Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 sie 2010, 07:18

witam z poranna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

ja dzis mam zabiegan dzien..jak tylko niunia wstanie jedziemy do złobka a ja lece oddac płytki krwi dla jakiegos dzieciaczka..poźniej sprawy biurowe a na koniec szkolenie...wic dzien zleci szbciutko :ico_oczko: :ico_oczko:

miłego dzionka

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

17 sie 2010, 07:28

hej hej
witam i ja, tylko ze bez :ico_kawa: , bo po niej jeszcze bardziej chce mi sie palic..
ale dzis przybita jestem, maz wlasnie pojechał do Gdyni i wroci dopiero za 3 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Marcia ale ci dobrze ze masz prace i czas szybko leci, ja tez bym chciala ale niestety moja miescina jest na tyle mala ze albo trzeba miec znajomosci albo juz nie wiem co... :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 sie 2010, 08:39

witam i ja :)
dziś sobie pospaliśmy do 7, pogoda się popsuła,
zaraz jadę z Szymkiem i mamą na małe zakupy i do banku,

ale dzis przybita jestem, maz wlasnie pojechał do Gdyni i wroci dopiero za 3 dni :ico:
współczuję :ico_sorki: , ja to chyba bym zwariowała, no ale pracować trzeba, więc jakoś bym przeżyła


miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 sie 2010, 22:08

Marcia ale ci dobrze ze masz prace i czas szybko leci, ja tez bym chciala ale niestety moja miescina jest na tyle mala ze albo trzeba miec znajomosci albo juz nie wiem co...
wiesz ja mam własną działalnosc niesety i nie przynosi ostatnio prawie zadnych dochodów wiec wcale nie jest tak kolorowo :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 sie 2010, 22:18

hej

właśnie weszłam na forum i patrze a tu wy jesteście :ico_brawa_01: super, że się przeniosłyście więc teraz będę częściej pisać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 sie 2010, 08:01

witam :)
u nas pochmurno, pogoda senna, planów jak na razie nie mamy,
super, że się przeniosłyście więc teraz będę częściej pisać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to fajnie :ico_brawa_01: , napisz co u Was słychać? jak tam Michael? no i gratuluję ciąży :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 sie 2010, 08:22

właśnie weszłam na forum i patrze a tu wy jesteście :ico_brawa_01: super, że się przeniosłyście więc teraz będę częściej pisać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witaj kochana zaglad :-D aj zagldaj do nas :-D :-D jak sie czujesz ?co u Was?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 sie 2010, 08:59

hej hej
witam i ja z :ico_kawa:
zaraz ide do malego bo sie juz obudzil i gada w lozeczku :-)

dzis idziemy na targ a potem na szczepienie wiec trzymajcie kciuki :ico_sorki:
ciekawa jestem ile moj Dawid wazy :ico_oczko:
teraz będę częściej pisać
hej hej, noooo mamy nadzieje, no i napisz wlasnie jak tam sie czujesz i wogole co slychac u ciebie :-) :-) :-)

u nas sie pogoda popietrasila i juz nie jest tak cieplo i jakis wiatr szaleje :ico_noniewiem:

napisze po poludniu na drzemce malego co i jak na tym szczepieniubylo,
takze do sklikania pozniej :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 sie 2010, 13:05

my byliśmy u teściowej na kawie, Szymek teraz śpi, pogoda do du.., zimno i pada,

jedwabna jak tam po szczepieniu?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 sie 2010, 13:07

my juz po szczepieniu, maly wlasnie zasnał :-)
ja robie :ico_kawa:

wogole nic nie zaplakal jak go pani szczepila, w dodatku jak po szczepieniu pani wyrzucala strzykawke to maly rozlozyl raczki i powiedział ma ( ze nie ma ) :-D :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
a wazy cale rozne 12 kg.

dzis juz nigdzie nie wychodzimy bo nam zakazali no i zreszta paskudna pogoda sie zrobila...szaro, buro i ma sie na deszcz :ico_puknij:
nie wiem jak ja w domu wytrzymam sama do wieczora :ico_olaboga:

na targu kupilam sobie fajna torebke, taki kuferek, mala a pakowna takze zadowolona jestem i mojemu Ł kupilam taka sportowa kurtke, wymowilam ja sobie jak by mu sie nie podobala, ale mysle ze bedzie zadowolony.

a gdzie wy sie podziewacie?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości