Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2012, 15:16

jutro zrobie chyba golabki
Hi,hi,hi, ja właśnie kupiłam kapustę i też jutro robię.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 cze 2012, 16:56

emilia7895 napisał/a:
jutro zrobie chyba golabki

Hi,hi,hi, ja właśnie kupiłam kapustę i też jutro robię.
Ja z dwójką dzieci nie dam rady :-) a wieczorem to już mi się nie chce!

Ta pogoda jest okropna, pamiętam czerwiec za czasów mojego dzieciństwa, było pięknie, gorąco słonecznie, a teraz? Raptem kilka dni ciepłego było

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2012, 17:11

Ta pogoda jest okropna, pamiętam czerwiec za czasów mojego dzieciństwa, było pięknie, gorąco słonecznie, a teraz? Raptem kilka dni ciepłego było
Ale czerwice dopiero się zaczął. Fakt, rok temu był skwar.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 cze 2012, 08:42

Dziś ja pierwsza :-) więc stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

maksio wstał dopiero 20 minut temu, ta pogoda chyba tak śpiąco na niego działa :ico_sorki:

A ja piję kawkę i powoli się budzę!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 cze 2012, 09:00

hej, hej

ja juz po kawce, musialam sie szybko obudzic bo cos ciezko mi sie wstawalo

pogoda nadal ponura i mzy, mam nadzieje ze do jutra sie choc troche rozpogodzi zeby przedszkolaki w deszczu nie piekly kielbasek przy ognisku :ico_noniewiem:
mlody dzis plakal ale chyba dlatego, ze ja tak d :ico_noniewiem: lugo tam bylam, pani jeszcze omawiala szczegoly wycieczki, kontrola autobusu bedzie :ico_oczko:

ja golabki zrobie dopiero jutro, dzis :ico_oczko: wieczorem sparze kapuste, rano kupie swieze miesko i zrobie
a dzis ziemnieczki kalafior i jajo - a dla mlodego jakiegos fileta jeszcze bo on raczej miesozerny :ico_oczko:

i jeszcze planuje ciacho z rabarbarem, bo wczoraj dostalam
wczoraj bylismy u kolegi na wsi, jego mama dala nam duzo zieleniny :ico_oczko: super, no i poziomki i truskawki, nie wiem ile Toska zjadla, szok musialam jej zabrac miske bo by jadla chyba az by pekla :ico_olaboga: tak jej smakowaly

milego dnia

[ Dodano: 05-06-2012, 09:15 ]
markotka sto lat!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 cze 2012, 09:40

Witam,
u mnie pochmurno ale ciepło w miarę i bez deszczu i wiatru.
nie wiem ile Toska zjadla, szok musialam jej zabrac miske bo by jadla chyba az by pekla :ico_olaboga: tak jej smakowaly
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mateuszowi podchodzą tylko słodkie truskawki, poziomek jeszcze nie jadł ale jak tylko zobaczę to kupię i mu dam.
maksio wstał dopiero 20 minut temu, ta pogoda chyba tak śpiąco na niego działa :ico_sorki:
Oj, jak ja bym tak chciała. U nas pogoda chyba działa odwrotnie 5.15 było w niańce "ee, mama". Teraz szaleje i próbuje wejść na łóżko.

Emilia, ja na dziś mam zupę jarzynową (już zrobiłam), a gołąbki będę robić po południu. Ciasto z owocami będę robić w weekend i chyba zrobię drożdżowe, jeszcze nei wiem dokładnie.

Młody wczoraj zjadł cały słoik (160g) jogurtu z morelami i bananem, smakowało i to bardzo.
Nic mu nie jest w tej chwili. Oby tak zostało :ico_sorki: :ico_sorki:

Markotka, sto lat :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Miłego dnia.

[ Dodano: 06-06-2012, 05:59 ]
Witam z duuuużą :ico_kawa:
któraś chętna to proszę :ico_kawa: albo herbatka jaka która lubi :ico_kawusia:

Zbudziłam się po 3 i zasnąć nie mogłam, jak już zasypiałam to ten normalny inaczej postawił nas na nogi.
D dziś pojedzie na 7 do pracy to wróci wcześniej, w piątek ma urlop. Idę wytrzeć kurze i odkurzyć, bo wszystko inne zrobione. Później odeśpię razem z młodym.

Dla Hani, niech się zdrowo chowa :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A, dziewczyny co robimy z wątkiem, może ukryć to nie będziemy musiały co roku zaczynać nowego?

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 08:19

hej
wróciłam już do was na dobre mam nadzieję
wczoraj wieczorem miałam już podłączonego necika i chodzi super :ico_brawa_01:
w końcu będę musiała fotki wrzucić z roczku i takie inne mam jeszcze :-D

u nas ok
Miluś ma już 9 ząbka! wyszła nam 4 u góry z prawej strony :-D co najlepsze to mała nic nie marudziła,dopiero jak obudziła się jednaego ranka z katarkiem to podejrzewałam ząbka i faktycznie był :ico_haha_02:
A, dziewczyny co robimy z wątkiem, może ukryć to nie będziemy musiały co roku zaczynać nowego?
nie trzeba ukrywać,może moderator wątku przenieść nam go dalej na roczniaki i będziemy dalej sobie pisać :ico_oczko:
w końcu trzeba by już go przenieść bo nasze chyba wszystkie już roczki mają pokończone co nie?

co u was w ogóle??bo nie nadaję się do nadrabiania :ico_wstydzioch:
ciekawe jak ja teraz wdrożę się w życie forum,gdzie ciągle jakiś brak czasu miałam :ico_noniewiem:

spóźnione życzenia dla reszty roczniaków którym nie miałąm okazji złożyć życzonek :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

powiedzcie mi jak zrobić rzodkiewkę do obiadu żeby dobra była?
bo ja robiłam ze śmietaną solą i pieprzem i jakoś tego smaku nie ma,a jadłam u kuzynki kiedyś i zawsze zapomnę zapytać co ona daje,że taka dobra jest :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2012, 08:28

czesc

Aniu witaj wreszcie :ico_brawa_01:

ja poprosze kawke a co do warku zamknietego jestem za :ico_brawa_01:

mlody w p-kolu, dzis musialysmy go wczesniej zawiezc, bo ta wycieczka, martwie sie i chcialabym juz godz 13 :ico_sorki:
dobrze ze chociaz slonko wyszlo

[ Dodano: 06-06-2012, 08:29 ]
Aniu ja rzodkiew tre na tarce, doprawia sola i pieprzem , lacze z majonezem i odrobina smietany

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 08:31

a co do warku zamknietego jestem za :ico_brawa_01:
zamknąć wątek nie jest tak łatwo,bo kontakt z LK jest trudny,a to on decyduje i dłuuuuugo się czeka
więc na razie póki co napisałam na moderkach żeby przenieść go dalej na roczniaki :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2012, 08:36

zamknąć wątek nie jest tak łatwo,bo kontakt z LK jest trudny,a to on decyduje i dłuuuuugo się czeka
więc na razie póki co napisałam na moderkach żeby przenieść go dalej na roczniaki
mozna sprobowac :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość