mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 paź 2008, 20:46

Mam dzisiaj dzien kumpela na porodowce a druga przyjechala do mnie z ciastem weselnym same niespodzianki dobrze sie zapowiada szkoda ze koniec dnia pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 20:56

Mariola poslij troche tego ciasta

a dzisiaj super dzien wieczorem poszlysmy jeszcze z pieskiem na spacer pozniej kapiel pobawilysmy sie i niunia poszla spac troche pomarudzila ale w porownaniu z wczorajszym to przewrot o 180stopni szkoda tylko ze nie wypila calego mleczka pewnie sie wczesniej obudzi w nocy

a jutro kolejny super dzien bo moj maz ma wolne

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 paź 2008, 21:01

No to super nocy i jutro super dnia życzę wszystkim...
Uciekam... papapa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 paź 2008, 21:50

kaska28 pisze:Na żarówkę :ico_smiechbig: Pierwsze słyszę , ale niezłe :ico_smiechbig: Nie no rozwaliłaś mnie tym tekstem :ico_smiechbig:

To nie jaja :ico_nienie: "Badania przeprowadzone w londyńskim Brain Bio-Centre wykazały, że patrzenie w żarówkę poprawia nastrój aż 85 proc. osób cierpiących na tzw. sezonowe zaburzenia nastroju."
A i w szkole kosmetycznej babka od psychologii nam mówiła :ico_oczko:

kaska28 pisze:sabi ciiiii, ani słowa o kłopotach z mężem bo dostanie Ci się od Klaudii za brak optymizmu i narzekanie :ico_oczko: :ico_oczko:

Za to ja z tego się uśmiałam :ico_smiechbig:
Nie to żebym ja Was strofowała bo smęcicie.. To zrozumiałe, że co jakiś czas a to dołek łapiemy a to problemy na nas jakieś spadają. Ja sama też nie mało razu narzekam Wam. Chciałam tylko humor poprawić choćby i w minimalnym stopniu :ico_noniewiem:

Fintifluszka pisze:Klaudia dziękuję Ci bardzo-poczułam się prawie jakby mnie ktoś przytulił i dał sobie popłakać w tym całym stresie

I mi się miło zrobiło za Twoje słowa :575:
Choć wszystkie znamy się tylko wirtualnie to przynajmniej zawsze w pewien sposób możemy liczyć na swoją radę, pomoc i pocieszenie. I zauważcie, że nawet kiedy byśmy się czuły nie wiadomo jak samotnie to zawsze tutaj możemy tą samotność od siebie odsunąć :-) .

Fintifluszka pisze:wyobraźcie sobie, że Kuba za brak prawa jazdy dostał tylko 300zł mandatu :ico_noniewiem:

Może i dobrze, że nie miał prawa jazdy bo i prawo jazdy by mu jeszcze zabrali :593: Joke :596:

Cleo no w życiu bym tam tego nie znalazła, wogóle niewiem jak Ty tam wpadłaś, dzięki :ico_sorki:

Hehe.. Trochę poszperałam.. jeszcze jak w ciąży byłam :ico_haha_01:

iwona83 pisze:znalazlam ale nigdy bym nie wpadla na to ze w tym miejscu moge to zmienic

Bo rzeczywiście w takim kąciku to ukryli w dodatku takim małym druczkiem. Powinno być gdzieś na widocznym miejscu.

Aha.. ja także skorzystam z przepisu Reni :ico_oczko: Dzięki.

Fintifluszka pisze:Chciałabym Wam przestać smęcić o takich rzeczach, bo jak sie jest podburzonym to zawsze sie pisze nieskładnie i to jeszcze jakieś pierdoły :ico_oczko: nieistotne tak bardzo... ale komu jak nie Wam :ico_oczko:

Nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja zawsze doczytam się sensu wypowiedzi.. Zatem spoko,, nie przejmuj się nieskładnością :ico_oczko:

iwona83 pisze:a dzisiaj super dzien wieczorem poszlysmy jeszcze z pieskiem na spacer pozniej kapiel pobawilysmy sie i niunia poszla spac troche pomarudzila ale w porownaniu z wczorajszym to przewrot o 180stopni szkoda tylko ze nie wypila calego mleczka pewnie sie wczesniej obudzi w nocy

No i widzisz :ico_haha_02: To była tylko kwestia czasu.

pinko pisze:Jola_85, Ty to się masz z tym mężem, wydaje mi się, że nie masz co do niego grzecznie próbować, skoro On tak Cie traktuje. Powinnaś stanowczo powiedzieć mu, że Ok, nie chce być z Tobą, to jego wybór, ale dzieci są Wasze wspólne i nie może sie wymigiwać od zajmowania się nimi... kurde! nonono jeden!!!!!!!! Koleś jest po prostu poryty!!! :ico_zly:
Jolka współczuję takiego palanta. Taka fajna z Ciebie dziewczyna i tak źle trafiłaś, nie dołuj się, zastanów się nad tym , bo może lepiej by Ci było bez Niego....

Tutaj zgodzę się z Pinko. Szkoda Ciebie dziewczyno, że musisz się tak użerać z tym chłopem dla którego widać rodzina którą stworzył jest mało istotna. Nie rozumiem tego typu samców :ico_noniewiem:

pinko pisze:mariola napisał/a:
Moja kolezanka lezy na porodowce czekam na jej sms bo lezy od 11.

Z początkiem Nowego Roku u mnie będzie "wysyp". Tyle koleżanek jest w ciąży, że ja chyba zfiksuję od ciągłego myślenia "no ciekawe jak tam, urodziła już czy nie, co się tam dzieje..." :-D

Znów się rozpisałam.. Idę się wykąpać a później Wojewódzki. Zajrzę jeszcze na dobranoc.

A co do Norberta to dzisiaj mi w ciągu dnia usnął tylko jak byłam na zakupach i przespał jakieś 40 minut. Wieczorem przed 19 po kąpieli padł jak kawka. Usnął mi na rękach kiedy oglądałam Na Wspólnej. I także nie zjadł już kaszki na noc, ale mam nadzieję, że do rana będzie spał.

:ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-07, 21:56 ]
Aaaa.. miała jeszcze dodać, że u mnie jak na razie jest sielanka w życiu rodzinnym po dwutygodniowej separacji.. :-D :-D :-D kiedy w Polsce byłam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 22:16

czekam na meza i sie nudze tak jakos smutno mi tu samej

ostatnio zauwazylam ze coraz mniej piszemy na temat naszych dzieciakow a wiecej o sobie fajnie jest miec takie znajome do ktorych zawsze mozna napisac pozwierzac sie w mojej sytuacji mieszkajac za granica to super sprawa

wlasnie bylam u majeczki cos sie przebudzila ale dalam smoka i poszla znowu spac

[ Dodano: 2008-10-07, 22:21 ]
CleoShe pisze:Aaaa.. miała jeszcze dodać, że u mnie jak na razie jest sielanka w życiu rodzinnym po dwutygodniowej separacji.. kiedy w Polsce byłam.


to super pamietam jak jeszcze z mezem zylismy w rozlace on tutaj a ja w polsce codziennie dzwonil do mnie a jak przyjezdzalam czy jak on przyjezdzal to bylo tak super choc teraz tez jest super wiem ze bardzo tesknie za domem ale jednak nie dalabym rady zyc w polsce bez niego

dobra namieszalam ale nigdy nie bylam dobra w pisaniu w szkole zawsze wolalam matematyke

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 paź 2008, 22:32

iwona83 pisze:ostatnio zauwazylam ze coraz mniej piszemy na temat naszych dzieciakow a wiecej o sobie fajnie jest miec takie znajome do ktorych zawsze mozna napisac pozwierzac sie w mojej sytuacji mieszkajac za granica to super sprawa

Iwona.. całkowitą rację masz :-).
Mam jakieś znajome tutaj, ale z nimi nie mogę pogadać tak jak z Wami. Fajnie, że mamy siebie ;-).

Lecę na Wojewódzkiego.. See ya :-*

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 22:47

chyba nie doczekam meza ide spac dalam teraz majuni mleczka ciekawe czy dospi do rana czy bede musiala wstawac oby nie :ico_sorki:

slodkich snow

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 paź 2008, 23:41

Pewnie już spicie, ja też zaraz idę spać, jutro cały dzień w pracy więc pewnie nie zajrzę tutaj.Dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 paź 2008, 23:50

Ja jeszcze nie śpię.. normalka ;). Obejrzałam Wojewódzkiego a teraz patrzę na ten serial "Dexter".. ciekawa byłam co to za serial. Kiedyś chyba Goonia coś o nim wspominała. Ostatnio kryminały stały się modne.
No to ja chyba ostatnia już. Do jutra. :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 paź 2008, 07:59

No to ja pierwsza dziś :-D

Jola uważam tak samo jak dziewczyny. Twój mąż tyle razy pokazał Ci że rodzina się dla niego nie za bardzo liczy, że nie wiem czy jest sens dalej męczyć sie z takim człowiekiem. Czasem naprawde lepiej odejść zapewniając sobie spokój, niż żyć w ciągłych nerwach. A Ty jesteś młoda, śliczna laska więc życie przed Tobą :ico_haha_02:

Krczę muszę skończyc bo prezes zawitał do firmy :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-08, 08:00 ]
Szybkie pytanko: czy dajecie jeszcze witaminę D?

[ Dodano: 2008-10-08, 08:28 ]
Też ustawiłam 50 postów w preferencjach i teraz mam 101 stronę :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-08, 08:33 ]
Kurde wiecie co mój Paweł miał wczoraj zadane???? W IV klasie uczą ich na TECHNICE pisma technicznego i rysują przekroje śrubokrętów (profesjonalne rysunki techniczne) :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kto uklada ten program?????? W dodatku maja taką jędze nauczycielkę, że....... A dodam że Technika jest oczywiście najważniejszym przedmiotem :ico_zly: Masakra :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-08, 08:34 ]
Szkoda mi tylko Piotra bo po 12 godzinach w pracy wraca i trzy godziny odrabia z Pawłem lekcje .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość