Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 gru 2007, 22:54

Jestem :)
Byam u gina i jestem zdrowa..prawie. Mam nadzerkę, ale to większośc mai w zyciu to nie przeszkadza. Moze się zdecyduję na zabieg wypalający, ale to się nie pali. Miałam jeszcze i przed ciązą więc nie byłam zaskoczona.

Madziorka Ania wkleiła zdjęcie ch łopaka (to tak na marginesie )

Siadanie.. Ja bym na siłę nie zmuszała i poduszki broń Boze! Bo ja to widze tak: Jak dziecko siada samo, to jak juz nie ma sił, to kładzie się, a jak ma poduchy pod plecami to pozostaje w pozycjji siedzącej mimo bolących juz moze plecków... Ja podkładam poduchę Wanessce jak ją karmię z łyzeczki. A ja juz siedzi to tyle ile sama ma sił. Miała sił sama wstać - siedziała ile mogła (widać na filmie) , jak się czegoś uczepi 0 proszę bardzo, zmęczy się to puści trzymadło.
Frydza to nie jest skierowane przeciw Tobie (teraz pomyślałam, ze mozesz sobie tak pomyśleć.. to z poduchami) wiadomo swojej ślicznej krzywdy nie chcesz zrobić :ico_oczko:

Choinka ubrana - jutro wkleję fotki. Trzba chałupę ogarnąc echh ile mozna i tak jest bajzel.

Aha huśtaweczkę kupiłam uzywaną(oszcędziłam 90 zł :ico_szoking: ) i tą rozkładaną do pozycji lezącej. Najpierw się napaliłam na taką co ma Frydza i Dominika, ale potem się pozastanawiałam , pogadałam z Karolem.Wspólnie uzgodniliśmy ze dopóki nie siedzzi samodzielnie ma być taka huśtawka. Tu chcę podziękować naszej Kamilce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Fenk ju wery macz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ona wylicytowała za mnie, póki ja byłam u muszelkozaglądacza :-D :-D :-D
Frydza Tobie tez dziękuję za przysłane zdjąta i filmik ;)))

Wanesska wbrew pozorom nie siedzi jeszce tak pewnie jak Wiki czy Marcinek, na zdjęciach udaje mi się uchwycić momenty :) Ale jaka z nich jestem dumna :-D :-D

Lecę okiełznać balaganos brrrrr

Aha nie mogę jeszcze się naradować tym, ze zauwazono mój list w TVN :-D wiecie jakie to dziwne uczucie kiedy słyszysz swoje nazwisko w telewizji? Mało kawą się nie zakrztusiłam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i po raz chyba pierwszy nie uwierzyłam własnym uszom , ale jak babka mówiła dalej o temacie, to juz mi wiara w uszy powróciła :-D
Ostatnio zmieniony 20 gru 2007, 22:58 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 gru 2007, 22:58

Alineczq pisze:Madziorka Ania wkleiła zdjęcie ch łopaka (to tak na marginesie )

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-20, 22:01 ]
[b]astrid[/b] sinilack to firma ktora produkuje te kaszki tak_ i one wszystkie sa dla alergikow? jutro musze kupic
pediatra polecala chyba mleko bebiko albo bebilon HA 2 i na tym robic kaszki.. hmm

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 gru 2007, 00:03

Witajcie!!!!

Wpadłam dziś tylko na chwilkę żeby się z Wami pożegnać, bo Krzyś ma jednak jutrzejszy dzien wolny więc wyjeżdżamy z samego rańca, a u teściów neta brak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: No cóż, mam szansę na odwyk od tego uzależnienia hehe :ico_oczko: Ale i tak będzie wesoło, bo szykuje się dużo fajnych spotkanek, w tym oczywiście z Madziorką i Leośkiem :-D :-D Jupi, Madziorka, przybywamy!!!!
Zanim wyłączę TT :ico_placzek: chciałam Wam i Waszym pociechom oraz ich tatusiom kochane czerwcóweczki życzyć wspaniałych i koniecznie białych świąt!!!!!!! Niech będą radosne i niezapomniane!!!! Pierwsze święta maluszków i z maluszkami!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Buziaczki!!!! do "zobaczenia" 27 lub 28 grudnia!!!!!! Będę tęsknić!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2007, 00:09

ANIU CZEKAMY!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
zgadamy sie telefoniczni :ico_brawa_01: e :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mam nowe fotki od kumpeli.. zaraz cos wkleje hehe bo wczoraj sie nie pokazalam hehe

[ Dodano: 2007-12-20, 23:46 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 gru 2007, 10:02

Hej.. :ico_spanko:

Moje dziecko sie popsulo. Albo lepiej- spieprzylo. Drze jape caly dzien - ale nie z marudzenia- tylko dlatego, ze sie nauczył.. I sie chyba spodobalo. Masakra. Decybele swidruja mi mozg:/ I skubaniec, wczoraj nawet na miescie chwile marudził i mu sie wlaczylo jeczenie :/ Nie wiem o co biega, ale ewidentnie mi sie to nie podoba.
Wieczorem zasnal pieknie, wiec my z Duzym do kina. Wchodzimyo 23 a tam moja mamcia karmi Małego - zwariowal!!!Na noc wszamał 270 ml kaszy ijeszcze zle? I stekal do polnocy. Dalam ibufen no i spal.. Pobudka o 7 - i od 7 wielkie galy i chodzimy.. tzn ja chodz-jak zombie - a ten sie bawi, kula i drze oczywiscie.. A jak go ubieralam - MASAKRAAA!!! Ryk byl straszny, pobudzil chyba wszystkich z bloku i za chiny nie chcial ubrac nic przez glowe.
A jak juz goubralam to sciagnal sobie skarpetki i glosno sie rozesmial z diabelskim wzrokiem. Cudownie.
Nie ma to jak dobrze zaczac dzien.
Puscilam sobie pozytywne swiateczne hity - ale to tez chyba go drazni.
Ja nie wiem-o co tym naszym malym czlowiekom chodzi!?!?!?! :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Jutro wyprawa po choinke.. No i przyjezdza moj tato i lepimy uszka switeczne. Mmm.. No i strojenie choinki, ktora upolujemy jutro na ryneczku. I dopiero poczuje swieta. Mandarynkamipachnie nimi w calym domu, pierniki w koszykach.. A snieg - dupa- obrazilam sie na snieg..

Madziorka- szkoda ze Leos "popsul sie" w nocy.. No ale to chyba nie moglo byc tak kolorowo - musimy poczuc te niedogodnosci..A potem bedziemy to wspominac z usmiechem i tesknic do tego, jak nasze Bąble beda bily sie z kolegami albowyrywaly sobie wlosy :P
A co do wlosow- super masz teraz fryzurke- slicznie sciete i ladnie farbka nalozona.

Asiu - mam nadzieje, ze tego Twojego meza kopnie cos w leb i przyjdzie przeprosic.

Astrid, Frydza, Kamilka- z tym siadaniem.. to jest skomplikowana sprawa- moj w ogole nie chce lezec-drze sie na maksa.. Ryczy.. Nie siedzi dobrze sam-ale na kolanach/ z podporka czy na krzeselku/ lezaczku - musze go sadzac. Inaczej nie da rady.Ipowiedz mu, ze glowka mu troche wisi i jeszcze nie ma sil - a ten ciagnie ta cegielke swoja w gore z wozka czy lozeczka i o. KLOPS.

Alinko - chcialam pochwalic wczesniej Twoje cudenka wlasnorecznie zrobione, ale nie dalam rady.Piekne! Ja robie tez duzo wlasnorecznie rzeczy, chodzilam do liceum plastycznego. Wczoraj wlasnie lepilam aniolki z przyjaciolka, na prezenty i na aukcje charytatywne.

Aniu -wesołych, pieknych , cieplych i rodzinnych Świat!!!! :* :*:*:*:*


Zaraz wkleje foteczki :-D

[ Dodano: 2007-12-21, 09:17 ]
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Spiderman - po kapieli :): hyhy. Wariat :
Obrazek

No i te moje wylepy :] aniolek- przed pomalowaniem -dzis maluje..
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 gru 2007, 10:50

witam
chciałam sie przywitać i właściwie pożegnać
Nie przeprosił, adlej ma pretensje, wygarnęłam mu wieczorem, oczywiście sie poryczałam , ale to nie zrobiło na nim żadnego wrażenia, spał sobie słodko dalej, właściwie to nawet nie wiem czy mnie słuchał.
To będą smutne święta

na 11.30 mam z Emi do lekarza muszę wezwać taksówk, bo on w najlepsze sobie śpi a jak wstanie to pewnie od razu go wywieje z domu.

dla mnie najgorsze jest to że za swoje humorki karze dziecko, ajk sie kąpałam a Emi płakała to on nawet do nie nie wstał, z tym się pogodzić nie mogę. Jest taki uparty i tak się zacina w sobie, że ja nie mam sił już z tym walczyć.

wybaczcie że nie odpisałam na wasze posty, ale nie mam siły, jestem popuchnięta, niewyspana, złą ale przede wszystkim smutna. Wybaczcie że tak wam zanudzam ale jesteście jedynymi osobami z którymi mogę się podzielć swoimi problemami.

jednego jestem pewna, nawet jak się pogodzimy już nigdy nie będzie tak samo, bo ja straciłam serce żeby walczyć o nas i nasze szczęście.

przepraszam was, ni wiem kiedy się odezwe, bo obecnie nie chce mi się nawet żyć, przepraszam


Zyczę wam wszystkim zdrowych szczęśliwych, radosnych i pełnych miłości świąt i oby nowy 2008 rok nie był gorszy od roku 2007

papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 10:53

Juli piękne zdjęcia, na nich Junior wvale nie przypomnia dziecko o jakimn pisałaś na początku g:P
Moze u Twojego to, co u mojej? Ta chęć całodobowego przebywania w ramionach m,amy? Ja juz się pogodziłam z losem :-D No kurde jak tylko opuszczam pokój jest ryyyyk. A jaka cwana! Próbowałam ją oszukać.. Zajęłam zabawką, połozyłam główką do drzwi, zeby mnie nie widziałą i po ukradku chciałąm wyjść, ale ta mała gówniara co jakiś czas odwracała się i sprawdzała czy jestem! Jak juz byłąm na progu wczegiła się w szczebelek łózeczka przewróciął się na brzuch i w ryk, ze mama ją zostawia!!!! Tak mi jej zalo było, ze dałąm za wygraną :-D

Ostatnio nauczyła się piszczeć :-D I jak zacznie to szok - najrózniejsze tonacje wypróbowuje, a jaka uciecha g:)


Ja wczoraj sprzątała do 4 rano i o dziwo juz mi się nie chce spać :) A moje dziecko spisałao się na medal! Wstała 20 minut temu g:o w nocy zero pobudek! I dobrze, mama tez mu spać hehe

Madziorka zdjęcia piękne :) Mi Karol nie chce robić z małą g:< a jak juz zwielką łachą zrobi to WYGLĄDAmy tam jak epizod hmm zajmujemy jakieś 20 procent obrazu. No nie dziw skoro stanie 20 metrów od nas wrrr


Jul;i janioły nonono są!! A z czego? Piknie gD>
Aha póki moderatorzy Cię niedopadli usuń to przedostatnie zdjęcie, bo będzie zamieszanie ;)

[ Dodano: 2007-12-21, 09:59 ]
Asiu ale smutny post.. Bardzo się zmartwiłam.
Nie wiem co Ci napisać, szkoda mi Cienbie i Emi.

Karol właśnie jak chce mi zrobić na złość zajmuje się az nadto z Wańką. Bawi się, zartuje , nosi ją na rączkach i mówi do niej "mamie nic nie powiemy" "chodź mamę kopniemy" głupek

Jak to wychodzi i Ty nie wiesz gdzie?? Ups..

Kochana nie wiem co Ci radzić. Poprostu tzrymaj się! Chciałabym Cię pocieszyć mądrymi słowami, ale nie umiem.
Twoje słowa "nie chcę walczyć o nasze szczęście" mnie przeraziły!
Zyczę zeby mąz zmądrzał i uświadomił jaka krzywdę robi Wam...

Pisz do nas! Nie znikaj..Wesprzemy Cię! Obiecujesz?

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 gru 2007, 11:23

Cześć :ico_buziaczki_big:

od czego by tui zacząć..... :ico_puknij:

asiulko moja słodka strasznie mi przykro że masz taką sytuację i to przed świętami :ico_placzek: faceci czasami potrafa być tak beznadziejni że szok :502: :ico_zly: będę trzymać kciuki żeby twój mężczyzna sie opamiętał i odbudował twój spokój zaufanie, przecież tak wiele was łączy... no i Emi na tym cierpi... echhhh te chłopy czasami to miałoby sie ochotę wrzucić ich do wora i rzeki!

Jaśnie Pani czekam z niecierpliwieniem na filmik :ico_brawa_01: ale musze ci się pochwalić że wczoraj mi się udało wyciągnąć Kalinkę z chusty bez ściągania, ale musiałam zdjąć z ramion bo ja mam tą chustę z dodatkowym pasem przez środek

Madziorka, Juli foteczki cudne :ico_brawa_01: Madziorka śliczna fryzurka :ico_brawa_01: Juli na twoim miejscu dałabym sobie te foteczki w ramki i powiesiła gdzieś w pokoju - świetne :ico_brawa_01: a i aniołek superowy, moja kumpela robiła takie z ciasta solnego :-D

Była dyskusja na temat siadania.... moja Kali jeszcze samodzielnie nie siada, ale też bardzo chce, sadzam ją w leżaczku w pozycji półsiedzącej no i oczywiście na kolanach ale ona zazwyczaj chce się wtedy bawić swiomi stópkami albo jeżeli siedzimy przy stole to zdejmować wszystko co się na nim znajduje :ico_olaboga: ostatnio włożyła mi rękę do tależa , dobrze że nie było gorące :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 11:25

Oj oj oj :ico_olaboga:
Asiu będę o Tobiemyślała.. ech faceci jeszcze gorzej niz dzieci!

Zrobiłam wczoraj stroiki na świeczniki. Tak się wkurzyłam, ze nie znalazłam w sklepie takich jakie mi się podobały. To zrobiłam sama 8:-)

Obrazek

Obrazek

i choinka :) Zdjęcia nie oddają całego jej uroku. Zresztą jak i stroików tez ...

Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 gru 2007, 11:29

jeszcze zapomniałam Wam zameldowac że choinke tez juz mamy ubraną - wyszło cudnie :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość