margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 maja 2009, 06:58

ze diablica mała mi rośnie i że nie bedzie spokojnym dzieckiem
oj a moze jej sie zmieni po porodzie :ico_sorki:
nie dła zrobić ktg- kopała w głosnik i chowała serduszko
to nawet nie posłuchałas sobie serduszka ??
ja to nawet na dyktafon nagrałam jak serduszko bije podczas KTG :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 maja 2009, 07:05

to nawet nie posłuchałas sobie serduszka ??
tym razem sie nie dało, schowała sie tak ze było słychać tylko moje serce a jak pani doktor wciskała głosnik głębiej to głosnik dostawał kopa i było słychać jakby walenie w blachę :-D
no i tylko takie odgłosy dochodziły z mojego brzucha... oj dusza niespokojna z niej
oj a moze jej sie zmieni po porodzie :ico_sorki:
oby tylko nie była niemrawa :-D wole zeby rozrabiała troszke i zeby tatuś poczuł ze jest ojcem :ico_oczko: bo wtedy oboje bedziemy wiedziec ze mamy dziecko w domu a nie lalke :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 maja 2009, 07:08

w sumie jak ja bylam w szpitalu to tez lezala dziewczyna w 26 tc to pzrez chyba 2 dni robili jej ktg a poźniej zrezygnowali bo maleństwo strasznie sie chowało i słychać było włąśnie serce i narzady mamy ;]
wole zeby rozrabiała troszke i zeby tatuś poczuł ze jest ojcem :ico_oczko: bo wtedy oboje bedziemy wiedziec ze mamy dziecko w domu a nie lalke
co prawda to prawda lepiej zeby dawało znać o sobie

ja juz mam śniadanko i herbatke przy okazji pogadałam sobie z moja najmłodsza siostrą ktora doszła do wniosku ze zaraz beda wakacje i ja urodze :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 maja 2009, 07:16

ja juz mam śniadanko i herbatke przy okazji pogadałam sobie z moja najmłodsza siostrą ktora doszła do wniosku ze zaraz beda wakacje i ja urodze :-D
uwielbiam takie dzieciaki :-D

a wogóle to w ten weekend ogladaliśmy z Przemkiem płyty o dzieciach, dostałam na badaniach jakieś ulotki, płyty i gazety i jedna była o pielęgnacji niemowlęcia...
Przemek najpierw sie zapatrzył jak na film roku, jak go spytałam z czym kanapki to ryknoł mi "cicho, nie teraz" :-D a potem stwierdził, ze on bedzie małą kąpać, bo ja mam za małe dłonie i jej nie utrzymam :ico_szoking:
a więc teraz to już sie nie wywinie :ico_oczko: :ico_oczko: na jego liście będzie codzienna kąpiel Amelci

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 maja 2009, 07:20

Przemek najpierw sie zapatrzył jak na film roku, jak go spytałam z czym kanapki to ryknoł mi "cicho, nie teraz" :-D a potem stwierdził, ze on bedzie małą kąpać, bo ja mam za małe dłonie i jej nie utrzymam :ico_szoking:
a więc teraz to już sie nie wywinie
ja też zamierzam mojego R. właśnie do mycia zatrudnić zwłąszcza ze u nas w szpitalu jest możliwośc kapania dziecka przez ojca pod okiem polożnej wiec trzeba bedzie go przyuczyc
uwielbiam takie dzieciaki
fajne sa take dzieciaki czasem to trzeba sie porzadnie zastanowić co im odpowiedziec jak zadaja jakieś pytania :-D

[ Dodano: 2009-05-26, 08:31 ]
a ja dziś do pracy z L4 jade przy okazji zapytam czy za pobyt w szpitalu nalezy mi sie jakaś kasa z dodatkowego ubezpieczenia :ico_oczko: a wracajac zajdę do lumpeksiku może coś synkowi znajdę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 maja 2009, 07:34

ciekawa jestem jak Przemkowi to bedzie wychodziło :-D on już w sumie ma doswiadczenie jakies, miał dużo młodszą siostre

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 maja 2009, 07:39

on już w sumie ma doswiadczenie jakies, miał dużo młodszą siostre
moj R. nie miał styczności z małymi dziećmi dopoty dopoki nie zaczął przyjeżdzać do mnie bo wtedy moja siostra miała tak ok 15 m-cy i tylko on mógł ja wykąpać bo nikomu innemu nie pozwałała :-) tak go polubiła

[ Dodano: 2009-05-26, 08:41 ]
ja to już doczekać sie nie moge ;] na szczęscie to już coraz blizej ale napewno bedzie mi brakował brzuskza i tych kopniaczków

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

26 maja 2009, 07:46

i ja sie melduje :-)
od 7 rana u nas te okropne koparki i dzwigi jezdza bo ciagle wymieniaja jakies ruly wczoraj do 22 szaleli dzis znow od rana :ico_puknij: a mam wrazenie ze postepu zadnego nie robia

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 maja 2009, 07:48

betina, hej
u mnie z rana śmieciarka hałasowała :/ a tak w ciagu dnia to rolnicy ciagnikami mi pod oknem jeżdza bo trawe pokosili i sianko schnie

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

26 maja 2009, 07:49

hmm zapach sianka z rana-bezcenne :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość