Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lip 2008, 18:22

meggi fajowo że dałaś przepis może skorzystam :ico_oczko:
Ja ostatnio na smutki pożeram spore ilości pestek ze słonecznika, które sobie uprzednio praże, super, mniam mniam. uwielbiam :-D
Pisałyście o filmach które Wam zawsze poprawiają humorek, ja tez mam dwa takie filmy które zawsze na mnie pozytywnie działają. To jest "Dziennik Bridget Jones" i "Nigdy w życiu" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

18 sie 2008, 12:18

mp3 + rower + ścieżki w lesie - idealne nie tylko na 'złe dni'. Mnie zawsze pozytywnie ładuje na następne długie dni.
Zakupy :)
Świetny humor - zakupy, straszny dzień - zakupy.
Mam rozumieć, że jak spotkam znajomą w nowych ciuchach to właśnie przeżyła jedno z powyższych;>?

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

24 wrz 2008, 09:55

mnie w takim dniu ratuja zakupy, pojście do kosmetyczki , nawet zrobienie henny, jazda na rowerze:)

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

22 paź 2008, 10:23

A czy korzystacie z "programów eksperckich" podczas zakupów?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 paź 2008, 23:24

Gabi pisze:
Street_man pisze:A czy korzystacie z "programów eksperckich" podczas zakupów?


Ja nawet nie wiem, co to takiego :ico_wstydzioch:

Ja też :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 paź 2008, 23:32

Ja nie będę mądrzejsza... też nie wiem :ico_noniewiem:

A dla mnie najlepsze są zakupy- ciuszki, kosmetyki itp i fryzjer. Im większa złość, tym radykalniej zmieniam fryzurkę :-)

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

29 paź 2008, 17:11

ja na poprawę humoru piekę sobie jakieś ciasto albo robię jakiś super słodki deser,
wczoraj syn przyniósł uwagę ze szkoły, tak się wkurzyłam że upiekłam kopiec kreta i jak był jeszcze ciepły to zjadłam od razu 3 kawałki, tak mnie nerwy mnie poniosły :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 paź 2008, 18:35

elipsa, no i na mnie słodkości działają wysmienicie, ale to strasznie zgubne jest...dlatego mam zbędnę kilkogramy :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 lis 2008, 23:39

no mi nic nie poprawi humoru tak jak coś czekoladowego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

07 lis 2008, 11:22

Gabi, Magdalena_82 i Kolka Programy eksperckie przeznaczone są dla osób, które lubią wymieniać się opiniami ze swoimi znajomymi w sieci i na żywo.

Wiele marek ceni sobie opinie swoich klientów, dlatego powstają wspomniane programy.
Dołączasz się do akcji - stając się agentem/agentką danej marki, dzięki czemu dostajesz:
- informacje o marce/produkcie/usłudze, które nie zostały wcześniej opublikowane
- masz kontakt z osobami które są odpowiedzialne za stworzenie danego produktu, dzięki czemu masz wpływ na poprawę jakości tego jak i następnych produktów danej marki
- bierzesz udział w konkursach, imprezach organizowanych wyłącznie dla agentów
- dostajesz pełnowartościowe produkty do przetestowania (które po zakończeniu akcji zostają u Ciebie), w tym również zniżki, gratisy, czy dodatkowe próbki dla Twoich znajomych.
Np. 50 % zniżka na usługi w jednym z najlepszych w Polsce salonów kosmetycznych (idealnie przed sylwestrem)
- będąc agentem wspierasz walkę z niechcianym spamem w sieci (w tym na Twoich ulubionych forach, grupach dyskusyjnych)

Twoim zadaniem jest
- szczerze wypowiadać się na temat produktu/usługi wśród swoich znajomych
- wysłać raport ze swoich działań (za który dostajesz punkty, które potem wymieniasz na dodatkowe nagrody)

uff :)
Dzięki takim programom, kiedy weźmiesz udział w 3 akcjach możesz mieć naprawdę spore ulgi w wielu miejscach.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość