Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 10:46

Evik- biedaczku- Ty się nam wykończysz z tymi nerwami. Zdziel chłopa po łbie porządnie może oprzytomnieje a potem już się pogódzcie bo to czas najwyższy. A niedługo przyjedzie babacia to może też łatwiej będzie rozładować napięcie.
Anake- też uwielbiam serniczek a jeszcze bardziej chyba makowiec- ehh ale sie rozmarzyłam świątecznie na punkcie smakołyków

[ Dodano: 2008-12-13, 09:49 ]
A nasza Osita to mogłaby choć na sekundkę do nas wpaść. Uprzedzała że jej troche nie będzie ale nie pamiętam dlaczego :ico_wstydzioch: Ale obiecywała że jak będzie sie coś działo da znać. Gdyby sie nic samo nie zaczeło to kazali jej przyjść po 10 dniach czyli jeszcze troche chyba

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 gru 2008, 10:59

tosia pisze:Anake- też uwielbiam serniczek a jeszcze bardziej chyba makowiec- ehh ale sie rozmarzyłam świątecznie na punkcie smakołyków
właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że jak mnie rozpakują w następnym tygodniu to ja o smakołykach świątecznych mogę pomarzyć... :ico_olaboga: ale rybkę to chociaż na parze mi Chłop zrobi... barszczyku pochlipię bez uszek... a na resztę będę patrzyła... tak sobie myślę, że dobrze, że jesteśmy 2 tyś km od stołu wigilijnego mojej mamy czy przyszłej teściowej, bo bym z wiaderkiem na szyi musiała chodzić....

tosia, Osita pisała, że musi złapać oddech i dlatego jej nie będzie, ale że da znać właśnie, jakby się cosik działo - także czekajmy spokojnie :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 10:59

A tak w ogóle śniła mi sie dziś jakaś balanga-taka wiecie potańcówka czy coś. No i nabrałam takiej ochoty na tańce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I tylko żeby brzuch szło wypiąć choć na chwilę :-) A tu o tańczeniu pomarzyć można , chyba ze z odkurzaczem :-D

[ Dodano: 2008-12-13, 10:00 ]
ananke pisze:bym z wiaderkiem na szyi musiała chodzić....

trafne te Twoje porównania :ico_brawa_01:
I dzięki za odświeżenie pamięci, bo moja bardzo dobra jest ale krótka niesamowicie :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 gru 2008, 11:01

No osita to powinna wiedzieć że się teraz bardzo martwimy o każdą :ico_nienie:

tosia, już nic nie działa na tego mojego chłopa. Chyba najlepiej by było jakby się wyprowadził. Przynajmniej by mnie nie denerwował. ALe i tego nie chce zrobić :ico_noniewiem:

Kurczeja bym też poszła na jakieś imeininki :-D no ale u nas nic nie ma. dziadek ma 19 imieniny ale babci ana pewno nic nie będzie robić. No i dobrze niech się nie przemęcza.

No a babcia przyjeżdża w poniedziałek. Fajnie, porobimy ostatnie zakupki, zjem codziennie pyszny obiadek :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 11:15

Evik- będzie dobrze i tylko szkoda Twoich nerwów :ico_pocieszyciel:
Evik.kp pisze:No a babcia przyjeżdża w poniedziałek. Fajnie, porobimy ostatnie zakupki, zjem codziennie pyszny obiadek

Kochana ta Twoja Babciunia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 gru 2008, 11:39

tosia, moja przyjaciółka idzie dziś na dyskotekę. I tak mi żal bo ja już od dwóch lat nigdzie nie byłam a nawet w najbliższym czasie mogę tylko o tym pomarzyć bo nawet jakbym miała iść to nie ma z kim dzieci zostawić :ico_noniewiem: no ale pomarzyć można

Wiecie co ta pani od laktacji powiedziała że kobieta która karmi może jeść wszystko ale bez przesady. Jak ma ochotę na czekoladę to ma zjeść kostkę a nie tabliczkę, jak ma ochote na mandarynkę to jedną a nie kilogram i tak ze wszystkim. Nawet mozemy sobie wypić lampeczkę wina do kolacji i nic sie nie stanie. A dziecko jak będzie miało mieć kolki to i tak będzie je miało bez względu na naszą dietę. W moim przypadku to się sprawdziło bo miałam dietę a i tak mały miał kolki przez trzy miesiace :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-13, 10:59 ]
Wiecie co to jest bez sensu. Od dwóch godzin chodze po mieszkaniu i sprzatam, a efektów nie widać. Oprócz garów które pomyłam a do których nie siega Tymek nie widać żadnych zmian. Chodzi za mną i tam gdzie ja sprzątnę to on idzie i rozwala. Już wszystkie miski w kuchni leżą na podłodze a teraz właśnie wywala swoje rzeczy z brudnika :ico_placzek: Ja nie wiem że u niego wszystko musi leżeć na podłodze.
W du... to mam , kładę się na łóżko i nic nie ruszam ile można chodzić i robić to samo :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 gru 2008, 12:30

W du... to mam , kładę się na łóżko i nic nie ruszam ile można chodzić i robić to samo
_________________


i właśnie o to chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , połóż sie i odpoczywaj :-)

ja sie melduję oczywiście w dwupaku :-) , dzisiaj mam tydzień do porodu, kurde tak mi sie wydaje,ze tym razem jednak przenoszę :ico_noniewiem:

ja mam numer do Osity-puszczę kontrolnego sms-a, co się mie odzywa, neiładnie :ico_nienie:

ananke śliczna kołyska i śliczna mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyneczka ale śliczny niuniek i jaki pulchniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi sie dzis śniło,ze tosia była u mnie w mieście i razem urodziłysmy :-D

miłego dzionka

[ Dodano: 2008-12-13, 11:33 ]
mróweczka skad ja Panią znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 gru 2008, 12:33

Evik.kp pisze:kobieta która karmi może jeść wszystko


Ooo podoba mi się ta pani i jej wypowiedzi- mam zamiar się zastosować :-)
A teraz znowu ja ponarzekam: na mojego M. oczywiście. Mówię wczoraj chłopu że skoro mają z teściem na robote do Bydgoszczy jechać jednym samochodem to żeby pod niego podjechał, a nasz samochód niech stoi, nie będę musiał potem latać jak głupia. No i ok: teść podjechał, M. pojechał. Ja tu ubrana już, wyszykowana na zakupy, szukam kluczy które jak się okazjuje mój kochany M. ma przy dupce :ico_szoking: No to sobie pojechałam.... :-)

[ Dodano: 2008-12-13, 11:35 ]
caro pisze:a mi sie dzis śniło,ze tosia była u mnie w mieście i razem urodziłysmy

Caro - a to by mi sie podobało!!! To co może się umówimy- terminy generalnie zbieżne mamy. Do kompletu weźmiemy jeszcze Evik i Anke bo też blisko z terminami są i będzie wesoło :-D

[ Dodano: 2008-12-13, 11:37 ]
Evik- u nas impreza szykuje się pod koniec lutego - przyjaciele biorą ślub. Starsznie się cieszę na tę okazję. Mama obiecała mi już wziąść Małego, no a jak to wyjdzie w praniu- zobaczymy- wole za dużo nie planować

[ Dodano: 2008-12-13, 11:38 ]
A gdzie nasza Aneczka? Śpi jeszcze...eee pewnie już biega po kuchni i pyszności jakieś pichci

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 13:10

hejka :-D

jajuz dawno od lekarza a po lekarzu taki zlapal mnie bol jak na wyrostek :-/ i nie moglam sie ruszyc ale to chyba po badaniu i dlatego....

a wiec mała wazy 2828 gram :-D ma sie bardzo dobrze i jaka pyza z niej hehe
rozwarcie jest na opuszka palca ale we wtorek mam juz nie brac lekow itd a i sie zdziwilam bo powiedzial ze mam duzo sie ruszac i stosunki mają byc z mezem haha ( smieszne jak moj maż nie chce ) no i od wtorku powiedzial ze moze dziac sie co chce ...ale mam kontrolowac ruchy i mam skierowanie na ktg! jak mi wlozyl tam placa bolalo a mala go glowką odpychala. jakbym przenosila ciaze to 1 mam stycznia wstawic sie w szpitalu a jak nie to zobaczymy co bedzie sie dzialo w nastepnym tyg :) no i tyle

a i wogole znizke 10 % dostalam bo staly klient haha

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

13 gru 2008, 14:29

Melduję się w dwupaku! Niewyspana :ico_spanko: ale to standard.
Tosia, to i po zakupach....tak to jest z chłopami. A z tego co piszesz mój mąż jest bardzo podobny do Twojego M. Jak się za coś weźmie to końca nie widać ale generalnie robi wszystko solidnie. Lepiej dłużej a dobrze, niz ekspresowo a na odwal.
Ananke, ja już Ci nasłodziłam na styczniówkach wczoraj, więc już nie dosładzam bo nas zemdli :-D :ico_oczko:
Evik, to Ci z Tymonka destruktor jaki :ico_olaboga: . Podziwiam Twój zapał i cierpliwość...a męża raz jeszcze :wpale: solidnie a żeby się opamiętał.
Dziewczyny to dobry pomysł na wspólne rodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie dzisiaj ponownie bigosik, teściowa sama kisi kapustę co roku i wczoraj dostarczyła dwa słoje, więc gotuję.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość