Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

12 kwie 2008, 12:23

hejo
nocka ok , pogada do d...
chłopaki śpią a ja relaks :-D :-D :-D obiadek mam , posprzątałam
kamizela, wszystkiego najlepszego dla chrześniaka :ico_tort:
martka78, a wy już z majeczką , jak poszukiwania opiekunki?

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

12 kwie 2008, 13:12

pata, hej, Ja wlasnie umylam okna ,powiesilam firanki wyprane i jeszcze odkurzyc musze :ico_olaboga:
Majeczka przyjedzie w srode lub w czwartek :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
a opiekunke znalezlismy .Okazalo sie ,ze nasza znajoma jest chetna .Sama sie zapytala czy moglaby.Wiec super :ico_haha_01: :ico_brawa_01: bo ja znamy i wiemy ,ze jest noramlna i w porzadku i nigdy by dziecku krzywdy nie zrobila :-) Ma przyjsc jak Maja przyjedzie i uzgodnimy szczególy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

12 kwie 2008, 13:32

hej laseczki wlasnie was doczytalama po lebkach:)
u nas slonce...cholerka do akzdej mam slowo i pyatnie a nie pamietam koeljnosci hehe:)siunia super ze chlopak sra kasiorka:)mowilam ze bezcenny:)
kasiek moze pelek ma jakies humorki?
iwo a jak miska pokaz jakies zdjecia:)
paulina super fryzurka:)
pata a jak kubus z fotelika zdowolony?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 kwie 2008, 20:34

Witam - nie ma was więc wklejam fotki z dzisiejszej imprezki :ico_oczko:


Babulinka :lol:
Obrazek
Fotki z dzisiejszych urodzin chrześniaka.
Obrazek
Obrazek
Ten chłopczyk to mój brat.
Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

13 kwie 2008, 10:07

dzień dobry
ale pustki :ico_olaboga:
u nas nocka ok , wczoraj byliśmy na urodzinach babci T , kubuś się wyszalał było fajnie wróciliśmy kąpiel i lulu :ico_oczko:
i dostaliśmy zaproszenie na wesele na 6 września do przyjaciela z dzieciństwa T (moich teściów przyjaciele rodziny syn ) ,nie wiem czy pójdziemy :ico_noniewiem:
dziś chyba dostaniemy zaproszenie na komunię bo zapowiedzieli się że przyjdą szwagier , szwagierka i Kacperek :ico_oczko: mój T jest chrzestnym i wymyśliliśmy że kupimy mu urządzenie wielofunkcyjne ,oni mają wybrać jakie chcą i my je kupimy :ico_oczko:
kamizela, super zdjęcia , wszyscy jesteście piękni a braciszek do ciebie podobny :ico_brawa_01:
Majeczka przyjedzie w srode lub w czwartek :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a opiekunke znalezlismy .Okazalo sie ,ze nasza znajoma jest chetna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super zawsze to znajoma :ico_sorki:
pata a jak kubus z fotelika zdowolony?
zadowolony, jeżdziliśmy tylko kilka razy w koło domu bo za bardzo pogody nie było ale jak się zacznie to będziemy w dłuższe trasy jeżdzić
ale nie chce kasku zakładać :ico_olaboga: :ico_puknij:
j już mam rosołek nastawiony , posprzątane ,
zaraz chyba wyjdziemy na spacerek bo dziś piękna pogoda :-D

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

13 kwie 2008, 13:31

helo!!my wlasnie wrocilismy ze spacerku.Mateusz na rolkach :-)
u nas dzis slonko ale wieje :ico_noniewiem: ale lepsze to niz deszcz i opogoda jak wczoraj :-) kamizela, foteczki sliczne .sliczna babuleńka z Wiktorka.I Ty oczywiscie tez pięknie wygladasz :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 kwie 2008, 14:30

Witam!
Nie zaglądam,nie mam czasu ,mężulkiem sie zajmuję :ico_oczko: przedwczoraj byliśmy na małej wycieczce,najpierw po komisach samochodowych,a potem w lasku,na kąpielisku i na pizzy(ciepło było bardzo :ico_brawa_01: ),wsiadłam za kierownice pierwszy raz od kilku dobrych lat :ico_brawa_01: narazie tylko po parkingu pojeździłam ale nie bałam sie wcale i nie zgasło mi auto ani razu mimo że nie pamiętam kiedy ostatni raz jechałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: muszę poćwiczyć i w końcu zaczać jeździć :-D
wczoraj tez pojechalismy do mojej siostry,mieszka ok godziny drogi od nas,posiedzielismy do prawie wieczora,ale pogoda była paskudna ,zimno i padało,jakaś niewyspana cały dzień chodziłam i jak przyjechalismy to padłam na kanapie a D zajał się małym,wykąpał i położył bo ja nie miałam siły :ico_olaboga: ledwo na oczy patrzyłam

fajnie jest ,szkoda ze to za chwile sie skończy :ico_placzek:

jak Pelek wstanie idziemy do dziadków na obiadek a potem na spacer bo ciepło chyba 15 st i słońce,nie wiem czy wieje czy nie

Kacper zadowolony że ma tatusia :ico_brawa_01: szkoda ze tylko do wtorku :(
nocki ok,dzis pobudka po 6 znowu,ale D wział KAcpra i pospałam do po 8 :ico_haha_02:

Martka super że znalazła sie opiekunka dla Mai :ico_brawa_01:
Kamila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjęcia
ale mało żeście napisały,myślałam że będe czytać i czytać a tu nic :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 kwie 2008, 20:35

Dzięki dziołchy za komplementy :-D My dziś cały dzionek spędziliśmy na dworze - hustałam się z małym, prowadzałam po placu zabaw, nie chciał później wejść do wózka - zaczyna się hehe


kasiekk gratki za jazdę autem - ja w ogóle nie widzę siebie w roli kierowcy, a już na pewno nie z mężulkiem w roli nauczyciela :ico_nienie: Zawsze po takim kursie miałam łzy w oczach - on jest strasznie nerwowy, a ja się stresuję :ico_noniewiem: Szkoda, że we wtorek znowu twój mężulek wyjeżdża :ico_pocieszyciel: Kurcze nie wiem jak ja dałabym sobie radę :ico_olaboga: Podziwiam. Ale wiem - zmusza was do tego sytuacja.

patka a u was szykują się same impry :ico_oczko: A jak sytuacja w waszym małżeństwie ? Mam nadzieję, że lepiej :-)

No, popijam sobie słabiutkiego drinka, poklikam jeszcze troszkę i idę lulu. Jutro o 9 muszę lecieć do przychodni po skierowanie do chirurga - mam kontrol, ale głupota, że nie mogę pójść z wypisem ze szpitala :ico_puknij: A w piątek lub następny poniedziałek zdjęcie szwów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 kwie 2008, 22:54

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: kolorowych laseczki:)
super fotki kamizela:)
pata a jakie urzadzenia masz na mysli?to w prezencie dla chrzesniaka na komunie tak?
kasiek ciesz sie mezem poki jest:)

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 kwie 2008, 08:37

patka a u was szykują się same impry :ico_oczko: A jak sytuacja w waszym małżeństwie ? Mam nadzieję, że lepiej :-)
od tego czasu co było źle jest cały czas ok :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki:
pata a jakie urzadzenia masz na mysli?
drukarkę , skaner i ksero w jednym :ico_oczko:
wsiadłam za kierownice pierwszy raz od kilku dobrych lat
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja sobie nie wyobrażam żeby mąż mnie uczył hihi i niby jak jak ja miałam prawo jazdy pierwsza od niego , ja jak skończyłam 17 lat już miał tzn 2 mieisące po skończeniu 17 ( kurs zaczęłam przed 17 i po urodzinach mogłam się zapisać na egzamin :ico_oczko: ) a mężulek robił prawo jazdy po naszym poznaniu już ale go nie uczyłam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:


a tak w ogóle to dzień dobry
nocka ok
moje chłopaki zaraz jadą kilka spraw załatwić :ico_oczko: ja ogarnę domek
potem jedziemy po buciki dla kubusia , i jak nie bedzie u nas to jedziemy Kamizelko do twojego miasta :ico_oczko: a tak w ogóle czekam tylko jak u nas na działce się skończy remont, przywiozą plac zabaw hihi taki mały zamówiliśmy Kubusiowi za jego pieniążki ze skarbonki ) i będzie pogoda i przyjeżdżam po was :-D :ico_brawa_01: co wy na to , to jeszcze potrwa ale dam znać :ico_oczko:

miłego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości