ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 wrz 2007, 09:03

dzien dobry kobietki!!!
Witaj kochana Delfinko!!! :ico_buziaczki_big: Stesknilysmy sie za Wami,wklejaj nam szybko fotki Mayci,pewnie urosla corcia!!!!Opowiadaj co tam w PL,jak bylo?? :-)
Ela super fotki,Kondzio slodki na maksa i jaki pracus z niego,a nam tak sie nie chce auta umyc,ze chyba wezmiemy przyklad z Kondzia i trza sie wziac za wiaderka!!!!hihih...fajna ta farma,widac,ze sie mu podobalo!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Jasnie Pani:) nasze dzieciny chyba sie dzis umowily,bo moja tez wczesnie wstala i nawet mowy o spaniu...ledwo oczy otworzyla to zawolala piciu wiec musialam moje cztery litery zwlec z loza i do kuchni..hihi...Vinee nauczyla sie nowych slow...cycek(to moja inicjatywa) :-D ,apple,baby..chodzi i powtarza,wczoraj do mojej mamy przez telefon wolala cycek a babcia miala niezly ubaw..hihi
Lucy slicznie fotki Oliverka w podpisie,,alez on rosnie,pewnie masz juz co nosic :ico_brawa_01: a co do kolezanki,to zgadzam sie z Twoim Tomkiem,ma racje,ona po prostu jakas dziwna i Cie wykorzystuje,powiem Ci,ze ja tez czasami nie umiem odmowic,ale niestety jest jakis limit i wydaje mi sie,ze jak ona niedomyslna(albo po prostu zgrywa glupa)to musisz raz powiedziec nie i koniec,przeciez co ona nie wie,ze Ty masz malutkie dziecko i nie ma zadnych skrupulow i dalej Cie meczy,Ty tez masz prawo do chwili odpoczynku a nie byc na kazde jej zawolanie...posluchaj Tomka i jakos delikatnie jej to powiedz,zobaczysz poczujesz sie lepiej,bo tak to sie bedzie ciaglo i dalej Cie bedziec meczyc.... :-) mam nadzieje,ze z krwawieniem bedzie wszystko ok u gina!!!!Trzymam kciukole!!!
Kasiula wielkie gratulacje z dodatkowe godziny swietlicowe,nie wiem czy juz o tym pisalam ale niewazne jeszcze raz super,ze sie udalo!!!!A planu tez gratuluje,wreszcie kobieto!!!!!! :-D Opowiadaj jak tam w nowej pracy nasza pani nauczycielko!!!
Martus jak czytam Twoje posty to malo nie sikam..widzisz moze tesciowka na cos sie przyda i nie taki diabel straszny jak go maluja!!! :-D
Sandrusia chwal sie kurtka :ico_haha_01:
Agniesia czekamy z niecierpliwoscia na fotki Twoje i brzucholka i nie martw sie na zapas,jak powiedziala Ela wszystkie przez to przeszlysmy wiec i Ty dasz rade!!!Dzidziulek bedzie zdrow jak ryba,super,ze mamy nowa przyszla mamusie na watku... :ico_brawa_01:
Madziorka wklejaj jakies fotki z sisterka!!!nie moge uwierzyc,ze ona nie znosi zakupow..... :ico_noniewiem: :ico_oczko: a z tymi jeansami to niezla historia,ale masz pretekst,zeby zakupic nowe,pewnie bedzie polowanie w Tkmaxie :ico_brawa_01:
Gosia jak tam elektryk,zyje jeszcze??? :-D
A ja kobietki od 2 dni non stop piore,nie wiem tyle mi sie nazbieralo,ale lubie prac wiec git!!!
Czekam na Bablu,az przyjdzie z nocki,pozniej gdzies smigniemy na zakupy,bo pare rzeczy sie pokonczylo :-D
Wklejam fotosy z pare dni temu jakos...

Obrazek
Vinee ze zgnitym jablkiem :-D

Obrazek
wariuje z pilka

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 wrz 2007, 09:24

swinstwo !!! moje dziecko sie najadlo i zasnelo!!! :ico_noniewiem: a malysmy na miasto uderzyc... chamowa! budzi mnie o 7 a potem o 9 najspokojniej w swiecie sobie zasypia i co ja mam teraz? przeciez ja juz nie zasne....
ilonakk9, super nakrycie glowy, najlepsze z tych co ma vinee :ico_brawa_01:
nie taki diabel straszny jak go maluja!!!

marta - nie taki diabel straszny jak mu pazury maluja :-D :-D :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 wrz 2007, 10:43

witam~!!!
doczytalam wszystko!!!! hurra
jasnie pani ja usne zawsze i wszedzie obecnie wiec jak moje dziecko spi to ja natychmiast z nim wlasnie czekam na mala drzemeczke za jakies pol godzinki
jeszcze trzy dni tzry DNI!!! i wakacje
ja dzis na 16 do pracy natka podrzucam do asi mam nadzieje ze moj slubny nie zapomni odebrac :ico_noniewiem: wozek kupilismy nowy haaa lzejszy bedzie na wakac je tez tak wiec super :ico_oczko:
zdjecioa super laseczki z was i tyle a dzieciaczki jeszcze fajniejsze :ico_oczko:
ja wam powklejam zdjecia juz po powrocie z barcelony jak opale swoje cielsko na srodziemnomorskiej plazy :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 wrz 2007, 10:51

hej laseczki :ico_haha_01: u nas slonko swieci :ico_brawa_01: ide sniadanko zrobic podlogi musze umyc a puzniej na spacerek :ico_brawa_01:
marta ty to chyba sie doczekalas :ico_ciezarowka: drugiej dzidzi hi hi mdle3 w nocy :ico_noniewiem: :-D
ja zmykam bo maly marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 wrz 2007, 13:52

no szlag mnie trafi!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jaksa sprzedawczyni p*&$a nie wpuscila mnie do sklepu, bo wozkiem chcialam wjechac!!! zeby bylo smieszniej to byl sklep z art. dla dzieci i mial podjazd na wozek! tak mnie zatkalo, ze nic nie powiedzialam i wyszlam. potem mi dopiero przyszlo do glowy co jej moglam nagadac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 wrz 2007, 14:33

hej dziewczyny
nareszcie was doczytalam.
Co do elektryka to wiadomosc dnia!!! Mam prąd na dzialce. Elektryk juz wziął pieniądze i nie mam zamiaru go wiecej oglądac. Dobrze ze poznalam jaki to fachowiec na etapie dosc wczesnym. Gorzej gdybym go wziela do wykonczenia domu, chyba rok by mi to robil.

Ilonka superowe te zdjecia. A przede wszystkim ubranka. Ta marynarko-kurteczko zajebista i ten beret :ico_haha_01: Cos mi sie zdaje ze szafa Vinee jest wieksza od szafy madziorki.

Lucy co do kolezanki to niestety ja tez mam taką jedną. Troche zbyt natrętną. Skarpetą nie jest ale ma inne wady. Przede wszystkim jest strasznie obrazalska. Pisząc to zastanawiam sie czy nie jest obrazona bo wczoraj mi pisala bysmy poszly razem z dziecmi na msze na cmentarz a ja ze nie chce mi sie bo Tomek jak zwykle bedzie mi uciekal. Ogolnie chyba sie zalilam z niej juz. Jak obrazona byla 2 miesiace pozniej napisala smsa "ze juz nie chce sie klocic" no i pogodzilysmy sie i za chwile jej tesciowa zjawila sie bym jej kupila bilet na samolot. Wszystko ok ale czemu pieniadze dostalam 2 tygodnie pozniej. I takich przykladow jest mnostwo. Niestety nie potrafie odmawiac i Pawel strasznie sie zlosci z tego powodu. Czasami po prostu zaslaniam sie Pawłem i mowie ze mi nie pozwala.

Sandrusia co do haluksow czy jak to sie pisze. To od tanczenia Ci sie zrobily? A co do operacji chyba bym sie zdecydowala. (oczywiscie gdybym miala gwarancje ze po dwoch latach znowu mi sie nei zrobia) Troche cierpienia ale za to efekt jest. A mloda jestes to szybko sie wygoi.

Madziorka ty nas tutaj nie oszukuj ze spodnie sie same rozerwaly. Ty pewnie ponacinalas je bo mialas chetke na nowe zakupy. A ze siostra nie zakupowa to musialas jakis pretekst znalezc. :-D

Marta co do tej wydzieliny i jej wyciagania. Paweł byl strasznie przewrazliwiony bo jego koledze urodzilo sie dziecko w polsce i nie odciagneli tego sluzu i dziecko zaraz po porodzie zmarlo. I to wlasnie od tego. I u nas jak Tomek sie zaraz urodzil to P polecial sprawdzic czy na pewno wyczyszczą. Im wiecej czytam o angielskich praktykach tym bardziej sie chora robie. Chyba juz nie bede narzekala na polską sluzbe zdrowia.

Agniesia21 witaj!!! Fajnie ze kolejna ciezarowka przyszla na wątek bo tak czekanie na porod to fajna rzecz.
A co do bania sie o dziecko to chyba kazda tak miala. Na poczatku ciazy balam sie czytac o chorych dzieciach jakbym przez to tez miala chore dziecko. Ale pozniej jakos mi przeszlo i wiedzialam ze wszystko bedzie w porzadku.

Kasia super ze udalo ci sie pogodzic prace w swietlicy, skarpeta niech rosnie na przyszle wakacje. A co tam zaszalejcie wybierzcie sie do Sulejowa pod namiot. Ale zabawy bedzie :ico_brawa_01:

Delfina fajnie ze wrocilas juz. Koniecznie wklejaj zdjecia Mayci i pokazuj czy urosla.

Julie fajnie ze Nathanek zaakceptowal nianie. Tomek tez dzisiaj pierwszy dzien siedzi z nową nianią. Zobaczymy czy mu sie spodoba. Ale on to sprzedajne dziecko i do wszystkich obcych pojdzie. tydzien temu bylismy na slubie i spodobal sie mu jakis pan zlapal go za reke i prowadzil nie chcial sie odczepic. Nie wiem po kim on tak uwielbia obcych. Nic nie ma w sobie niesmialosci.

wiele bym dala za geny kaski co jej spiepszac przed mezem pozwalaja

Jasnie Pani ty nie do UK zmiataj tylko do Łodzi do Kasi meza. A jak skarpeta poczuje sie zagrozona to i od razu jej checi na amory wzrosną :ico_haha_01: Wiec i ty skorzystasz i Kasi mąz no i oczywiscie sama skarpeta w roli glownej

Emilka jak pierwszy dzien w szkole Ali minął?

W piątek w pracy nie byłam bo u lekarza byłam. W mojej rodzinie sporo było przypadkow zachorowan na raka i taką ankiete sie uzupelnialo i kierowali na badania. Z tych badan wynikalo czy ma sie geny ktore zwiekszają ryzyko zachorowac na raka. No i ja mam takie dwa geny Nod i chek2 ktore podwyzszaja zachorowania na raka piersi tarczycy pluc nerek jelita grubego. Na szczescie nie duzo. U przecietnego czlowieka ryzyko jest w granicach 5-6% u mnie okolo 10%. No i teraz duzo badac sie bede musiala.

[ Dodano: 2007-09-03 ]
Jasnie Pani :) pisze:potem mi dopiero przyszlo do glowy co jej moglam nagadac

to jutro obowiązkowy spacerek do tego sklepu z przygotowaną mowa powitalną.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 wrz 2007, 15:20

[ Dodano: 2007-09-03, 15:20 ]
Jasnie Pani :) pisze:marta - nie taki diabel straszny jak mu pazury maluja

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
SANDRUSIA)) pisze:marta ty to chyba sie doczekalas drugiej dzidzi hi hi mdle3 w nocy

Sandrusia wypluj trzy razy za siebie :ico_zly: jakbym taeraz była w ciąży to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
fajnie by było ale nie teraz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
potem mi dopiero przyszlo do glowy co jej moglam nagadac
_________________

dawaj namiary na nią :561: :561: :561: :561: :561: :561: :569: :569: :569: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
gosia888 pisze:Marta co do tej wydzieliny i jej wyciagania. Paweł byl strasznie przewrazliwiony bo jego koledze urodzilo sie dziecko w polsce i nie odciagneli tego sluzu i dziecko zaraz po porodzie zmarlo. I to wlasnie od tego

Gosia nie strasz mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 wrz 2007, 15:29

martuchafrost pisze:Gosia nie strasz mnie

Marta zle mnie zrozumialas. To nie chodzilo o straszenie bo komplikacje odbyly sie od razu po porodzie. Bo te dziecko nie moglo oddychac. Tutaj Franio ma 1,5 miesiaca i doskonale sobie radzil z oddychaniem tylko jakies resztki mu zostaly. Nie wiem czy mnie zrozumialas. Nie mialam na celu cie straszyc bo ta sytuacja jest inna. Jejku teraz mam wyrzuty sumienia ze narobilam ci stracha.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 wrz 2007, 16:48

dziewczyny zwariowac mozna z tt, rano napisalam posta i blad wyskoczyl a posta zzarlo :ico_zly:
teraz nie chce mi sie pisac to co wczesniej napisalam i wogole jakas chora sie czuje...no wiecie tak jakos wszystko mnie boli i nie mam sily i gardlo cos mnie zaczyna bolec.
pozdrawiam was, i moze potem cos napisze

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 wrz 2007, 18:09

gosia888 pisze:Jejku teraz mam wyrzuty sumienia ze narobilam ci stracha

Gosiu nie narobiłąs mi stracha :ico_olaboga: ale jak chodzi o własne dziecko to wiesz jak to jest, sama jestes matką

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość