7 :ico_spanko:
u nas pada ciemno , kuba chyba się nie wybiera na drzemkę ,mówi że nie idzie spać ciekawe swoją drogą to jest męczące nie tylko dla mnie dla tych 2 godzin pal licho ale on od 16 przez te 3 godziny do 19 jest nie możliwy , cały czas buczy ,płacze :ico_zly: jak musie czegoś nie daje , zabrania , nie wiem czy się musi przestawić tzn musi albo spać albo się przestawić bo to jest nie do wytrzymania :ico_olaboga:
zobaczymy co dziś będzie
posprzątałam troszkę zjedliśmy zupkę i czekamy na tatusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 13:50

Oskar z wiadomych wzgledow drzemki dzis miec nie bedzie, jak spal do 10:30 to chyba by poszedl spac dopiero o 15 a to juz za pozno zdecydowanie, jak nie pojdzie spac w dzien to bedzie mu na reke i tak..
za niedlugo jedziemy kupic choinke w tym roku sztuczna, a potem do T mamy ubrac choinke bo ona niby czasu miec nie bedzie..w sumie moze i to prawda po czesci bo pracuje teraz dzienw dzien 2 tyg na okraglo do 24 grudnia wlacznie z niedzielami, ale kurcze wieczorami przeciez te 20 minut ma zeby wykrzesac z siebie chociaz tyle sily aby czesciowo ubrac choinke..a niech ja..przynajmniej Oskar podwojna radoche miec bedze :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość