Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 cze 2010, 10:10

A Kinga 2 minuty spała.
zaszalała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 cze 2010, 10:24

Kasia90, - kiedyś płaciłam 200zł za same włosy a robota 100 ale to kuzynka M mi zrobiła a teraz nie wiem nie pytałam fryzjerki ale teraz to chcę tylko z dwa rzędy pasemek od spodu doczepić aby lekko zwiekszyc objętośc bo mam tak mało tych włosów :ico_noniewiem: wieczorkiem po wizycie napisze ci ile mnie skasowała :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 cze 2010, 10:34

zaszalała :ico_oczko:
I to jak. ^^ Odpoczęłam. :-D
wieczorkiem po wizycie napisze ci ile mnie skasowała :-)
Ok, dziękuję.
A włosów to ja mam tragicznie mało, od dziecka. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 cze 2010, 10:35

Obiecałam fotki dziewczynek ale nie moge ich załadowac na poczte :ico_zly: spróbuje wieczorem na nk wstawiłam zdjęcia dziewczynek i Idki na nocniku ale to tylko przymiarka :-)

[ Dodano: 2010-06-10, 10:37 ]
Kasia90, ja zawsze miałam gęste ale po narodzinach Idy myslałam ze wyłysieje teraz już nie wypadaja i powoli odrastaja ale mam ich niewiele :/

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 cze 2010, 12:59

No tak, na dworze cieplutko to na forum cisza... :-D tylko ja siedzę w pracy i zerkam co jakiś czas, ale jeszcze godzinka i stąd spadam i pędzę do Zosieńki. Zjem obiad i zmykamy na spacer :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-10, 13:00 ]
Ma ktoś wieści od Ewy? Ciekawa jestem jak Pawełek się czuje po operacji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

10 cze 2010, 13:25

Witam się z pracy :-) Od rana siedziałyśmy z Zuzią przed kantorem w cieniu, pogoda super :-) pojechała już z babcią na obiadek ;-)
A właśnie i 500 stron już za nami ale ten czas leci i to zaledwie od października ;-)
hihi ja się udzielam też na innym forum już od dawna, i od 5 maja tego roku mamy 1004 strony :-D
Na nowości tez uwazam i nawet jak widze kaszki truskawkowe niby w miesiacach mogłabym juz dawno podawac Idce ale jakoś sceptycznie podchodze - boje się aby później nie cierpiała a wszystkiego zdazy w życiu spróbowac :-)
właśnie stąd się biorą alergię, jak się ze wszystkim tak długo czeka... a w tych kaszkach co prawda są takie śladowe ilości tych owoców, że i tak nie wywołałyby alergii... ja karmię piersią i jak Zuzia miała miesiąc to zjadłam jogurt truskawkowy i ją wysypało, a teraz znów spróbowałam i nic jej nie jest, same truskawy też jadłam
asiaczek - śliczna Zuzanka i mamusia jaka szczuplutka :ico_brawa_01:
dziękuję :-)
dziecko musi najpierw zacząc sygnalizować swoje potrzeby
nam pediatra powiedziała, że najlepszy okres na nocnik to około 18 miesiaca, bo wtedy dziecko kontroluje już zwieracze :-) i tak jak wspomniałaś sygnalizuje swoje potrzeby
dzieci sygnalizują swoje potrzeby od urodzenia :-) proponuję poczytać o NHN- Naturalna Higiena Niemowląt :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 cze 2010, 13:52

dzieci sygnalizują swoje potrzeby od urodzenia proponuję poczytać o NHN- Naturalna Higiena Niemowląt
potrzeby owszem sygnalizują od pierwszego dnia życia, ale takie jak: potrzebę snu, zaspokojenia głodu itd. ale w życiu takie maleństwo nie powie Tobie "posadź mnie na nocnik"... i nad zwieraczem też nie panują jeszcze, bo to za wcześnie, a o NHN dużo czytałam i mam nawet książkę na ten temat. Jednak ja się jeszcze wstrzymuję :-D

Awatar użytkownika
asiaczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:28

10 cze 2010, 13:59

dzieci sygnalizują swoje potrzeby od urodzenia proponuję poczytać o NHN- Naturalna Higiena Niemowląt
potrzeby owszem sygnalizują od pierwszego dnia życia, ale takie jak: potrzebę snu, zaspokojenia głodu itd. ale w życiu takie maleństwo nie powie Tobie "posadź mnie na nocnik"... i nad zwieraczem też nie panują jeszcze, bo to za wcześnie, a o NHN dużo czytałam i mam nawet książkę na ten temat. Jednak ja się jeszcze wstrzymuję :-D
ojj sygnalizują ;-) jak jest głodne to przecież też nie potrafi jeszcze mówić, że chce jeść, tylko jakoś inaczej sygnalizuje :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 cze 2010, 16:23

tylko jakoś inaczej sygnalizuje
no ta, moja Zosia np. ssała paluszki jak chciała jeść :-D , no ale mimo, że ją obserwuję bardzo uważnie, to nigdy nie widziałam jakiegoś wyraźnego znaku przed siusiu czy kupką :-D Poza tym ja uważam, że na wszystko przychodzi czas, ale nie potępiam broń Boże kogoś kto myśli i postępuje inaczej :-)


Nareszcie jestem w domu, ale na razie spacerek sobie odpuściłam, bo na dworze skwar niemiłosierny. Wyjdę z małą za jakieś pół godzinki :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

10 cze 2010, 21:17

dZiewczyny ja tylko na sekundke.
w skrocie, Pawcio mial operacje o 13, na czco byl 14 godz,m myslalam ze umrze z glodu ale byl dzielny, troszke tylko marudzil. Operacja przebiegla bez komplikacji i przy okazji wyczyscili mu siusiaczka i sciagneli skorke, takze to go bardziej bolalo niz ciecie bo pieklo przy siusianiu. Wczoraj o 20 poszlismy na przepustke do domu, ale do mamy bo szpoital rzut beretem. Dzis mlody od rana skacze, fika turla sie, w szoku jestem bo nic go nie boli, apetyt ma.
Takze jestem szczesliwa na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jutro zawitam na dluzej :-D :-D :-D
papapapapa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość