Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 cze 2010, 11:40

hej

ja mam gości i nie mam za bardzo czasu by zaglądać na forum tzn wolę spędzać ten czas z nimi :ico_haha_01:

dzieki dziewczyny jeszcze raz za gratulacje :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziewczyny Może dołączycie do styczniówek bo u was mało sie dzieje i połączymy?
dla mnie moga być połączone ale decyzje zostawiam marlence bo ona założyła ten watek :ico_haha_01:
ja bym chciała dać jeszcze szansę innym lutówkom, a może będzie nas więcej :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

02 lip 2010, 15:21

a co tutaj u lutowych mamusiach taka cisza, manenka co słychać?

Tynusz, a ty kiedy zapisujesz się tutaj?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lip 2010, 16:05

Tynusz, a ty kiedy zapisujesz się tutaj?
jak tylko potwierdzi mi termin moja gin czyli 19 lipca.. ale w sumie nie szkodzi nic abym tutaj sobie siedziała :D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 lip 2010, 23:27

jenny1983, a no cisza, bo ja gości miałam i spędzaliśmy miło czas, dziś wyjechali szkoda, fajnie było
od 3 dni męczą mnie straszne mdłości, z rana muszę bić do kuchni by szybko coś zjeść by nie zwymiotować i tak cały dzień, jak tylko poczuje głód to goni mnie na :587: , więc ciągle muszę coś jeść ale i tak się kiepsko czuje, zawroty głowy , duszności , dla mnie to nowość bo z Mikiem nie miałam nic takie , więc uczę się jak z nimi żyć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Tynusz1, witaj
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
już długo się staraliście co?? bo pamiętam ciebie z UM kiedyś tam pisałyśmy
a ty termin masz na 19 lutego?? mi tam data się twoja podoba bo mój synuś jest z 19 lutego :-D
jak się czujesz?? pewni bardzo bardzo szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo ja to jestem jeszcze w szoku ,i szczęśliwa bardzo , że nam się udało tak szybko udało z drugim dzidziusiem , tylko 3 podejścia i jest :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

03 lip 2010, 23:40

Tynusz1, GRATULUJE DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

manenka, mam nadzieje że te mdłości Ci szybko przejdą :ico_sorki: Ja z Madzią też sie dobrze czułam a z Mają już miałam dokładnie to o czym piszesz :ico_sorki: Musiałam ciągle coś jeść bo jak tylko troche zgłodniałam to od razu potworne mdłości (choć w sumie ani razu nie zwymiotowałam :ico_oczko: ). Fajnymi przekąskami na takie dolegliwości są owoce i warzywa - zwłaszcza marchewka która można ciągle podgryzać :ico_oczko: I powiem Ci że każda ciąża jest inna - kolejna juz taka byc nie musi męcząca :ico_oczko: Póki co moge powiedzieć że najlepiej czułam sie z Madzią, a najgorzej z Mają a teraz tak pośrodku :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 lip 2010, 00:12

Ania_R, dzięki za rady , na pewno skorzystam , bo ja tylko z jabłkami chodziłam wszędzie, a marchewka tez jest pyszna :ico_haha_02: , wiec jeszcze muszę się w nią obkupić :ico_haha_01: :ico_haha_01: i będę szmać jak królik :ico_haha_01: :ico_haha_01: , za tydzień wybieramy sie do Pl więc przed nami ponad 1000km chyba będę musiała przejść się do apteki i coś kupić na podróż (oczywiście jak mają coś) bo boje się, że mąż będzie miał przegrane z dzieckiem i żoną z mdłościami :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a wiesz, że ja juz myślałam, kurcze jak ja będę się czuła w 3 ciąży?? pewnie jeszcze gorzej niż w 2 , ale skoro mówisz, że może być inaczej to jestem dobrej myśli, ze w 3 będzie w miarę ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lip 2010, 08:25

Witam lutówki, Tynusz1 gratulacje :ico_brawa_01:

manenka ja miesiąc temu miałam tak samo, tylko, że mdłości zaczęły mi się jeszcze przed terminem spodziewanej @, a więc w 4 tygodniu. Dlatego zaczęłam podejrzewać, że jestem w ciąży, chociaż wydawało mi się o mało prawdopodobne, bo to był nasz pierwszy cykl bez zabezpieczenia. A podobno po trzydziestce ciężej się w ciążę zachodzi :-D
kurcze jak ja będę się czuła w 3 ciąży?? pewnie jeszcze gorzej niż w 2
nie ma reguły, z Bartkiem to była moja druga ciąża i nie miałam żadnych objawów poza sennością. W pierwszej ciąży, która obumarła w 9 tygodniu tylko kilka razy miałam mdłości, chociaż chodziłam do 12 tygodnia. A teraz normalnie masakra było mi niedobrze prawie non stop. Całe szczęście nie wymiotowałam. A od jakiegoś tygodnia prawie mi przeszło, jeszcze tylko czasami mam.

Mnie najlepiej na mdłości robiły wafle ryżowe lub pieczywo chrupkie. Jak to mówią co nas nie zabije, to nas wzmocni :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 lip 2010, 08:28

już długo się staraliście co??

prawie 2 lata :ico_sorki: i bardzp dziękuję za gratulacje. ;* Tobie również gratuluję maleństwa
według moich obliczeń wychodzi termin na 8 lutego ale 19 lica się upewnie ponieważ mam wizytę.
jak się czujesz?? pewni bardzo bardzo szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj to fakt :D tak samo jak mój M cały w skowronkach, a jaki miły dla mnie.. fajne uczucie :D
często mnie mdli, wcześniej strasznnie biegałam do wc, teraz trochę mniej :)
Tynusz1, GRATULUJE DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję :-D

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lip 2010, 10:02

Witam nowe lutówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawie 2 lata
ja też prawie dwa lata się starałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i podobnie mamy termin.... mam na 6 lutego.
mi też nadal nie dobrze i też potym się zorientowałam że jestem w ciąży bo z MIkołajem jak byłam w ciąży to prawie wogóle mi nie było mdło a tu prawie non stop...najgorzej jest popołudniu...i jak się zacznie to tak trwa do momentu kiedy zasne....ale jest szansa że to wkońcu minie!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 lip 2010, 11:03

pewnie jeszcze gorzej niż w 2 , ale skoro mówisz, że może być inaczej to jestem dobrej myśli
tez właśnie tak myślałam, ale przekonałam sie że wcale tak być nie musi :ico_sorki: :-)
za tydzień wybieramy sie do Pl więc przed nami ponad 1000km chyba będę musiała przejść się do apteki i coś kupić na podróż (oczywiście jak mają coś) bo boje się, że mąż będzie miał przegrane z dzieckiem i żoną z mdłościami
to samochodem jedziecie :ico_olaboga: Chyba nie dałabym rady :ico_olaboga: my też za tydzień lecimy do PL :ico_brawa_01: Jak w ciąży z Mają jechaliśmy zamochodem około 2 godzin i jak tylko wysiedlismy i Madzia zaczeła wymiotować bo ma chorobę lokomocyjną to ja na ten widok zrobiłam to samo :ico_wstydzioch: K nie wiedział której ma pomóc jakoś :ico_haha_01:

LUTÓWECZKI trzymam kciuki by wszystkim jak najszybciej przeszły mdłości!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość