Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 cze 2008, 13:53

cześć
A u nas z mlekiem to jest tak, że modyfikowane już mi stoi i nie ma takiej opcji, żeby je Jula przełknęła, a krowiego do obiadku wypija czasem kilka łyżeczek. Ogólnie nie cierpi przetworów mlecznych, ani budyniu, nic!! Nawet na kaszkę już sie pogniewała :ico_noniewiem: Jedynie serki, jogurty itp, ale muszą być o smaku truskawek, malin lub poziomek bo inaczej pluje mi prosto w twarz :ico_noniewiem: Co do truskawek, to je uwielbia, i woli prosto z krzaczka niż myte :-) Na szczęście mamy swoje, niepryskane. Alergii żadnej póki co nie zaobserwowałam, to chyba dobry znak, biorąc pod uwagę, że je ich sporo :ico_brawa_01:
katrin pisze:nie dosc,ze juz stara to jeszcze slepa jestem
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij: że wzrokiem to nie wiem, nie będę się spierać, ale chociaż nie pisz, że stara!! :ico_nienie:
katrin pisze:I w tym temacie wiem,ze najwiekszy brzuch mimo braku w nim dzidziusia mam ja, sumie zaden powod do dumy,ale jak sie juz licytujemy to mam prawo miec gdzies w koncu pierwsze miejsce.
no już jak Ty coś napiszesz, to mnie zawsze na kolana powalisz :-D :-D Oj Kasiu, Kasiu :-D
kamelek1 pisze:widze , że pachanie wózeczka to ulubiona zabawa dzieci Lenka ma taki dla lalek ale jej jest jednak najfajnieszy
u nas jest identycznie :-) Gdzie nie pójdziemy, nawet na najlepszy plac zabaw tam wszędzie na topie jest nasz wózek :-)

Już mi się skończyły chwilowo koncepcję na posta. (ja w ogóle mam problem z tymi koncepcjami w życiu :ico_oczko: ) Wypije kawusię i podzwonić nieco muszę. Papapa

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 cze 2008, 14:46

Hej laseczki :-D

Katrin post jest, ja też go widzę :-D tylko, że ja teraz zaglądam na TT z raz na tydzień niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i tak widzisz się zgrało że w jednym czasie do siebie pisałysmy tylko inną drogą :ico_oczko: :-D a Antosia już sobie wyobrażam na "truskawkowej akcji" hihi :-D usmiałam się nieźle...

Delicja moja mała też jeszcze nie próbowała truskawek ani mleka krowiego i jeszcze dłuuuuuugo nie będzie :ico_nienie: całe zycie przed nią by się jeszcze nimi "opychać" :ico_oczko: :ico_haha_02:

Agi jak Majutek tak podkoczyła to dziel się zdjęciami :ico_sorki: moja Viki to chyba najniższa wśród kwietniaków :ico_placzek: ale cóż, chociaż na ubraniach pooszczędzam bo spodnie to ona jeszcze na 74cm nosi :ico_szoking: :-D

My dzisiaj poszłysmy tradycyjnie na playgroup, Viki się wyszalała z dzieciaczkami i z tego wszystkiego zasnęła mi w drodze powrotnej i spi nadal :-D tzn. już 2h co uznaję za sukces bo od dłuższego czasu jej drzemka w dzień trwała raptem godzinę...
I z tego mojego ostatnio mega zakręcenia zapomniałam, ze dzisiaj na grupie robią zdjęcia + zdjęcie grupowe :ico_puknij: dobrze, że chociaż w napływie dobrego humoru wystroiłam draniuchę w nowe ciuszki, hihi...

A tak to u nas nic się więcej nie dzieje... ja z mężem nadal w biegu wymieniamy się opieką nad Viki... za to Viki coraz bardziej szaleje i pokazuje jaki diabełek rogaty w niej siedzi... tylko z tego zabiegania chałupa zarasta mi brudem, nie mogę się już przebić przez stertę rzeczy do prasowania a na nogach mam owłosienie jak yeti :ico_oczko: :-D
Ale co tam, grunt że z powrotem zdrówko nam dopisuje, humor jest i... ZA TYDZIEŃ SPOTKAMY SIĘ Z KATRIN I ANTOSIEM :509:

Buzialki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-06-19, 15:04 ]
Mała nadal spi to jeszcze Was zarzucę foteckami :ico_sorki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 cze 2008, 20:23

Vikuniasliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale fajnie ,ze się spotkacie i już za tydzień, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mróweczko no właśnie ciekawe jak będą dziewczyny mówić kto ma większy brzuch pod koniec grudnia :-D :-D :-D , ja niezabierałam małego, bo on tm pewnie wszystko by pozwalał i trzeba by było go pilnować, a ja chciałam dokładnie oglądać mlodsze rodzeństwo :-D :-D

A ja nie daje krowiego, bo modyfikowane jest łatwiejsze w obsłudze :-D , oczywiście jogurty i te inny to je od dawna, teraz jest na etapie,że mleko z kaszką je na śniadanie i na kolacje, a truskawek to wogóle nie lubi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , zaraz pluje :-D :-D

Delicja mam nadzieję,że gorączka minęła

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 cze 2008, 20:39

hejka :)
caro no właśnie nie minęła gorączka, dziś znów jest :ico_placzek:

Kasi.k cuuuuuuuuuuudowne zdjęcia, brakowało mi ich :ico_haha_02:

oj muszę zmykać, Ola się budzi

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 cze 2008, 20:56

kasik zdjecia luxxxxxxxxxxxxxxxx :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin odkryłam dziś...pole truskawek takie jak u Was :ico_brawa_01: ...sam zbierasz...bedzie ładna pogoda nieomieszkam tam skiknac :-D :-D


a ja nadal szukam chatki...dzis ogladnelismy 2...niepasuja...wczoraj 2 tez nie, zreszta my juz z 6 obejrzelismy...jedna nam pasi ale trzeba by remoncik walnac co nam sie niekalkuluje...

[ Dodano: 2008-06-19, 20:57 ]
delicja, niech ta goraczka ucieka :ico_sorki: ...afeeeeeeeeee
buziak dla Oleńki młaaaaaaaaaaaa :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 cze 2008, 22:25

hejka
Jesteśmy juz w domku

Katrin Kamilkowi również smakują truskaweczki wyłącznie z krzaczka, tych kupnych nie lubi, jak teraz byłam u mamy to jak wchodzilismy do ogrodu od razu ciągnął do truskawek i pokazywał że chce tą, i tamtą, a jak mu nie chciałam zerwać to sam kucał i buszował tak jak twój Antoś, smiesznie to wygladało, a z wózkiem jest u nas tak samo, mały woli pchać niż w nim siedzieć.

kasi.k, zdjęcia bąba, a Vikulka taka fajniusia. Super ze macie takie spotkania, u nas na tej wiosce to tylko na placu zabaw spotykamy inne dzieci.

delicja, to może daj drugiego czopka

Papa jutro dokończe bo męzuś woła juz mnie do łoża.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 cze 2008, 08:01

DELICJA ZDRÓWKA DLA OLEŃKI TRZYMAJCIE SIĘ MOŻE TEŻ NA ZĄBKI TA GORĄCZKA
KASIK ZDJECIA BOMBA VIKI ŚLICZNIUSIA
CARO BRZUSZEK FAJNY AZ MI SIE SAMEJ CHCE JAK WIDZE
MRÓWECZKO JESTEM CIEKAWA JAK DOROSŁA JEST TWOJA FASOLKA MOŻE TAK SAMO JAK CARO
KATRIN MARTYNKA TEZ LUBI TRUSKAWKI I CODZIENNIE JE WCINA
A CO DO MLEKA TO MARTYNKA JE BEBILON POWYZEJ ROKU JE BO ONA NIE PIJE TYLKO RANO I WIECZOREM KASZKE NA GESTO ZJADA BO W PŁYNIE NIE TOLERUJE MLEKA CZSAMI BUDYN NA ZWYKŁYM Z KARTONIKA ZJE NO I OCZYWISCIE DANONKI BAKUSIE DANIO SERKI RÓZNE SMAKI

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 cze 2008, 09:21

Mróweczko mam nadzieję,że znajdziecie fajne mieszkanko :-) , no właśnie moze ty grudniówka bedziesz :ico_oczko: :ico_oczko:

Delicja a marudzi bardzo mała? Mam nadzieję,że dzis lepiej :-)

Ja widzę,że tylko Oskar taki wózkowiec, jak idziemy na spacer to siedzi w wóziu jak zaczarowany i tylko obserwuje, za to jak go puszczę na ogródku to lata jak szalony, teraz jest na etapie chowania się za krzakiem, podziw mn ie bierze,że wszystkie lubią truskawy, Oskar strasznie się krzywi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

syla75 pisze:CARO BRZUSZEK FAJNY AZ MI SIE SAMEJ CHCE JAK WIDZE


a co stoi na przeszkodzie :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 cze 2008, 13:34

caro pisze:Ja widzę,że tylko Oskar taki wózkowiec, jak idziemy na spacer to siedzi w wóziu jak zaczarowany
ja chce przepis na takie grzeczne dziecko!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Albo daj mi to zaklecie! Moj maly ogkrywca swiata nawet juz w tym sklepowam wozku ma za nudno i chce go pchac a przeciez nie ma jak bo za wysoki.no i jest potem histeria.

Po prostu widac,ze dzieciaczki maja rozne charakterki i gusta i smaki,moj maly np na razie lubi mleko,ale nie znosi ostatnio owocowych przecierkow.I zasmakowaly mu paluszki,slodko mnie nimi karmi.A jak mu dalam listek kinder czekolady to myslalam,ze dziecka nie mam cale 10 minut jak sie z nia rozprawial.Wygladal potem swietnie,ale jaki byl szczesliwy.

Mróweczka, to zycze udanej wyprawy na truskawy,mam nadzieje,ze na Erysia nieumyte,prosto z krzaczka nie beda tak dzialaly jak na Ciebie,w koncu to mocny facet a nie delikatna dziewuszka.

Kasik-nie moge doczekac sie Was,widze,ze z mojej synowej to piekny blondynka wyrosla :-) Ciekawe jak na siebie zareaguja narzeczeni :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-20, 13:36 ]
delicja, i jak tam dzis Olenka?To moze rzeczywiscie zeby,mam nadzieje,ze ta goraczka nie jest wysoka.Buziaczki dla OLenki.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 cze 2008, 14:02

no to jesteśmy i dzisiaj.

Co do mleczka ja również daje bebilon, kamil lubi i mleczko i kaszki, róznego rodzaju jogurciki, budyń, a najbardziej mu smakuje bita śmietana.
Kamil teraz zaczął ząbkować, wyszla dwujka górna i znastępny trzonowiec u góry. Pytałam się dentystki czy to normalne że Kamilowi tak wychodzą zębole że najpierw trzonowce, powiedziała że niektore dzieci tak ząbkują i mam się nie przejmować.

Mróweczka, a czemu chcecie zmienić mieszkanko, po zdjęciach wydaje się duże.

no i troszke zdjęc powklejam
Obrazek
ZObrazek moją mamcią
A to ja
Obrazek
Po deszczyku powstały dwie tęcze mówie wam pieknie to wyglądało, ale jak wziełam aparat to już jedna prawie znikla
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość