Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 wrz 2009, 19:33

lidziasc, ja te sobie lykam coli :ico_brawa_01: czasem, jeszcze mnie nikt przed nia nie przestrzegal, a to druga ciaza :ico_noniewiem: w pierwszej tez popijalam czasem, nie mozna coli??
tibby, do Grecji :ico_brawa_01: a z jakiej to okazji??? Jedziecie na wycieczke??? :ico_brawa_01: ale fajnie! Chetnie tez bym sobie poleciala poleniuchowac :-D :ico_brawa_01:
SANDRUSIA)), Bosze Ty to masz przezyc z tymi mdlosciami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to wszystko przez glupie hormony :ico_olaboga: Trzymam kciuki zeby zainteresowany stal sie kupcem, choc najczesciej trzeba wieluuuuu zainteresowanych zeby w koncu ktos kupil :ico_noniewiem: ten domek co my kupilismy bylo ponad 18 zainteresowanych ktore ogladalo mieszkanko w czasie jednego tygodnia, i w sumie w koncu kupilismy my, dosc szybko im sie sprzedal domek bo byl na sprzedazy zaledwie pare tygodni. Ale to barzdo zadko sie zdarza, najczesciej zajmuje to jednak kilka miesiecy, czasem nawet lata. lepiej jak sie ma polozenie w miescie, wtedy latwiej o sprzedaz mieszkanka.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2009, 19:38

lidziasc, pewnie ze by sie nie stalo ja tez czasem lykne coli :-D
wiesz my mamy taka wlasnie bordowa sciane jedna ta na ktorej jest kominek wlasnie , mamy bardzo sloneczny pokoj wiec dobrze to wyglada bo w ciemych pomieszczenich za ciemno by bylo mamy tez sofy z czerwonej skory i jeden fotel z biale do tego biale firanki i czerwone zaslonki ogolnie wszystko pasuje i dobrze wyglada a no i zima choinke z czerwonymi bombkami :-D heh

[ Dodano: 2009-09-25, 19:40 ]
MamciaKochana, wiem ze czem potrzeba wielu zainteresowanych , pocieszam sie tym co powiedzial nasz agent , ze dom jest tak ladny ze jesli tylko sie uda zachecic zeby ktos przyszedl go zobaczyc to go sprzedamy , mam nadzieje ze sie to sprawdzi :ico_sorki: zdjecia faktycznie nie oddaja uroku , domek maly ale przytulny i po calkowietj renowcji

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2009, 20:06

kupil mi ta pepsi :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hihi

nie ze niemozna ale to kofeina no i gazowane a niby sie nie powinno.
baaardzo mi sie chcialo bo juz ponad pol litra wyduldałam :ico_oczko:
my mamy taka wlasnie bordowa sciane jedna ta na ktorej jest kominek wlasnie , mamy bardzo sloneczny pokoj wiec dobrze to wyglada bo w ciemych pomieszczenich za ciemno by bylo mamy tez sofy z czerwonej skory i jeden fotel z biale do tego biale firanki i czerwone zaslonki ogolnie wszystko pasuje i dobrze wyglada
a mozesz porobic fotki i wkleic??
ja mam kominek narozny i w beżach.wiec dobrze by bylo by reszte scian zostawic wlasnie w piaskowym lub beżowym kolorku.a teraz sobie pomyslalam ze moze by tez kolor kawy z mlekiem pasowal??
niewie co mnie tak na RED natchneło :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2009, 20:20

lidziasc, mam zepsuty aparat ale chyba gdzies mam fotki poszukam to zaraz wkleje

[ Dodano: 2009-09-25, 20:24 ]
jednak nie mam :(

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2009, 20:40

to nic trudno :ico_oczko:

o ktorej chodzicie spac??najczesciej mnie łamie ok 21 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2009, 22:04

heheh mnie tez do 22 dociagne
a jeszce kilka tygodni temu to o 1 chodzilam :-)

terminu polaczone i nie daje juz rady doczytywac :ico_olaboga: o tu watek sie dopiero rozkreca :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2009, 22:09

acha to piszecie dalej na majowkach??
myslalam ze poprostu teraz wszystkie tu kilkamy..
nawet niewiem jak moje dziewczynki..musze zernac na kwietniowki :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

26 wrz 2009, 07:30

Witam z rana z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: wy pewnie sobie smacznie spicie a ja musze zmykac do szkoly porazka. Wczoraj jak poszlam do szkoly to na 27 osob z grupy w 5 jestesmy w ciazy:)
Wieczorkiem mamy gosci znow masakra ale naszczescie bedzie nas tylko 5 i juz tyle jedzenia jak ostatnio nie trzeba bedzie szykowac

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 wrz 2009, 08:55

mmarta81, :ico_brawa_01: jak nas wiecej jest to i wiecej ploteczek hihihihih :ico_brawa_01:
spanko normalnie nie kladlam sie przed 12 ale od kiedy A. zaczal nowa pracke i wstaje o 5 rano to i ja sie budze, a potem dosypiam do 7 wiec i potrzeba snu szybciej sie wlacza, teraz zasypiam miedzy 22-23
SANDRUSIA)), :ico_brawa_01: Trzymam kciuki :ico_brawa_01: agenci zazwyczaj wiedza co mowia :ico_brawa_01:
wisnia3006, :ico_brawa_01: ciezarowki sa wszedzie :ico_brawa_01: a przynajmniej macie wspolny temat :ico_brawa_01: u mnie na studiach byla tez jedna babka w ciazy, tez mloda jak ja, ale wspolnego tematu nie bylo, pochodzila z zupelnie innego srodowiska niz ja :ico_noniewiem:
lidziasc, piszemy tylko tutaj, mmarta81, powiedziala ze przez polaczone watki nie nadaza z czytaniem :ico_oczko: :ico_brawa_01:

dziewczyny
a my dzisiaj an basenik chcemy sie wybrac :ico_brawa_01: Mniam, pierwsze co zrobie to wybiore sie do tej kafeterii nad basenem po pyszna kanapke z falafelem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MNIAMMMMM :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

26 wrz 2009, 09:10

Drogie ciezaroweczki :ico_oczko: spokojnego weekendu Wam zycze :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość