julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2007, 18:21

chyba wszystko w porzadku... tez zajeta dziaselkami , wiem natomiast co robila w piatek :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

08 maja 2007, 18:30

Maju z doskoku a Kornelkieem sie nie martwie bo umie np machać :) i takei rózneciekawostki;)
ALE maruda taka żeszok!! chyba go dziąsła bolą!
Juliejak spotkanko z Mauą? Sabinka polubiła sięz Nathankiem?

[ Dodano: 2007-05-08, 18:48 ]
dziewczynkimam pytanie ile jedząWaszeskarby?bo mój to bije ostatnio rekordy włąściwie co 1,5 h musze mu dawaćalbo słoiczek owoców albo zupki albo mleka i ciągle głodny

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 maja 2007, 18:57

:-)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 22:46 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

08 maja 2007, 19:18

Julie spotkałaś się z mauą? Extra :ico_brawa_01: . no i świetne fotki :ico_brawa_01: a jak będziesz miałą z nią jakis kontakt to przekaż że mogłaby sidezwać od czasu do czasu :ico_zly: . Chyba nie jest zajeta bardziej od nas :-D ?

Agusia a niania to taka obca osoba czy ktoś znajomy? I czy ci sie opłaca wynajmowac nianię?.

[ Dodano: 2007-05-08, 19:22 ]
Nicolusia tez się nie dozywa :ico_noniewiem:

Lemonii a może on nie jest głodny? Może to np przez ząbki jest płaczliwy i marudny? Mój wtedy mógłby siedziec cały dzien przy cycu albo cos gryźć.

Od wczoraj daję mu chrupki kukurydziane, ale sie cieszył a nie daj boże mu odebrałam to ryk na cały dom. Bałam się troszkę że sobie nie poradzi ale już dzisiaj nie gryzł tylko ssał a potem dopiero łykał.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2007, 21:38


Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

08 maja 2007, 22:45

Glos oddany :-)
Ja rowniez prosze o glosy na moto mysz :ico_oczko:
http://ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1110
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

09 maja 2007, 00:16

Witam Was :-)
Chyba nie czytałyście ostatniego mojego posta ze strony 33(przeczytajcie jak możecie) bo nic mi nie odpisałyście juz sama nie niewim co mam myśleć bo ten mój mały smyk w nocy je z cyca a w dzień nie chce a wczraj na wieczór dałam mu butle z odciągnientym moim mlekie to robił foch i nie chciał pić dałam mu cyca i jadł, dzień wcześniej musiałam mu robić flache bo nie chciał cyca anie miałam odciądniętego mojego mleka , dzisiaj z kolej na wieczór zjadł z butli moje mleko i było mu mał to i pociagnoł z piersi . kaszki je chetnie dostaje w poże obiadu . Wasze maluch juz ładnie siedzą a mój Kubuś jeszcze nie siedzi ani sie nie przekręca ale ciągle się smieje i pluje jedzeniem jak mu daje kaszke to jestem cała w kaszc i on też a jaką ma z tego radoche . Już sam nie wiem co mam myślec o co mu chodziże raz chce jeść z cyca a raz niechce :ico_zly:
Gosiunia dostałaś mojego meila??
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-09, 00:28 ]
Lemonii , Maja może ma racje że może on nie jest wcale głoda mo Kuba w dzień je co 3 godzinyi jak juz dochodziczas do tych trzech godzin to sie bardzo domaga

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 08:19

monis faktycznie gdzies mi twoj post umknal :ico_wstydzioch: wybacz... jesli chodzi o piers to ja nic ci nie poradze... nie karmie juz odkad natus skonczyl 2 tyg

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 maja 2007, 09:03

Moniś, przepraszam ale ja również przeoczyłam twój post. A więc tak: Powodów może być wiele. Twój synek najpewniej domaga sie treściwszego jedzenia, także spróbuj podawać mu już zupki i kaszki i deserki. Po takim daniu daj mu jeszcze possać piers i zaobserwuj na ile mu starczy to jedzonko. Pokarm z piersi zawsze na początku jest wodnisty a to dlatego że zastępuje picie dopiero później się robi treściwsze, także przed karmieniem możesz troszkę odciągnąć pokarmu. Poza tym czytałam gdzieś, ze jeśli dziecko posmakuje z butli to potem nie chce ssac piersi bo jest to dla niego trudniejsze więc pewnie domaga się przez to butli Takie maluchy sa bardzo sprytne. Najlpiej jakby w butli było jeszcze mleko z cycusia to pewnie by rozwiązało problem :ico_oczko: , może mleko modyfikowane mu poprostu nie odpowiada. Nasuwa mi sie jeszcze jedna myśl, to co jemy często zmienia smak mleka, może wprowadziłaś ostatnio coś nowego do swojej diety, ostre potrawy, wino a może jakieś zioła?
Moniś ja równiez nadal karmie piersią i małemu już to nie wystarcza. Przed karmieniem daję mu najczęściej biszkopta zwilżonego wodą, lub banana i zaczełam gotować zupki i deserki, ostatnio nakarmiłam go na noc dosyć mocno i dałam na koniec cycusia i przespał cała noc , już się cieszyłam a wczoraj taka sama kolacja i budził sie trzy razy :ico_placzek: . Także powodów może być wiele, nawet mogą to być ząbki, dzieci są wtedy strasznie marudne i nie maja apetytu.

[ Dodano: 2007-05-09, 09:07 ]
mam nadzieję, że nie namąciłam ci w głowie :ico_oczko: .

A co do siadania i obrotów, najlepszym lekarstwem jest kładzenie na brzuszku :-) , nie wiem jak u was ale ja daję mojego malucha na 10 min dziennie do chodzika. mały dzieki temu bardzo wzmocnił kręgosłup i nóżki i jak złapie się za rączki to sam sie podnosi i staje na nóżkach. Oczywiście wszystko z umiarem i jak dziecko już siedzi :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

09 maja 2007, 11:36

Dziękuje wam dziewczyny :-)
Maju nie namącilaś mi w głowie dziękuje za rady ale wiesz ja już sama nic nie rozumię raz chce jeść raz nie chce z piersi w nocy je a w dzień rzeczywiście masz racie staram sie dla niego odciądnąć tylko martwi mnie to że jak będe mu dawa tez mleko w proszku to moje mleko zaniknie ale z drugiej strony ciesze sie że chociaż udało mi sie go karmić do teraz bo niedługo skończy 6 miesięcy a położna mi mówiła że pierwze pół roku jest najważniejsze, pewnie masz racje że nie najada się moim mlekiem .A co do tych ząbków to juz sama nie wiem bo jak byłam u jednej lekarki to mówiła że twardnieją dziąsełka a teraz byłm w przychoni to pielęgniarka mówił że narazie nie zapowiada się na zęby :ico_olaboga:
Staram sie chociaż na troche go klaśc na brzuszku ale szbko mu się nudzi bardzo i sie denerwuje :ico_zly:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość