gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2008, 16:13

lilo pisze:Sobie czy Tomkowi????

Tomkowi
lilo pisze:U nas też popularne było swego czasu coś w rodzaju Play Station, ale w dobie komputerów to chyba przeżytek

a ja słyszałam że jednak komputer nie równa się z playstation. I są fajniejsze gry na nim. Zresztą nie starzeje się tak bardzo jak komputer więc to zły pomysł by nie był.

lilo pisze:"nie będę płakać, tseba być dzielnym"


:ico_brawa_01: skąd on takie teksty zna???

aniulek ale fajnie Ci z tą pracą. Ja kupiłam w c&A 3 pary rajstopek za 30zł bardzo jestem z nich zadowolona ale jedyna jest taka wada że kolory są źle podobierane. Bo w trzypaku były różowe, ciemno zielone i jeszcze jakiś chłopięcy kolor. Kupiłam no i teraz Tomek lata w różowych :-D

lilo

10 mar 2008, 16:23

gosia888 pisze:skąd on takie teksty zna???

Nie mam pojęcia. Ale czasem mu coś z bajek zostaje albo z reklam które lubi oglądać. Jak się go pytam czasem "co tam?" jak do mnie podchodzi to mi mówi "nić, ziupełnie nić" - z reklamy "Śmiej żelków" :ico_oczko:

Kurde, czekam aż szef będzie wolny i już nerwicy dostaję... Nie wiem czym się zająć...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 mar 2008, 16:58

lilo pisze:Kurde, czekam aż szef będzie wolny i już nerwicy dostaję


rozumiem,ze rozmowa się szykuje?

co do aparatu to mają,gry na kompa nie kupie bo kompa nie mają....ale zastanawiam sie nad dobrym zegarkiem i takim radiem przenosnym(bumboks)z radiem,na płytki i kasety czy cos takiego :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2008, 17:11

kwiatunio pisze:takim radiem przenosnym(bumboks)z radiem,na płytki i kasety czy cos takiego

a może zamiast tego lepiej mp3 lub mp4 co?

[ Dodano: 2008-03-10, 16:12 ]
lilo pisze:Kurde, czekam aż szef będzie wolny i już nerwicy dostaję...

pewnie już lilo nie ma, jak będziesz coś wiedziała to daj znać jak rozmowa z szefem.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 19:01

gosia888 pisze:aniulek ale fajnie Ci z tą pracą

Ha,ale moja kieszeń na tym cierpi :ico_placzek:
gosia888 pisze:Ja kupiłam w c&A 3 pary rajstopek za 30zł bardzo jestem z nich zadowolona ale jedyna jest taka wada że kolory są źle podobierane. Bo w trzypaku były różowe, ciemno zielone i jeszcze jakiś chłopięcy kolor. Kupiłam no i teraz Tomek lata w różowych

A nie zbiegły się odrobinę bo my też mamy i po praniu trochę się skurczyły,ale nieznacznie-w sumie dobrze bo troche na wyrost kupiłam i teraz są ok.Czasem kolory faktycznie od parady są dobrane :ico_noniewiem: a że w różowych chodzi?To co? Pod spodenkami nie widać :ico_oczko:

kwiatunio pisze:ale zastanawiam sie nad dobrym zegarkiem

To całkiem niezły pomysł...

lilo, czekamy na wieści :ico_haha_02:

lilo

10 mar 2008, 20:18

Wieści na razie brak. Rozmowy nie było. Szef obiecał że zaraz będzie i jak głupia czekałam na niego do 17,00 :ico_zly:

Za to dziecko mi cały wieczór śpiewa "ctery małe muzynki posły do lasu na mech, jednego zjadły wilki zostało tylko tsech" :ico_oczko: Pierwsze słyszę, nie wiem kto go nauczył tego, treść taka sobie ale on chodzi dumny, że potrafi i go chwalę :ico_oczko: Mówi że mu tata śpiewał, muszę porozmawiać z mężem - znam lepsze piosenki dla małych dzieci :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 20:32

lilo, to się szef popisał :ico_nienie:
Gabi też zna kilka piosenek"jedzie pociąg z daleka","bara,bara" :ico_noniewiem: a ostatnio myślałam że posikam się ze śmiechu-jedziemy samochodem a ona większość piosenek które puszcza mąż z płyty nuci pod nosem-tak ją tatuś przyzwyczaił do jeżdżenia w weekendy samochodem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 mar 2008, 09:05

dzień dobry...
ja w pracy ale na chwilkę zaglądam bo za raz maja prąd wyłaczyć :ico_olaboga:
Julka nadal ma goraczkę ale nic oprócz tego,ani gorączki,ani kaszlu,nic.....

Wczoraj ogladała bajke "strażak sam" ja słucham a Ona śpiewała sobie razenim z "nim "piosenkę :ico_szoking: :ico_sorki:

lilo no to sezf sie nie popisał......

gosia888 pisze:a może zamiast tego lepiej mp3 lub mp4 co?


znając Kacpra to bardziej będzie się cieszył z tego radia....
chyba po prostu zadzownie i się podpytam co by ewentualnie chciał....

lilo

11 mar 2008, 09:11

kwiatunio pisze:Wczoraj ogladała bajke "strażak sam" ja słucham a Ona śpiewała sobie razenim z "nim "piosenkę

Mój uwielbia tą piosenkę i też zna ją całą na pamięć :ico_oczko:

aniulek pisze:lilo, to się szef popisał

Od rana się ustawiam w kolejce do niego zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 mar 2008, 09:25

lilo pisze:Od rana się ustawiam w kolejce do niego zobaczymy co z tego wyjdzie


trzymam kciuki za powodzenie :ico_sorki:

mnie za mieśiąc taka rozmowa czeka :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość