Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 paź 2007, 10:46

Witaj w pełni rozumiem Twoja decyzje odejścia bo w tej chwili już nic nie ma sensu dla Ciebie jednak powiem Ci że tak naprawdę tutaj zaczęłam myśleć pozytywnie wsparcie jakie dają dziewczyny i doświadczenie dziewczyn które przeszły przez to samo pokazało mi ze nie ja jedna cierpię tak bardzo...teraz wszystko jest zamazane i szare bardzo jesteś dzielna bo ja straciłam jedno dziecko ale bardzo puzon bo 34 tygodniu musiałam przejść przez poród naturalny i pochowanie mojego synka ...do dzisiaj jak o tym myślę to ból ściska moje serce bo tak naprawdę mimo tego ze mam najukochańsza córeczek to w sercu czuje pustek ze nie było mi dane wychowywać i Bartka :ico_placzek: ...wiem jednak z doświadczenia że tylko rozmowa pomaga tłumienie emocji wywołuje jeszcze większe poczucie winy ból i strach czy kiedyś sie uda...wiec zapraszam Cie do działu Aniołków tam wspólnymi siłami postaramy się żeby i w Twojej głowie pojawiła sie nadzieja na to że kiedyś się uda mimo tego ze teraz wydaje Ci się to niemożliwe,pamiętaj ze żadne kolejne dziecko nie zastąpi Tobie tych dwóch maluszków zawsze będziesz ich mama i już zawsze pozostanie blizna po ich śmierci...teraz musisz się nauczyć żyć z tym bólem bo on też nigdy nie odejdzie ale uwierz mi można się śmiać można mieć cele w życiu i można starać się o rodzeństwo dla tamtych dzieci potrzeba tylko czasu wiec daj go i sobie i wracaj do nas ...jesteśmy tu dla CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ściskam cię całym sercem :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 11:15

KASIU kochana moja tak mi przykro tule cie do mego serduszka kochana moja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2007, 11:20

K@tk@ placze razem z TOBA :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i modle sie za Twoje Aniolki!!
Czekamy tu na Ciebie .........

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 paź 2007, 11:30

brak mi slow.....Kasiulka tak Ci wspolczuje i wiem,ze nie ma slow ,ktore Cie teraz pociesza ....ale mam nadzieje ,ze jeszcze sie do nas odezwiesz i wszystko sie jeszcze ulozy,choc teraz zycie stracilo dla Was sens :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: placze razem z Toba,bo bardzo trzymalam za Was kciuki....i przykro mi,ze takie cudowne osoby,spotyka taka wielka krzywda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 paź 2007, 11:43

Bardzo mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Niech Bóg ma w opiece ciebie i twoje aniołki.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

11 paź 2007, 12:38

K@tk@ bardzo mi przykro, będę się modlić za Ciebie i Twoje aniołki.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 paź 2007, 12:40

Kasiu kochan - zrob sobie przerwe od TT ale nie odchodz na zawsze.Ty,Twoj maz i oba aniołki sa nam bliskie jak ktos z rodziny.Nie chcemy cie tracic :ico_placzek:

Modlimy sie zeby bozia juz tak was nie doswiadczala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 paź 2007, 13:11

KASIENKO LACZE SIE Z TOBA W BOLU... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
TAK BARDZO MI SMUTNO I PRZYKRO. :ico_placzek: .. LZY CISNA SIE DO OCZU.... :ico_placzek:
BEDZIE NAM CIEBIE BRAKOWALO... :ico_placzek: I MAM NADZIEJE ZE WROCISZ DO NAS.. CZEKAMY NA CIEBIE...
PROSZE NIE PODDAWAJ SIE I UWIERZ ZE TWOJE ANIOLKI BEDA MIALY RODZENSTWO A TY KIEDYS BEDZIESZ SZCZESLIWA MAMUSIA, POMIMO OGROMNEJ PUSTKI I BOLU W SERCU!!!!
TULE CIE MOCNO!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 paź 2007, 13:13

K@tk@ rozumiem twoje odejście z TT, potrzebujesz czasu, ale my tu zawsze będziemy na ciebie czekać z otwartymi ramionami

Modlę się za was i wwasze aniołki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 13:23

kOCHANE JA mam caly czas kontakt z nasza K@Teczk@ takze jesli bedziecie chcialy to od czasu do czasu Was poinformuje co u niej,narazie bardzo cierpi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i napewno do nas powroci jak bedzie miec babelka w brzusiu ale to potrwa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-11, 13:25 ]
napewno spotkam sie z Kasienka ale narazie musi dojsc do siebie,i widok malych dzieci powoduje u niej wybuchem placzu,takze narazie czas musi uleczyc rany,chociaz Aniolki zawsze beda w serduszku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość