Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 cze 2008, 15:12

zirca, pochwalilabys sie swoim lepiej :ico_oczko: poszukam moze jakiejs fotki z Carmen w ciazy zeby cie pocieszyc, hhiihihii. a teraz - w szoku jestem, co prawda naprawde mnie "spuszylo" wczoraj, dzis juz troche lepiej :ico_sorki: Ale wczoraj to brzuchal jak poprzednio w 6 mcu :ico_puknij:
lala1985, ¡hola! :-D

mnie dzis tak brzuch daje czadu po wczorajszym spacerze (chyba) ze przeszukalam cala chalupe za nospa. tutaj nie ma :ico_placzek: znalazlam 4 tabletki :ico_sorki: ale nadal boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 cze 2008, 19:57

ania nadal mnie męczą te bóle ale znacznie mniejsze. Zobaczę co lekarz powie w poniedziałek.
osita, wkleje swojego brzuszka w najblizszych dniach....i tak jest dwa razy wiekszy niż przed tygodniem, wysadziło mnie dosłownie z dnia na dzien, stąd te bóle brzucha :ico_oczko:
ja zaczynam 6 miesiąc a wyglądam jak wiekszośc babek w 4 :ico_oczko: ale tak własciwie nie jestem tym specjalnie załamana...dopóki wiem, że Kropek zdrowy (a jego szalenstwa w brzuchu wskazują że jak najbardziej :ico_oczko: ), mogę mieć nawet mały brzuszek :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 cze 2008, 21:27

osita już Ci pisałam, zale co tam wygladasz pięknie, wogóle kobiety w ciąży są piękne :-) :-) czy te z mniejszym czy wiekszym brzuszkiem :-) :-)

Ja to o moich zachciankach to mogłabym książkę napisać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , mam ochote na wszystko i o każdej porze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , słodkie, kwaśne, słone itd i najlepiej jedno po drugim :ico_wstydzioch: i chyba od tego znowu te mdłosci cholerne wróciły :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 cze 2008, 23:38

zirca pisze:i tak jest dwa razy wiekszy niż przed tygodniem, wysadziło mnie dosłownie z dnia na dzien

hihihiihi, skad ja to znam??? :ico_oczko: :ico_brawa_01: a jak brzusio, ma rozstepy??? czy dziala nawilzanie zapobiegawcze???
caro pisze:wogóle kobiety w ciąży są piękne :-)

to prawda, choc ja wyjatkowo okropne mam wlosy ostatnio, ale pal licho :-D brzuchal wyskoczyl i nic nie zapowiada, zeby sie troche chcial choc schowac :ico_oczko: Boli tez bardzo, jak u zirca, macica daje czadu :ico_haha_01: a wiecie co? dzisiaj Carmen troche po mnie zaczela skakac, polozylam na bembenku reke i jak przycisnelam, to takiego jakby kopniaczka od srodka poczulam :ico_brawa_01: no, moze sie leniuch zacznie ruszac :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 cze 2008, 11:08

witajcie!!!

Z zachciewajek, to ja moge dzisiaj dopisać naleśniki z truskawkami, smażyłam je o 7 rano, wystarczyło, że zobazyłam jak w jakimś filmie je jedli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , ale co tam wcale się tym nie martwie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 cze 2008, 12:11

osita, smaruję się oliwką po kapieli wieczorem, ale dosłownie tak solidnie że kapie :-D poza tym rano balsamem nawilżającym do skóry suchej i na razie spokój :ico_sorki: nawet mnie skóra nie swędzi a to podobno zapowiedź rozstępów :ico_sorki: o rany, żeby tak zostało!!!!! :ico_sorki:
Bardzo możliwe że to byl kopniaczek!!! Babeczki w drugiej ciąży czują wcześniej. Niedługo Dzidziuś da Ci popalić :ico_brawa_01:
#ania#, ale ja Ci zazdroszczę tych truskawkowych szaleństw :ico_sorki: u mnie w Irlandii sa truskawki, ale wiecej w nich chemii i dopalaczy niż owocu....potem mam kosmiczną zgagę i wysypkę na rękach :ico_zly:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 cze 2008, 12:17

zirca, faktycznie truskawek sobie nie żałuje, chociaż nie są jeszcze tak bardzo słodkie, ale co tam..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

08 cze 2008, 13:16

Osita piękny brzuszek:)Gratuluję:)
Mój to tak połowa Twojego. Ale dziś Maluszek chyba szaleje, dziś chyba pierwszy raz poczułam Dzidzię jak przyłożyłam rękę. A Motylki czuję w brzuszku już coraz wyrźniej (chyba:) )Pozdrawiam i życze miłego kibicowania dziś naszym:)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 cze 2008, 14:49

oj Osita takiego brzuszka to ja nie mam... hehe u mnie wyglada jak oponka tłuszczowa... no fakt ze mam nadwage ...ale chodzi mi o ksztalt....

duzo osob nie pyta czy w ciazy, bo nie chce mi "przykrosci zrobic" jakbym przypadkiem nie była...
hehe wiec malo rozpoznawalny jest...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:00 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 cze 2008, 17:19

szukam dla Zirca fotek z "jej" okresu i znalazlam fotki wozka. takie cos mamy po Carmen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 8 Czerwiec 08, 17:33 ]
znalazlam fotki...
to jest 25 styczen, czyli wtedy bylam gdzies w 23-24 tc (wg kalendarza ciazy na ktory teraz patrze :ico_oczko: )
Obrazek

a to 3 dni pozniej.. 28 styczen 2005
Obrazek

Carmen urodzila sie 25 maja, byla ok 2 tyg przenoszona (wg okresu)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość