Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

24 lis 2009, 23:55

I mnie to poruszyło, mój mąż mnie ostrzegał kochanie to internet nie wierz, ale ja nawet nie podejrzewałam ,że takie coś można zrobić.
Amola niestety nie jesteś już wiarygodna, powiem więcej jak jeszcze inne dziewczyny sobie takie hobby znalazły z fikcyjnymi historiami, to nie życzę, aby je to faktycznie spotkało.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lis 2009, 00:00

Tak sobie czytam i cały czas zastanawiam się co o tym myśleć...
Skłaniam się jednak ku temu że minęłaś się z prawdą. Myślę że pośród zdjęć brzuszków innych kobiet w ciąży umieszczonych na fotosiku ta dziewczynka z dwoma kotkami to Ty.
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że pisałaś o tych wszystkich strasznych przeżyciach żeby wzbudzić litość i zwrócić na siebie uwagę. Być może w społeczeństwie w którym żyjesz czujesz się odrzucona i osamotniona, najbliźsi nie zauważają Twoich problemów a forum to takie miejsce gdzie zawsze można pogadać i się wyżalić.
Poza tym fakt założenia tego wątku...
Dziewczyny postraszyły Cie (i mają oczywiście całkowitą rację) i w obawie przed odpowiedzialnością karną próbowałaś to wszystko wyjaśnić.

Nie próbuję Cię oceniać bo to nie należy do mnie to jest jedynie takie moje głośne myślenie ale pamiętaj że życie lubi się mścić... i życzę Ci z całego serca żeby nigdy taka tragedia Cie nie spotkała.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lis 2009, 00:34

Dziewwczyny ja przeczytalam o tej dziewczynie a prawde mowiac to dla mnie jest malolata bawiaca sie naszymi uczuciama tak samo mysle jak wy dziewczyny ona powinna sie leczyc bo takie zachowanie nie jest normalne :-D
dobrze ze nie zaglada i mam nadzieje ze nie bedzie zagladala i takich bzdur wypisywala :ico_nienie:
moim zdaniem to ewidentnie małolata...która sobie zadrwiła z niejednej z nas....
i jeszcze na koniec jej zdanie.... "a znam jeszcze kilka osob z tego forum ktore tak robia...", no porażka.... :ico_olaboga: :ico_zly:

Dziewczyny postraszyły Cie (i mają oczywiście całkowitą rację) i w obawie przed odpowiedzialnością karną próbowałaś to wszystko wyjaśnić.
chyba się przestraszyła...bo widzę, że konto ze zdjęciami na fotosiku usunęła....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lis 2009, 01:01

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja napisze tylko tyle nie ma nic gorszego niz strach o zycie dziecka - jak mogłaś kobieto tak postąpic, normalnie płakałam :ico_placzek: jak przeczytałam co ty wyprawiasz ludzie naprawde przeżywają horror a ty sobie wymyślasz i wstawiasz cudze zdjęcia. Chyba naprawde niektórym się nudzi i maja niepokoleji w głowach
Jak tak mozna .... ja nie moge tego dopuścic do swojej swiadomosci że można coś takiego :506:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

25 lis 2009, 08:24

Amola ja już swoje zdanie na Lutóweczkach napisałam.gdybym miała napisać dziś co o tobie myślę,po przespaniu się z całą tą aferą,moderatorzy musieliby mi zablokować konto za wulgaryzmy.więc dziewczyno zastanów się na przyszłość jeśli będziesz jeszcze się gdzieś udzielała.można było przecież napisać-nie mam aparatu,zdj nie mam czy coś podobnego...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 lis 2009, 09:00

nie dajmy sie zwariowac ,dobrze ze M0rD3CzKa byla czujna ,bo tylko dzieki niej znamy prawde o amoli ....M0rD3CzKa jeszcze raz dzieki za informacje o niej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 lis 2009, 10:48

:ico_szoking: :ico_olaboga: bez komentarza...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

25 lis 2009, 10:50

wchodze na forum ,a tu taka burza...

nie bardzo wiedziałam o co chodzi...i zagłebiłam sie w temat

cholera,az chce sie krzyczec...jak tak mozna...co trzeba miec w głowie(albo nic nie miec :ico_noniewiem: )zeby wypisywac historie tego rodzaju

:ico_puknij: :ico_puknij: w głowie sie nie miesci...

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 lis 2009, 11:29

jedno terzeba jej przyznac ma dziewczyna wyobraźnię :ico_puknij:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

25 lis 2009, 11:39

Kolejna niezrównoważona i to bardzo poważnie osoba :ico_olaboga: Dziewczyno w perfidny spsoób zagrałaś na uczuciach innych dziewczyn, współczujących ci, pocieszających cię !!! To po prostu szczyt wszystkiego ! Nie mówiąc o skopiowanych zdjęciach innych kobiet, czy USG, nie mam zdjęć nie wklejam proste przecież, a nie posuwać się do plagiatu :ico_olaboga: To przerażające do czego zdolni są ludzie, normalnie słów mi brak :ico_puknij:

[quote="Amola85"]
....a znam jeszcze kilka osob z tego forum ktore tak robia [quote]

Jeżeli to prawda nie zdziwiłabym sie gdyby to były twoje równie niezrównowazone psychicznie koleżanki, zabawiając się w ten sposób uczuciami innych :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość