martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 lis 2013, 01:56

Witajcie mamusie,
Juz kilka dni podchodze zeby do Was cos napisac I mi nie wychodzi :ico_puknij: raz napisalam posta na kompie I korki mi wysadzilo w domu I oczywsiscie komp sie wylaczyl a razem z nim posta ''' cos trafilo :ico_olaboga:
Ale teraz cos napisze;
Malgorzatka super ze Szymcio juz lepiej, no I pierwsze szczepienie macie juz za soba :ico_sorki:
Jenny ja smaruje mojemu tylko Oliwka przed kapaniem I potem wyczesuje, bo u nas ta ciemieniucha powraca, juz tak chyba ze dwa razy wydawalo sie ze juz koniec I znow :ico_sorki:
Co do prezentow to jeszcze niewiem, moze zakupimy jakas zabawke bo moj brzdac bedzie mial 10mies na swieta wiec juz jakas reakcja bedzie :ico_oczko:
A tak to u nas sie kreci dzien za dniem, moj slodxiak spi pod kolderka I z podusia a tak mu sie sporobo spanie na brzuszku ze wcale inaczej niechce,
Juutro issue my sie zwazyc, ciekawe czy cos przytyl?!
Mykam spac poki maly spi :ico_papa:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 lis 2013, 12:17

Witam,

Szymon śpi, zrobiłam obiad, jak się zbudzi po chlebuś pójdziemy na spacerek.

Pa

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 08:24

jenny, z innego forum wiem, że dobra jest Ziajka na ciemieniuche.
Mam szaszetkę małą, jak chcesz, to ci podeślę pocztą. Jak będziesz chciała, to się odezwij na fb na PW.

U nas spokojnie. Dziś idziemy z Tomkiem na szczepienie (drugie dopiero). Oby maluch mi nie płakał za bardzo.
Dowiem się przy okazji ile waży mój słonik :-D

Ja mam jeszcze kupony zniżkowe na zabawki FP jakby któraś chciała. Więcej informacji na fb na naszym fanpage'u facebook.com/tomiandtobi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 09:23

TIIBY widzę, że tez macie opóźnione szczepienia, jak my.

Jem śniadanie, nocka dobra-Szymek zasnął o 22:3- i spał do 3:30- cyc-i spał do 7 rano
teraz w kołysce leży. ale już trze oczy pewno zaśnie na chwilkę. Idę kawę zalać-rozpuszczalna przechodzi i mogę pic, raz za czas czarną też ale słabą, bo jest bardzo pobudzony.

Ważyliśmy się wczoraj-5800 ma.
W nocy jak już nie pił dużo to miałam twarde i przepełnione jeszcze z 2 tyg temu- teraz mam takie miękkie już elegancko i nie bolą w nocy a mleko ładnie spływa do pyszczka, starszym już rajtuzy już ubrałam do przedszkola, bo ochłodziło sie znacznie.
Dziś po zimowe buty idziemy chyba z mężem i dzieciakami bo mi wyrosli i po rajtuzki do szymona bo nie wiem gdzie takie małe dałam i muszę kupić

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 09:27

witam :)

ja dziś się nie wyspałam , coś za późno chodzę spać, dziś muszę wcześniej się położyć,
Mikuś zasypia ok21, potem pobudka na mleko między między 3 a 4 i śpi do 7, 7.30. Dziś wstał o 7 więc o 9 go położę na drzemkę :-) ,
maż pojechał zawieźć Szymka do przedszkola, a potem na fuchę i na 14 do pracy, 'dziś jakoś szaro, buro i ponuro,chyba nawet kropi, a chciałam iść na spacerek, no trudno,
na obiadek dziś kurczak z piekarnika w całości, mąż wczoraj doprawił ,ja go dziś nabiję na butlę i do piekarnika :-D ,
tibby daj znać po szczepieniu :ico_sorki: :ico_oczko:,
Małgorzatka to już ładnie synuś waży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 09:33

Ja też mim to,że ładnie mi śpi w nocy nie wysypiam sie, bo późno chodzę ..a to na forum wejdę, a to tv włączę i poprasuję przy filmie albo zalegnę i czas przeleci, którym mogla bym przeznaczyć na sen. Chyba też się będę wcześniej kładła.
u nas też szaro i buro..bleee...
DONATKO, jak zdrówko dzieci? Moja się trzymają ale widzę, że coś się u nich kluje..od wczoraj podaję tran, magnez i wit c.

Szymuś zasnął.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 10:19

Mikuś kima :)
Małgorztka oby nic się u dzieci nie rozwinęło :ico_sorki: :ico_sorki: ,
Szymek jeszcze trochę pokaszluje więc daję mu syrop i wit c, a Mikuś od wczoraj tez raz na jakiś czas kaszlnie,też dostaje wit. c (ja już podaje mu od ok 2 m-cy) mam nadzieję, ze nic się nie rozwinie :ico_sorki: :ico_sorki: ,
ale myślę, że jest bardzo odpory, bo Szymek chorował a on się nie zaraził (odpukać, żeby nie zapeszać :-) :ico_sorki: )
ząbki mu wychodzą, ale coś się przebić nie mogą, biedaczek się męczy, ciągle pacha rączki do buźki i zabawki,
już mi ciężko, bo często go muszę nosić, w ciągu dnia to muszę go nosić i bujać na rączkach, żeby zasnął, nie wiem jak go od tego odzwyczaić, bo na noc go kładę i sam zasypia, a w dzień nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 18:28

Donatko mój Tomek już pcha piąstki do buzi, ale to nie na ząbki. Co do ciemieniuchy to była u mnie pielęgniarka na kontroli i pokazała jak mam wyczesywać. Tylko muszę kupić inną szczotkę, bo ta jest zła. Wizyta ok, ale zmieniam pediatrę, bo o to wszystko pytałam lekarza i olała moje tematy. A teraz słyszę, że słabo trzyma głowę, że jego skóra to podłoże alergiczne i mam uważać jak będę wprowadzać później nowe pokarmy. A i główkę mam lekko spłaszczoną pokazała co i jak robić. Szkoda, że o tym wszystkim nie powiedziałam się ostatnio od pediatry, bo sygnalizowałam to wszystko.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 18:41

Witam

My dzis bylismy juz na 4 szczepieniu :-D bylo jedno uklucie i placzu odziwo nie bylo tak wiele mimo ze Patryk od rana nam nie spal i byl na dodatek taki spiacy i marudny. Kolejne szczepienie czeka nas jak Patryk skonczy roczek to po roczku mamy sie zglosic na szczepienie :-D dobrze ze teraz juz nie bedziemu musieli chodzic bo przynajmniej placzu nie bedzie :ico_sorki: ale na razie widze ze Patryk i tak ma sie dobrze po szczepieniu bo wesoly jest, bawi sie.
Moj babelek wazy 7940 g :-)

ehhh jaz zwykle brak czasu nie pozwala mi na to zeby wejsc i doczytac Was a teraz nie mam juz czasu odpisac Wam z osobna :ico_noniewiem: jeszcze cos mi sie laptop psuje :ico_zly: chyba trzeba bedzie nowy system postawic mu i moze bedzie smigac dobrze... :ico_sorki:

Milego wieczoru.... moze w koncu znajde czas na to zeby nadrobic zaleglosci co tam u Was slychac... :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

13 lis 2013, 23:10

jenny no to rzeczywiście lepiej zmień tego pediatrę
Monika dla dzielnego Patryczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i ładnie już waży synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość