Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2009, 11:11

Hej jest ktoś chętny na szybką kawke ? :-)
kati84, - tak Niki jest z 17 . 10 :ico_haha_02:
Wczoraj patrze a moja niunia narysowała głowe nad swoim łóżkiem :-D pytam ją czy wolno mazac po ścianie a ona mi na to - mama to ładny ludź nie wiedziałaś :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 lut 2009, 14:49

:ico_haha_01: :ico_haha_01: No to mała mądrala z tej twojej Niki :-) Moja też taka mądrala, krzyczy do Martynki jak o coś się kłucą " pociekaj pociekaj jak dostanieś zaścik do pupy " :ico_haha_01: Ciekawe po kim one takie mądre. Wczoraj wyrwała całe gniastko ze ściany i komputer mi niedziałał i ja do męża zrobił byś te gniastko ( troche podniesionym głosem ) a Matyldzia ty już mam niekrzyć :ico_haha_01: tata zrobi jak bedzie chciał :ico_haha_01: Wiecie jak u nas duzo sniegu śląsk zasypuje :-D Juz pada chyba od tygodnia, pada i pada :-) Dawno takiej zimy nie było, ja już pierwsze jazdy miałam w sobote.Ale się bałam bo niedos że pierwsza jazda to taki śnieg. Było tak fajnie ze w niedziele tez jezdziłam :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2009, 17:11

mazia***, - u nas tez śnieg za oknem dzisiaj Niki z ciocią lepiła bałwana :ico_haha_02: mądralińskie te nasze pociechy :ico_haha_01:
Robisz prawko ja w środe mam egzamin :ico_noniewiem: ale nie myśle tak o nim jak o usg które mam popołudniu :ico_noniewiem:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lut 2009, 17:51

edulita, ale fajowo ze Niki tez z 17,a o ktorej sie ur?ciekawe ktora starsza godzinowo,moja Olenka o 22.20.

A co do prawka to ja postanowila ze jak tylko Ola pojdzie od wrzsnia do przedszkola to zapisuje sie na kurs,mam dosc autobusow!
Fajnie macie ze sniezek u was pada,u nas swieci sloneczko,dodam tylko ze jestesmy obecnie we Wloszech i na snieg nie mamy chyba za bardzo co liczyc,a szkoda bo Olcia jak tylko go widzi w tv to od razu krzyczy"o mama siek" :ico_haha_01: wiec pewnie by sie ucieszyla jak by troche popadalo.

Chcialam sie was zapytac jak wyglada u waszych maluchow sprawa z siusianiem?
Ja malej nie zakladam pampresa na dzien tylko na noc,nawet zrezygnowalam z pampersow jak wychodzimy na spacer,no i wytrzymuje a w domu zapomni zawolac i juz majciochy zasikane,szlag mnie wtedy trafia,staram sie nad soba panowac ale tak mnie to wkurza ze szkoda gadac :ico_zly: pozniej mam oczywiscie wyrzutu sumienia ze na nia nakrzyczalam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 lut 2009, 20:58

Hej!
Mądrale z tych dziewczynek, nie powiem. Maciej tak pięknie nie mówi, chociaż zaczyna się rozgadywać. Co do pampersów, to od miesiąca znów mały leje w pieluchę, bo nie dawałam rady :ico_wstydzioch: Teraz jak mam wolne, to zaczynam znowu odpieluszkowywanie. Tylko pod koniec tygodnia wyjeżdżamy i znów będzie pampers.

Wiecie, dzisiaj byłam z małym u fryzjera i .... fryzjerka nie chciała go obciąć! Tak się darł i wołał "Mi nie, mi nie..." , że nawet nie spróbowała :ico_zly: Trochę go z mamą podcięłam, ale wygląda niefajnie :ico_noniewiem: Maciej ma śliczne wloski, ale w końcu jest chłopcem i nie chcę, żeby miał długie.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lut 2009, 22:53

chloee, co za fryzjerka masakra.Ja na szczescie nie mam trakiego problemu z Olenka.Po pierwsze moja siostra jest fryzjerka,a po drugie Ola bardzo lubi do niej chodzic i siedzi zawsze grzecznie nawet oczami nie mruga,dobrze ze nie zapomina oddychac :ico_haha_02: jak jej mowie ze jedziemy do cioci Ewy to od razy chwyta sie za wloski i mowi ciach,ciach ciocia :-D

[ Dodano: 2009-02-16, 21:55 ]
Acha i jeszcze jedno,jak ja mam wklejic fotke do avataru?Zmniejszylam juz ja,ale nie wiem jaki kod skopiowac no i co z nim zrobic.
Pomozcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 lut 2009, 23:04

kati84, do avatarka to zwykłe zmniejszone zdjęcie wklejasz, jakby co to podeslij fotkę to ci przerobię riterka@wp.pl
co do sikania to masakra czasem w dzień śpi bez pieluchy i ładnie woła, tylko na noc mu zakładam, a czasem nawet kupeczkę walnie w gacie i też mi nerwy drażni :-D

Edulita ja w środę będę trzymać cały dzień kciuki za was
udało mi się zrobić mega sprawozdanie w pracy więc mam dzisiaj dobry humor, ale zgubiłam pita :ico_puknij: jakas roztrzepana jestem ostatnio :-D
Chloe gdzie jedziecie?? a fryzjerka faktycznie dziwna :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 lut 2009, 23:12

riterka, ja juz je zmniejszylam,ale pokazaly mi sie 4 kody no i zaden nie pasi,nie kumam,jakas tepa jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 lut 2009, 23:44

kati84, musisz sobie to pomniejszone zdjęcie zapisać np na pulpicie i dopiero takie zapisane dajesz do avatara

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lut 2009, 00:46

No wlasnie chodzi o to ze ja tego pomniejszonego zdjecia nie widze,abym mogla je skopiowac.Sa tylko 4 kady i nic wiecej.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość