Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

14 lip 2009, 20:34

aneczka89 najlepiej, aby test zrobiłaś w dniu spodziewanej @, wiem że trudno wytrzymać, ale wcześniej nie ma sensu. to rozumię, że mamy życzyć :ico_ciezarowka: :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 lip 2009, 22:22

I co słychać? :-D

myszczeka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2009, 12:18

Spanie,wymioty itp czy to normalne?

07 paź 2009, 12:36

Hej mam pytanie jestem w 10 tygoniu ciązy jest to moja pierwsza ciaża ( oczywiscie nie orjetuje sie w tym wszystkim) nie wiem czy normalne jest spac przez cały dzien i noc? cały czas jestem zmeczona i nie mam na nic siły juz nie mówiac o wymiotowaniu minimum 2 razy dziennie...mam tez pytanie dotyczace położnej o co w tym wszystkim chodzi?:P

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

07 paź 2009, 13:01

no sennosc i wymioty to wg mnie normalne
ale w ciazy nie bylam i jak narazienie jestem wiec moze starsze i bardziej doswiadczone koelzanki ci pomoga

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2009, 13:11

myszczeka, wszystkie objawy to normalne!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 paź 2009, 17:34

myszczeka, sa to jak najbardziej normalne objawy :ico_oczko: jednakze jesli masz uporczywe wymioty to radze jednak isc do lekarza i zasięgnąć jego opinii gdy nie pozwalają na przyjmowanie posiłków oraz gdy występują częściej niż 3-4 razy w ciągu dnia,sa leki wstrzymujace wymioty,ale to lekarz musi zdecydowac co dalej.....

lilo

07 paź 2009, 17:42

mam tez pytanie dotyczace położnej o co w tym wszystkim chodzi?
To znaczy????
Bo na inne pytania dziewczyny już odpowiedziały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

15 paź 2009, 14:06

myszczeka, mam malutka rade zanim wstaniesz z łóżka zjedz coś leciutkiego ze 3 biszkopty i poleż około 30 minut jeśli oczywiście masz taką możliwość około 4 godzinny bez mdłości :) U mnie się sprawdzało :ico_oczko:

Co do spania norma leniuchuj puki możesz :ico_brawa_01: Gratuluje maleńkiego skarbu w brzuszku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiakasinska2
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 19 paź 2009, 13:52

staranie o dzidziusia i obiawy ciązy

19 paź 2009, 14:21

cześć .
jakieś 5 miesięcy temu odstawiłam pigułki mykrogynon. I przeszliśmy z mężem do działania.
jakiś miesiąc temu zaczęły boleć mnie piersi i wydziela mi się z nich niewielka ilość mleka małe kropelki.zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. teraz okres miałam 4. pażdziernika a 8 mi się skończył po okresie było namiętne staranie się i do dwóch dni latam co chwila do kibelka na siusiu, boli mnie brzuch w dole , kłuję i jestem strasznie zmęczona chce mi się spać, a gdy wchodzę po schodach to nie mogę złapać tchu do tego mam zgagę i drażnią mnie niekture zapachy.chciałam zrobić test ciązowy ale to za szybko i mam do was pytanie czy po tak krótkim czasie można mieć takie objawy. czy to może urojenie.a i robiłam sobie badania na prolaktynę ze względu na ten wyciek z piersi wynik wyszedł dobry.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 paź 2009, 17:53

kasiakasinska2, ciężko określić czy jesteś w ciąży, jednak już same staranka plus Twoje dolegliwości mogą świadczyć o tym że może jednak?
Mi test wykazał ciąże dopiero po spodziewanej dacie miesiączki (i to ze 3 dni po) wcześniej był negatywny choć byłam już w ciąży. Dziwne te Twoje wycieki mleka - bo to zbyt wcześnie chyba :ico_noniewiem:

Ja miałam pierwsze obiawy jakieś 2,5 tyg po staranku :) było mi niedobrze, zmienił mi się smak i wystąpiły wymioty i zawroty głowy. (myślałam że mam grypę żołądkową :ico_puknij: )
Pozostaje zrobić badanie krwi, jeśli nie możesz się doczekać.

Piszesz że okres wystąpił 4.10 a dziś mamy 19.10 więc to trochę wcześnie, możesz równie dobrze mieć dni płodne teraz...przyjmując że masz cykl 28 dni tak jak ja dni te przypadają Ci mniej więcej od 17.10
Mogę się mylić bo dni płodne czasem występują wcześniej czasem później to indywidualna sprawa.

życzę cierpliowści i dzidziusia.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość