Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 sie 2007, 11:32

Hej!
Super ta lista! :ico_haha_01: A ja mam dziś lepszy humorek, bo się lepiej czuję o wiele, normalnie w zasadzie...więc poczekam do poniedziałku. I Dzidzi kopało wczoraj ostro i dziś też dało znać :-) W przyszłym tygodniu powiem Wam kto tam u mnie w brzuszku siedzi :-D pa!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 sie 2007, 11:41

Hej Hej :-)

Madziu lista super i ja jako pierwsza na odstrzał hihi :ico_olaboga: :-D
Goniu to bardzo sie cieszę,ze już u Ciebie lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dzisiaj jakas senna jestem i to pewnie przez tą paskudna pogodę :ico_zly:
Słońca nie ma ,a duszno ,ze nie da się wytrzymać :ico_olaboga:
Mój maluszek dzisiaj wyraźnie sobie dokazuje w brzuszku i niczym sie nie przejmuję :ico_brawa_01: ,mamusię w końcu nic nie boli to i małemu od razu lepiej hehe
Może w końcu zacznę sie cieszyć tym drugim trymestrem :ico_oczko: :ico_sorki:

Pozdrawiam cieplutko :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 12:09 ]
Dziewczyny,a ja mam jeszcze takie małe pytanko :ico_wstydzioch:
Czy ruch dzidziusia czujecie tak bardziej u góry brzuszka ,czy raczej tak na dole?
Bo ja cały czas czuje jakby mnie kopał na dole brzuszka i zastanawiam sie czy to dobrze :ico_noniewiem:

Wiem,ze znowu panikuję :ico_wstydzioch: ,ale tylko tak pytam :-D

Buziole :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 sie 2007, 12:46

Hej!

Ja to generalnie bardzo slabo czuje jakies ruchy..... :ico_placzek:
Ale jeśli juz to od czasu do czasu jakies pukniecia w dolnej czesci brzucha.....

I dalej czekam cierpliwie na mocniejsze kopniaki :-)

Goonia,

Fajnie ze humor Ci sie poprawil..... :ico_haha_01:

P.S. U mnie slonce i upal nie do zniesienia, tak ze nic mi sie nie chce.

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 sie 2007, 13:14

mz74 pisze:Ja to generalnie bardzo slabo czuje jakies ruchy..... :ico_placzek:
Ale jeśli juz to od czasu do czasu jakies pukniecia w dolnej czesci brzucha.....


No to juz niedługo będą czestsze zobaczysz :ico_brawa_01:
Tak na dobre to mój mały rozbrykał się dopiero w tym tygodniu i to też nie są jakies mocne i czeste ruchy,także widzisz Gosiu nie ma czym się martwić :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 sie 2007, 13:19

dzięki za pocieszenie, mam nadzieje ze sie tez wreszcie doczekam :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 sie 2007, 13:26

Cześć dziewczynki.

Cieszę sie ze podoba Wam się lista, trzeba ją jeszcze usprawnic ale to w wolnej chwili. Teraz zajrzałam tylko na momencik, nie mam czasu zeby napisac więcej. Ale obiecuje ze zajrze wieczorkiem.

Dzisiaj zaczął się u mnie piąty miesiąc i chyba z tej okazji dzidzia rano mnie pokopała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jutro ide do lekarza więc może dowiem się kto zamieszkuje w brzuszku??? :ico_oczko:

Pozdrawiam cieplutko :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 sie 2007, 13:59

To znowu ja :ico_haha_02:
Mnie kopie też na dole, albo tak bardziej na środku. Ale na dole często się zdarza. Te na środku są znacznie mocniejsze. A wczoraj wieczorem po raz pierwszy dostałam z prawej strony:) Albo się moje Dziecię przekręciło, albo dostałam łapką :ico_brawa_01: na samym początku był środek, potem lewa strona i środek, a prawa nie. Aż do wczoraj :ico_brawa_01: Piszcie dokładnie jak jest u Was, bo jestem ciekawa :ico_ciezarowka:Lęcę robić obiad. Muszę wymyślić coś extra, bo mamy dzisiaj 4 rocznicę ślubu :ico_tort: !!! pa!
ps. fajnie mi tu z Wami i dzięki za pocieszenia, naprawdę działają :ico_buziaczki_big: p

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 sie 2007, 14:11

Goonia,

to w takim razie wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu...czyli oczekiwanego rozwiazania na poczatku roku 2008 :-) :-)

Madziarka,

Powodzenia jutro u lekarza!!

P.S. Mnie tez jest tu z Wami super i bardzo sympatycznie, i jest mi duzo latwiej dzieki WAM!

Buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 sie 2007, 18:21

madziarka81 pisze:Dzisiaj zaczął się u mnie piąty miesiąc i chyba z tej okazji dzidzia rano mnie pokopała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


No to z okazji 5 miesiąca mała imprezka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_kawusia: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509:

Madziu daj zaraz znać jak tam po wizycie :ico_sorki:

Goonia pisze:Muszę wymyślić coś extra, bo mamy dzisiaj 4 rocznicę ślubu :ico_tort: !!! pa!

Goniu z okazji rocznicy życzę wam 1OO LAT :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :526: :523: :528: :529:

[ Dodano: 2007-08-23, 20:55 ]
O widzę,ze nie ma chętnych na imprezkę :ico_oczko: :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 sie 2007, 21:20

JA BARDZO CHĘTNIE SIE PRZYŁĄCZĘ DO IMPREZKI :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 21:27 ]
Goonia, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_prezent:

Byliśmy dzisiaj z synkiem na bilansie dwulatka :-) Masakra, urządził taki płacz w przychodni ze nie było osoby któraby nie spojrzała :ico_olaboga: Jakby obdzierali go ze skóry :-)

Cały dzien dzisiaj gdzies byliśmy, załatwialiśmy tak więc jestem padnięta ale jeszcze chwilkę posiedze przed kompem zrelaksuje sie :ico_oczko:

Moi faceci już spią, młodszy od pół godziny, starszy poszedł przed chwilką :-)

co do kopniaczków to moje malenstwo zaczęło od rana cos mamusie pokopywać :-) Wczesniej czułam ruchy ale słabiutkie, teraz w zasadzie tez nie są mocne ale wiem w 100% ze to na pewno jest TO :-) Najczęściej czuję gdzies na środku brzucha a dzisiaj czułam z lewej strony.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość