Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

04 maja 2009, 09:29

Witam sie w ten piekny poranek

U mnie wszyscy chorzy ale M oczywiscie do pracy pojechal.
Musialam dzisiaj zostac z Zozolkiem w domu bo w nocy sie dusila przez moment. Doslownie masakra.......

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 maja 2009, 09:32

witam i ja z :ico_kawa:

bozenko super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas na ZOO młoda jeszcze za mała :-D :-D

zapowiada sie piękna pogoda wiec na spacerek wyruszymy na pewno :-D :-D

a ja dzis pierwszy raz na aerobik po ciązy ide :-D :-D no i musze męża prycisnąc zebysmy po te rolki pojechali :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-04, 09:33 ]
AsiaNL pisze:U mnie wszyscy chorzy ale M oczywiscie do pracy pojechal.
oj to duuuuuuuuuuuużo zdróaka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 maja 2009, 09:34

witam z rana :-) z :ico_kawa:
zaraz kończymy śniadanko i idziemy na zakupy :-D nie chce mi się bo pogoda jakaś nie bardzo,zimno się zrobiło i wieje :ico_sorki: i na dodatek mało co słońca :ico_sorki: a tak pięknie było :ico_sorki: Natashka my też planowaliśmy zakup krzesełka,ale to ja szybciej kupiłam krzesełko bo mój A nigdy na nic nie ma czasu :ico_zly:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

04 maja 2009, 09:41

Marcia dzieki i oby pomogło bo wykonczy nas te chorobsko!

Mnie na domiar zlego nerka zaczyna bolec w sumie jak zwykle :/ ja zawsze mam z tym problem bo mam kamien i piasek bol nieziemski.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 maja 2009, 09:48

aniawlkp86 pisze:zimno się zrobiło i wieje :ico_sorki: i na dodatek mało co słońca :ico_sorki: a tak pięknie było
to tak samo jak u nas.. mam nadzieje ze nierozpada sie bo mam poranie na ogrodku wywieszone..

aniawlkp86 pisze:my też planowaliśmy zakup krzesełka,ale to ja szybciej kupiłam krzesełko bo mój A nigdy na nic nie ma czasu
u nas tak nie ma co sie spieszyc bo krzesl;eko kupimy pewnie jak T bedzie sobie kupowal rower bo jego juz nie nadaje sie do jazdy tylko na zlom :ico_haha_01:
a i poki co do lipca wiele czasu na jazde taka nie znajdziemy, bo jeszcze do lipca mam zjazdy i tych wolnych weekendow razem malo

Asia a tych kamieni nie da sie jakos laserowo skruszyc?? tesciowa brala takie jakies tabletki specjalne, chyba byly bez recepty, i one jej pomagaly, ale nie pamietam nazwy, jak T wroci to go spytam moze bedzie wiedzial

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

04 maja 2009, 09:54

Natashka Mi wykryli to jak bylam w 7 miec ciazy i dostalam kolki. Ból potworny oczywiscie zakonczylo sie szpitalem. Po porodzie nie odczowalam tego juz tak dlatego nic z tym nie robilam (ja głupia jestem) Teraz bol sie powtarza i zaczyna nasilac. Boje sie ze znowusz bedzie bolalo tak jak za czasow ciazy :/

Co do pogody u mnie wczoraj bylo okropnie a dzisiaj juz jest goraco ;/

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 maja 2009, 10:04

mnie kiedys nerki troszke bolay i sie okazalo ze mam za duzo szczawianow wapnia, to bylo z 7 lat temu, lekarka kazala mi odstwaic czarna herbate i nie pic duzo kako ani nie jesc duzych ilosci czekolady
herbate czarna odstawilam calkiem, kako od czasu do czasu i czekolada tak samo.. juz pozniej w ogole nie meczylam sie z tymi bolami... przeszlo o dziwo... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

04 maja 2009, 10:10

No to niezly sposob ale wydaje mi sie ze mi nie pomoze.... Dobre jedynie to ze na szczescie mam swoje leki przy sobie ale na jaki czas usmierza bol to tez nie wiadomo...
Jak tylko zjade do Polandu to odrazu zrobie z tym porzadek bo zyc sie nie da.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 maja 2009, 10:39

AsiaNL pisze:Jak tylko zjade do Polandu to odrazu zrobie z tym porzadek bo zyc sie nie da
oczuwiscie , zdrowko poinad wszystko, trzeba zadbac o siebie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 maja 2009, 11:07

hej dziewczynki co tam u was?

Ja wzięłam się za porządeczki :ico_olaboga: , ale juz mi sie odechciało, głowa mnie rozbolała i tyle z moich porządków.

AsiaNL, mnie tez czasami nereczka nasuwa, ale oczywiście do lekarza nie pójdę. Jak zemdleje z bólu to się za siebie wezmę :ico_oczko: hehe żartuję oczywiście :ico_oczko:

U mnie pięknie i ciepło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz idziemy na dworek, dziewczynki znów będą robić plażę z piaskownicy :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość