hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 cze 2007, 14:48

może za cienko go ubieram, ale połozna mówiła że chłopcy nieraz tak maja zakładam mu skarpetki na łapcie, bo jego rekawiczki juz za małe

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 14:52

hektorka, niektore dzieci tak samo jak dorosli maja zimne rece albo stopy i chyba taka ich uroda... to czy Kamilkowi jest cieplo sprawdzaj na karku a nie na raczkach

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 cze 2007, 16:03

Oto najświeższe zdjęcia mojego maleństwa (robione wczoraj)
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/[URL=www.fotosik.pl]ObrazekURL]
Obrazek

Hektorka moja mała też ma od urodzenia zimne rączki, wręcz lodowate :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

02 cze 2007, 17:05

witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tylko na żółtaczkę szczepię... może uda nam się uniknąc reszty szczepień. te skojarzone mogą spowodować alergie... :/ :/ :/

Mordeczko, Caro jesteście przekochane!!!!!!!! dzięki za pocieszenie!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:
Mordeczko to z tym tłuszczem pielęgniary - bomba!!! :ico_brawa_01:

Delicja kumpela dawała nutramigen - synek rozwijał się wspaniale!!!!!!!

Gabrysiu śliczniutka Twoja córa!!!!!!!!!!! i jaka pogodna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Hektorka Jagoda ma zazwyczaj zimne rączki... jak jej za gorąco to ma ciepłe...

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

02 cze 2007, 17:39

Hektorka mój mały też ma zimne rączki i spocone a jak jest gorąco to ma cieple.Napisz ile twoje maleństwo ma hemoglobiny bo mój też ma anemię i musi brać żelazo.

Dagles nie przejmuj się waga. Moja córka też tyle ważyła w tym czasie a potem miała nadwagę i lekarka kazała ją odchudzać . A najśmiszniejsze było to że zabroniła dawać jej płatki kukurydziane bo to trucizna , to po co reklamują.
Teraz córka ma 5 lat i robi się z niej laska

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 cze 2007, 18:37

martynka od wczoraj fiksuje po paru łykach mleka płacze boli ją brzuszek i pije na raty nie wiem czy to mleko czy po prostu jeszcze te jelitka . kupka jest jedna dziennie taka jak majonez czyli zatwardzenia nie ma.bidulka się męczy dopiero mija jej po kropelkach .ciągle coś nie może być dobrze.obawiam się aleri na mleko ,nicola miała i piła właśnie nutramigen ohyda .
jak jest u was z tymi kupkami???pytam te mamuśki co karmia butlą .

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 20:09

Gabrysia, Ola juz duza panna :ico_brawa_01:
Dagles, tylko zoltaczka i zadne inne szczepoenia?? :ico_noniewiem:
syla75, moj kacpi kilka dni temu tez tak mial a jak zrobilam mu...wieksza dziurke w smoczku przestal sie denerwowac i plakac i zjada cala butle na raz a pod koniec jedzenia zasypia ladnie :-D z kupkami nie ma problemu troszeczke sie przy nich napina ale nie placze i robi jedna dziennie taka normalna...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 cze 2007, 20:51

to dzisiejszy uśmiech i minkiObrazek
Obrazek
Obrazek

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

02 cze 2007, 21:27

hej
dziewczyny, co zrobic zeby po zalogowaniu nie pokazywal sie komunikat o nieprzeczytanych postach/tzn.gdzie mam zaznaczyc ze sa przeczytane? - bo ja chyba slepa jestem.../

Mordeczka - wyglada na to ze naprawde to moje malenstwo jest glodne, zaczelam go dokarmiac czesciej i sciaga min. 40ml przy kazdym karmieniu, czy w taim razie skoro je teraz mieszanie to powinnam go dopajac?? tak chcialam karmic malucha a wyglada na to ze nie uda nam sie to :ico_placzek:

a apropo nutramigenu - moj chrzesniak mial skaze bialkowa pil nutramigen, potem jak mozna bylo wprowadzac nowe produkty marchewke, jabluszko - okazalo sie ze na to tez jest uczulony - on byl uczulony doslownie na wszystko:( do 2 roku zycia pil ten wstretny nutramigen:( byl taki biedny.. a teraz ma 10 lat jest zdrowym duzym chlopcem bez zadnej alergii. takze glowy do gory dla malenstw ktore musza pic to swinstwo i dla ich mam rowniez

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 21:28

syla75, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super minki a usmiech bardzo slodki :-D

[ Dodano: 2007-06-02, 21:36 ]
basik, zeby nie bylo tego komunikatu zejdz na sam dół strony głownej forum i kliknij ''zaznacz wszystkie fora jako przeczytane'' ( napis ten jest nad napisem ''Kto jest na Forum'' wtedy na caly dzien bedziesz miala spokoj...
Ja tez bardzo chcialam karmic piersia ale po cc nie mialam pokarmu:(( ale ty kochana probuj jeszcze .. dostawiaj maluszka czesto do piersi i dokarmiaj dopiero jak ci sciagnie z obu piersi moze rozdoi .... a jesli sie nie uda to co poradzic :( trzeba sie pogodzic z tym ze maluch bedzie mial butle ;/ dopoki bedziesz karmic piersia nie musisz przepajac maluszka chyba ze bedzie bardzo goraco
dziewczyny czy podajecie dzieciaczkom vibowit bobas?? ja dzis kupilam i bede podawala Kacprowi .Zreszta bardzo mu smakuje :-D

[ Dodano: 2007-06-02, 21:43 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość