Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 mar 2011, 17:49

teraz to się obawia, że jak powiem przywieź body to przywiezie śpiochy
faceci mają problem z takimi rzeczami :-D tak samo nie wiedzą jak odróżnić rajstopy, pończochy i podkolanówki, czy sukienki i spódniczki :-D

Mariola_Larose, fajne łózeczko :ico_brawa_01: my będziemy mieli turystyczne.

Motylek22, i jak zupka? pyszny obiadek :ico_brawa_01:

Koroneczka, kupimy wózek z tej stronki co Ty i Murchinson :ico_oczko: ale czekamy na teścia, bo to on sponsoruje :ico_oczko: u nas w sklepie też mówili, że ok 3 tyg. się czeka na wózek, bo producent w danym tygodniu szyje zazwyczaj tylko jeden kolor.Moglibyśmy już teraz wózek kupić, bo mój mąż na automacie wygrał dzisiaj 1700zł :ico_szoking: ale teściowi byłoby przykro, więc czekamy, chociaż chciałabym mieć wózek jak najwcześniej, żeby go wywietrzyć porządnie, tak samo łóżeczko.

[ Dodano: 2011-03-24, 16:50 ]
Aniu a to widzisz, źle zrozumiałam :ico_oczko: myślałam, że macie może 1 pokój czy 2 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2011, 18:00

markotka ogólnie to mamy 2 pokoje,kuchnię,łazienkę,korytarz i spiżarkę,no i strych :ico_oczko: ten 2 pokój jest typowo letni,więc nadaje się tylko na wiosnę i lato-jest na górze,bez ogrzewania :ico_sorki: a tu mamy na dole jeszcze 1 pokój właśnie tylko on zamknięty,bo oni mają tam jeszcze swoje rzeczy :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 18:20

...chciałabym mieć wózek jak najwcześniej, żeby go wywietrzyć porządnie, tak samo łóżeczko.
Mój był wyjęty jeden dzień ale właściwie to nie potrzebowała wietrzenia nie śmierdział. Teraz by się nie kurzył leży w foli.
Właśnie się umówiłam na następny piątek do dentysty, brr.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 mar 2011, 21:05

Aniu to już wszystko wiem :-D

Murchinson czytałam, że nowy wózek warto powietrzyć nawet dwa tygodnie, najlepiej na balkonie, nawet jak nie śmierdzi. Ja balkonu nie mam niestety, ale jak pogoda będzie ładna, to przy oknie będzie sobie stał :-D

Miałam dzisiaj gości, ale już poszli. Mąż oczywiście wybył i pewnie koło 22 wróci :ico_sorki: porozmawiałam trochę z bratową przez telefon, bo przyleciała do Polski na kilka dni, w niedzielę leci z powrotem do LA i przylecą z moim bratem po narodzinach Krzysia :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 mar 2011, 21:11

Witam jestem i ja :-)

Niestety nie miałam dzisiaj weny na pisanie, a jeszcze Filip dalej cierpi na zły nastroj i mam z nim urwanie głowy :ico_olaboga:

Ubranka mam juz dla dziecka poprane i przygotowane, ale jeszcze musze ogarnac wozek, wyciagnac go z piwnicy i wyczyscic.
Oraz reszte gratow przygotowac takich jak wanienka, lezaczek itd :-D

Niedługo bede musiała spakowac sie do szpitala i czekac na ten dzien :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 mar 2011, 22:14

Wiola no u Ciebie już niewiele czasu zostało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 mar 2011, 08:35

Witam się :-D

Wcinam murzynka i popijam kawką z mleczkiem :ico_haha_02: Upiekłam wczoraj bo mieliśmy wizytę pasterską i chciałam braci poczęstować :-D U nas to tak wygląda, że przychodzą do nas bracia starsi z naszego zboru (więc znamy ich dobrze a oni nas, jeden z nich to kumpel mojego męża) na umówioną godzinę. Starają się nas zachęcać do robienia postępów duchowych i oczywiście nie biorą od nas żadnych pieniędzy :ico_nienie: Było bardzo miło, pytali też o moją mamę.

A właśnie moja mama wczoraj sama jeździła na wózku :ico_brawa_01: z dnia na dzień jest naprawdę coraz lepiej :ico_brawa_01: Tak bardzo się cieszę :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 mar 2011, 08:40

witajcie kobietki

ja ostatnio jakos weny nie mam :ico_noniewiem:

Motylek22, ciesze sie, ze u mamy lepiej :ico_brawa_01:

markotka, pytalas ostatnio o te baze do fotelika, w sumie to nie wiem czy ona pasuje do wszystkich foelikow, ale dopytam

milego dnia

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 mar 2011, 08:56

markotka, pościel śliczna, ja mam podobną tylko w misie na drabinkach :-) Ta w żyrafki też mi się podobała jak kupowałam dla Filipka.
Zupka wyszła smaczna ale dziś chyba dodam jeszcze szczawiu.

wiola85, widocznie Filipek już czuje co się święci i się denerwuje że niedługo będzie miał braciszka :ico_oczko: Dużo cierpliwości Ci życzę :ico_buziaczki_big: A Tobie to już naprawdę niewiele zostało do rozpakowania :ico_brawa_01:

Co do wietrzenia wózka to nie wiem czy to jest konieczne już teraz bo i tak jak urodzimy to za niem wyjdziemy z dzieciaczkami z wózkiem to minie kilka tygodni więc jeszcze zdążymy powietrzyć :ico_oczko:
teraz to się obawia, że jak powiem przywieź body to przywiezie śpiochy

faceci mają problem z takimi rzeczami tak samo nie wiedzą jak odróżnić rajstopy, pończochy i podkolanówki, czy sukienki i spódniczki
Oj tak mój mąż też ma z tym problem :ico_haha_01: Jak do szpitala musiał mi dowieźć to musiałąm mu szczegółowo opisywać co jak wygląda a i tak przyniósł co innego. A sukienki od spódnicy też nie odróżnia.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 mar 2011, 09:04

Witam,
u mnie cieplutko ale pochmurnie.Dziś miałam głupi sen.Śniło mi się, że poszłam na kontrole do gina a ta mi mówi ale Pani już rodzi i widać już główkę. Ja je na to, że to nie możliwe bo nie mam skurczy, nic nie boli i wody też nie odeszły. Kazała mi przeć i po jednym razie mały był na zewnątrz.
A sukienki od spódnicy też nie odróżnia.
U mnie to samo. Motylek dobrze, że z mamą już lepiej i widać postępy :ico_brawa_01:
Ja mam swojemu popakować w woreczki i opisać co na który dzień.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość