szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

21 gru 2009, 12:39

Trochę tak :)
My skończyliśmy wczoraj malowanie i tapetowanie Michała pokoju. W poprzedni weekend malowaliśmy pokój Alutki. Po nowym roku jeszcze przedpokój.
I dopiero teraz zabieram się za porządki i przygotowania.

[ Dodano: 2009-12-22, 17:43 ]
Z okazji Świąt życzę Wam i Waszym rodzinom spokojnych Świąt, szampańskiej zabawy i zdrówka i uśmiechu w Nowym Roku.

Ja skończyłam dzisiaj sprzątać mieszkanie. Teraz już tylko upiec pierniki, zrobić makiełki, kapustę z grochem, chrzan i śledzie.

Pochwalę się jeszcze naszymi dekoracjami świątecznymi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I choinka:
Obrazek

Kilka zdjęć.
Ala staje na głowie
Obrazek
Ala piłkarz (pozycja i mina instruowana przez tatę)
Obrazek
Świąteczne porządki
Obrazek
Ubieranie choinki
Obrazek
Obrazek

Akcja ubierania choinki zakończyła się sukcesem i została pęknięta tylko jedna bombka :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 gru 2009, 22:15

szczako, sliczne. w ogole piekna masz core. a mieszkanko jakie duze

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 gru 2009, 22:37

wisnia3006, dzięki. Mieszkamy w kamienicy, więc mieszkanie jest faktycznie spore.
Jak samopoczucie ciężaróweczko?

[hide]Moja siostra niestety Święta spędzi w szpitalu. Ze względu na zbyt wysokie ciśnienie, krótką szyjkę i małowodzie. Mam nadzieję, że Jasiek posiedzi bezpiecznie w brzuchu do 36 tygodnia, czyli do 5 stycznia.[/hide]

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 gru 2009, 12:30

Witam Łodzianki kochane :-D
Składam najserdeczniejsze życzenia, szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku,spełnienia marzeń,zdrówka i mnóstwa miłości.
Obrazek

szczako, ślicznie udekorowaliście mieszkanko.No i jak Wam córcia pięknie pomagała. :ico_brawa_01:
Moja siostra niestety Święta spędzi w szpitalu. Ze względu na zbyt wysokie ciśnienie, krótką szyjkę i małowodzie. Mam nadzieję, że Jasiek posiedzi bezpiecznie w brzuchu do 36 tygodnia, czyli do 5 stycznia.
Dużo zdrówka dla siostry.Niech sie trzyma i mocno zaciska nóżki.Mam nadzieję że maluszek posiedzi w brzuszku grzecznie do tego 5 stycznia. :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 gru 2009, 18:15

Gdy pierwsza gwiazdke ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochaja Ciebie, Gdy pierwsza zagasnie, a druga zablysnie, niech Cie aniolek ode mnie uscisnie !!! I zlozy serdeczne zyczenia z okazji Swiat Bozego Narodzenia!!! całuskina Nowy Rok

szczako, ja tez mam nadzieje ze siostra wytrzyma jeszcze troszke z brzuszkiem

a ja sie czuje ok tylko zgaga mne meczy:(

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 gru 2009, 23:22

Hej moje kochane kobietki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wpadłam Wam życzyć szczęśliwych radosnych Świąt Bożego narodzenia.
Spełnienia najskrytszych marzeń. Pociechy z małych rozrabiaczków.


My dojechaliśmy do PL z przebojami ale bezpiecznie. Jechaliśmy tylko 31 godz :ico_olaboga: Teraz cieszymy się rodzinką.
Kuba usypia małą więc skorzystałam z chwilki i kliknęłam bo później to już na pewno
czasu nie będzie tzn przez święta.

Przesyłam buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ona .

24 gru 2009, 14:54

Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
rodzinnego ciepła i wielkiej radości, a pod żywą choinką zaś dużo prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija.

Niech te Święta będą magiczne...

Wam i Waszym rodzinkom życzy Ona.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 gru 2009, 18:24

swieta swieta i po swietach.
mam nadzieje ze po nowym roku ten czas szyko zleci bo jeszcze 3 miesiace do porodu

a swieta spedzilismy milo wigilie u mojej mamy a w 1 dzien swiat pojechalismy za plock do meza rodziny i wrocilismy w pon rano

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

31 gru 2009, 09:53

[center]Obrazek

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, duuuużo miłości, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
ObrazekWszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym 2010 roczku Obrazek
[/center]
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 14:32 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

04 sty 2010, 14:35

Witam
W końcu nastał ten wymarzony 4 styczeń i już nie muszę sie martwić o ewentualny wcześniejszy porod :ico_brawa_01: Także jeszcze te 2 tygodnie i niuńka powinna być już z nami :ico_brawa_01:

Szczako,mam nadzieję że Twoja siostra też dotrwała w dwupaku :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-08, 13:48 ]
Witam
Coś cicho od kilku dni wśród Łodzianek :ico_spanko:
A ja wpadłam,bo strasznie mi się nudzi.Mąż pojechał do pracy,a ja w domciu sama siedzę.Ma dziś do mnie wpaść koleżanka więc troszkę pogadamy i czas do wieczora jakoś minie.
W ogóle im bliżej porodu to coraz gorzej mi się śpi.Dziś spałam tylko 4 godziny,normalnie jak tak dalej pójdzie to ja się wykończę jeszcze przed porodem :ico_olaboga:
wisnia3006, pytałaś mnie na wątku styczniówek o szpital w którym będę rodzić.A więc jeśli tylko będzie miejsce to jednak wybieram Kopernik.(no chyba że mnie nie przyjmą to wtedy będę kombinować) .Wczoraj byłam pogadać z położną.Niestety nie mam się jak z nią umówić do porodu bo ona na urlop dwutygodniowy idzie :ico_zly: Jak nie urok to .... Obejrzałam sobie za to szybciutko oddział,żeby mamuśkom nie przeszkadzać i fajnie nawet tam mają.Gorzej tylko bo położna pokazała mi sale porodową na której akurat jakaś babeczka rodziła.(1faza porodu)Jejku jak ona się męczyła.Teraz już wszystko do mnie dotarło,że poród to jednak ogromny wysiłek i że za kilka dni mnie to właśnie czeka :ico_szoking: No i mam cykora że hej. :ico_chory:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość