mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 mar 2008, 17:26

Dziewczyny moja Amelka ma straszną wysypke na buzi nie wiem od czego.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 17:44

Cześc :-)
Wczoraj mielismy szczepienie. Nadia dzielnie zniosła dwa wkłucia a jak ją ubierałam to już się śmiała :ico_brawa_01: Dzielna dziewczynka z tej mojej córci :ico_oczko:

Z pupą nie mamy problemów. Przy każdym przewijaniu wycieram chusteczkami i smaruję sudokremem i jak do tej pory jest ok.

Marcia zazdroszczę Ci tego wyjazdu :-) Też chciałabym gdzieś wyjechac chobcy na weekend. Chociaż może uda nam się skoczyc do domku nad jeziorkiem. Wszystko zależy od pogody.

Żona gratuluję ślicznego synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie, moja mała śpi juz od 12 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nigdy jej sie to nie zdarzyło.
A co mi się przypomniało. Przedwczoraj wieczorem włożyliśmy Nadii czopek bo nie mogła zrobic kupy. Czekaliśmy, czekaliśmy i nic. 3 godziny a kupy nie bylo. W końcu ją wykąpaliśmy i zasnęła. Ok. 4,30 rano jak ją przebierałam to czopek był w pieluszce :ico_szoking: Wcale się nie rozpuścił :ico_puknij: Nawet pielęniarka była zdziwiona.

[ Dodano: 2008-03-04, 17:03 ]
Goonia pisze:Stawiam torcik z okazji ukończenia 2 miesiąca przez mojego Skarba :ico_tort: :ico_kawusia:
U Was jak z laktacją?


Goonia wszystkiego njlepszego z okazji ukończenia drugiego miesiąca :ico_brawa_01: Nasze Skarby sa prawie w równym "wieku" :-D

Jesli chodzi o laktację to u mnie raczej ok. Z rana piersi przeważnie pełne, nocą też, tylko pod wieczór jak mała wyssie ze mnie wszystko w ciągu dnia to jakieś takie puste się robią bo nie nadążają z produkcją :-D . Ale dajemy radę.

[ Dodano: 2008-03-04, 17:06 ]
Ups coś mi nie wyszło ze wstawieniem cytatu Gooni :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-04, 17:10 ]
mariola pisze:Dziewczyny moja Amelka ma straszną wysypke na buzi nie wiem od czego.


Mariola a nie zjadłaś czegoś "niewłaściewego"?
Moja Niunia tez ma krostki na buźce wokół ust. Pediatra powiedziała że to od smoczka. Ten plastik ją uczula. Smoczek zmieniliśmy ale krostki jeszcze trochę są. Więc pewnie musimy spróbowac jeszcze inny.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 mar 2008, 18:37

czesc kochane ja ostatnio jakos czasu na nic nie mam kurcze julcia poszla do przedszkola i mniej czasu mam na wszystko niz jak byla w domku niewiem jak to juz jest :ico_haha_01: .....u nas ok maly cos ostatnio troszke marudzi ale nie caly czas ogolnie jest grzeczniutki jak aniolek...dobra uciekam bo julia mnie wola buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 mar 2008, 19:29

a my dzisaj normalnie rewelacje, mały wkońcu zrobił sam kupę, wcześniej zawsze po czopku, a i wczoraj też robił, wydaje mi się że od tej glukozy bo od wczoraj przepajam go choćby troszkę bo nie zawsze ma ochotę na więcej.
Z laktacją nie wyrabiamy w nocy bo je co godzinę i produkcja za wolna ale w dzień jest ok, nie daję mu modyfikowanego, tylko jak jeżdżę do szkoły to Marcin nie ma wyjścia (bo sam nie ma :ico_oczko: ) i dajemy Humanę 1
A co do pielęgnacji pupy to też tylko chusteczki, no chyba że się 'urobi po pachy' to myk do wydy bo by z pięć chusteczek poszło i później zawsze nivea na odparzenia smaruję i tylko raz miał coś lekko zaczerwienione ale szybko podleczyliśmy więką ilością kremu i częstszą zmianą pieluszek.
Dziewczyny ja się wzięłam za siebie i już dzisiaj będzie czwarty dzień moich wieczornych ćwiczeń, jestem z siebie dumna jak nic :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 mar 2008, 19:40

CleoShe u mnie tez milupa aptamil a ostatnio kupilam przez pomylke conformil i jakos majce nie podchodzi

i ja tez przemywam tylko chusteczkami i tylko jak widze ze jest za czerwono to smaruje kremem

Renia0601 pisze:Dziewczyny ja się wzięłam za siebie i już dzisiaj będzie czwarty dzień moich wieczornych ćwiczeń, jestem z siebie dumna jak nic


no ja poszlam na silownie jutro chyba z lozka nie wstane troche sie przejmowalam jak maz sobie da rade z majka ale bylo ok no i jutro znowu na silownie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 mar 2008, 20:24

dziewczyny moja Amelka cos zaczyna piersze slowa wydobywac z siebie.Ja tez musialabym pocwiczyc ale straszny len ze mnie nie chce mi sie.Moja Julka bawi sie sama i slysze że mówi tak naniby bo jest sama do kolregi ze kocha go jejku ona ma 3 lata co bedzie pozniej jak ona teraz milosc wyznaje. :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 mar 2008, 21:21

mariola julka to juz duza pannica no i wkoncu do przedszkola chodzi pewnie ma jakiego chlopaka :-D

a ja dzisiaj sie dowiedzialam ze moja kolezanka bedzie miala dziewczynke no a majeczka kolezanke tylko szkoda bo kolezanka w polsce jest a ja tutaj

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 mar 2008, 22:02

hey a gdzie mój post co napisałam koło 16??? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zeżarło?
ahhh nie mam sieły od nowa wszystkiego pisac. Krzys mi zasnął niedawno po kąpieli. teraz ja ide sie kąpac.

jutro na szczepienie!!! w czwartek do mojej mamy na jeden dzien a w piątek w góry. hurrrra!!!


jaką szczepionka szczepicie ? skojarzona czy zwykłą?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 mar 2008, 22:05

Jakoś tak w ciągu dnia mam mało czasu na pisanie, dzionek minął dość dobrze, jedynie wielki placz na wieczór, mysle ze to kolka i zastanawiam sie dlaczego nie pomogły kropelki. :-(
Ja przemywam pupcie woda i smaruję linomagiem, albo niveą, żadnych odparzeń nie ma, chusteczki używam okazyjnie jak wychodzę do kogoś, albo w nocy. Na odparzenia najlepszy jest tormentiol, wypróbowałam go w szpitalu, podziałał szybko.
Z laktacją poki co daję radę, gorzej jest w ciągu dnia, po nocy piersi są twarde i przepełnione, ale Uli wystarcza, najada się i przybiera dość dobrze (przynajmniej do tej pory). Jutro idziemy na szczepienie, to przy okazji będziemy wiedzieć ile przybrała i czy wszystko jest ok.

mariola pisze:Dziewczyny moja Amelka ma straszną wysypkę na buzi nie wiem od czego.

Mojej Uli też coś wyskoczyło na buzi i klatce piersiowej. Zaczęłam ją kąpać w krochmalu i te krostki z brzuszka zeszły, niestety na buzi ciągle jeszcze są. Mam nadzieję, że to nie uczulenie na mleko, może jutro Pani doktor nam coś powie mądrego. Zobaczymy.

Goonia najlepsiejszego dla Twojego skarba z okazji 2 miesięcy.
Na razie pomykam, mam trochę czasu dla siebie, bo Ula zasnęła o 20, więc idę wziąść kąpiel.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 mar 2008, 22:40

marcia_pod, własnie się zastanawiam co do tych szczepien Julke szczepiłam normalnymi i dobrze je znosiła trocha płaczu przy kuciu i to wszystko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość