monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 14:28

Tibby super gratuluje Ci kochana i witaj :ico_ciezarowka: :)
a u mnie juz po wizycie. wszystko jest dobrze:) jak to moj lekarz powiedzial ciaza jest donoszona, rozwija sie:) ale... wlasnie jest to ale niestety jak mnie badal na fotelu zeby sprawdzic dno macicy to to jest OK. z tym ze moja macica jest jakas dziwna bo jest znieksztalcona i jak mi to lekarz powiedzial nie mogl plodu wyczuc i albo mam jakos ja powyginana albo mam dwie przegrody i dzidzia sie schowala ze nie da sie zmacac.ale ogolnie to wszystko dobrze i tego sie trzymajmy :) hehe jak mnie lekarz moj zobaczyl to z usmiechem powiedzial ze mi sie przytylo ale to dobrze :) w sumie nie wiele przytylam bo na pierwszej wizycie wazylam 51 a teraz waze 53 wiec jestem tylko 2 kg do przodu a spodziewalam sie wiecej:P na innych wagach waze wiecej a tu u lekarza mniej. ale kazda waga pokazuje co innego. ale nadrobimy to hehe wezmiemy sie ostro za jedzenie hihi i bedzie git majonez :) cisnienie jak zwykle niskie ale juz taka chyba moja natura w ciazy. badanie cukru OK. aaaa dal mi gin. skierowanie na USG.kazal zrobic po niedzieli w poniedzialek ale ten lekarz co robi USG w ponidzialek robi USG piersi tylko wiec zapisalam sie na wtorek dzien w te czy wewte nie robi roznicy :) wedlug mojego lekarza jestem w 12 tyg. ciazy nie wiem jak on to liczy ale niech mu bedzie. teraz bede odliczac dni do USG chce w koncu zobaczyc swojego maluszka...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 14:35

też zawsze nie mogłam doczekać się USG :) wizyta bez usg była dla mnie wizytą trochę z rozczarowaniem :D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 14:42

ja chodze do lekarza na nfz do przychodni i on nie wykonuje usg tylko inny lekarz robi wiec moj daje mi tylko skierowanie ja ide do okienka i sie musze zarejestrowac dopiero i wtedy moge zrobic USG. jesli bym chodzila prywatnie do tego mojego gin. to pewnie by mi robil usg na kazdej wizycie jakby trzeba bylo ale nie stac mnie zeby chodzic tak na prywatne wizyty wiec ja jestem cierpliwa i czekam na kazde usg cierpliwie :) ale im dluzej sie czeka to tym bardziej milej jest widziec maluszka. ja pierwsze usg mialam robione w 9 tyg. ciazy z tym ze ono bylo totalna porazka wiec teraz mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 14:45

dziewczynki podczytuje was
tibbby gratuluję kochana
ciesze sie razem z Wami,naprawde

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 15:02

Na pewno będzie dobrze! Nie może być inaczej! :)
Mnie jakoś teraz pobolewa jakby lewy jajnik. Idę z maluchem na dwór trochę się dotlenić, co by nie gnuśnieć w domu. A i Fasolka się dotleni trochę ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 16:40

dziewczyny, a jak to jest z piciem kawki? bo czytałam, że można, ale jedną dziennie.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 17:42

wiec teraz mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
ciesze się,ze u lekarza wszystko dobrze jeszcze tylko USG i powinnas byc spokojna,a aja mysle,że bedzie wszystko w porzadeczkua Twoje małe tam fika już zapewne,ze hej :-)
dziewczynki podczytuje was
podczytuj i udzielaj sie jak masz ochotę :-)
Mnie jakoś teraz pobolewa jakby lewy jajnik.
mnie tak pobolewał i ciągnoł dość długo prawy a z lewego miałam owulacje to było dobre :-D
dziewczyny, a jak to jest z piciem kawki? bo czytałam, że można, ale jedną dziennie.
Ja mysle,ze jak zrobisz sobie słabszą to Ci nie zaszkodzi i sama czasem pije kawke i nic sie nie dzieje,ale słabszą,przed ciążą piłam kawe z jednej łyżeczki,ale nie sypanej tylko rozpuszczalnej i do tego musiałbyć papieros i jakos odzuciło mnie od papierosów już nie pale miesiąc i kawa również mi nie smakuje jak zawsze moze i ciebie odzuci :ico_oczko:

NICOLA_1985

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 17:49

tibby jak ja zaszłam w ciąże z Krystiankiem to jeszcze zanim zrobiłam test zorientowałam się, że chybo coś jest na rzeczy bo jak napiłam się kawy w pracy to mi zepsutym mlekiem podeszła a wszyscy inni mleko pili to samo i twierdzili, że zepsute nie jest... :ico_oczko: więc możesz za niedługo takie dziwne smaki... a sama kawa na pewno nie szkodzi.. byle słaba i byle nie więcej niż jedna dziennie , choć ja zrezygnowałam całkiem bo mnie odrzuciło.. :ico_oczko:

misia super , że krwiaczek się wchłania ja też to miałam, leżałam w szpitalu na podtrzymaniu bo u mnie było dużo gorzej niż u Ciebie mi juz po mału się wszystko odklejało ale dałam radę z pomocą lekarzy i teraz biega taki mały łobuz :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 18:19

super , że krwiaczek się wchłania
Nie wchłania sie jednak za bardzo,ale teraz jest z boku malucha wiec mu nie zagraża,a ja biorę lek przeciwkrwotoczny zwykłą cyclonaminę i dzieki temu jakoś trwamy,było gorzej bo krwiaka tez miałam na dole macicy i troszkę na górze gdzie dzidzie mógł zabrac krwotok,na szczęście po tamtych nie ma sladu a ten 3cm jest,ale z boku dzidzi...

NICOLA_1985

Re: wiosna-lato 2013

31 paź 2012, 18:24

na pewno się wchłonie... a nawet jesli nie do konca to najważniejsze aby nie rósł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak maluch będzie większy niż krwiak to już mu nie będzie w żaden sposób zagrażać , ja brałam duphaston

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość