Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

30 kwie 2012, 22:02

A folie masz ta taką srebrną?Kurde ona mi się tak nie podoba że szok .
Tak mam tą srebrną. Dopasowana ona jest, ale śmieję się, że wózek z tą folią wygląda jak z kosmosu :-) .

Kolejny gorący dzień..ufff. Ciekawe jak długo takie upały. Najlepsze pogoda to temp. 20 stopni by była.

Ja tam narazie nie tesknie do wyjść bez Eryka. 8 lat byliśmy sami to się nawychodziliśmy, a teraz nas cieszy wyjście z dzieckiem i z nim spędzanie czasu. Czasami chciałoby sie odpocząć od dziecka, ale i tak po godzince się już tęskni i chce do brzdąca wracać :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 maja 2012, 09:17

dziewczyny a czy macie jakieś doświadczenie albo wiadomości o tym, czy normalne jest by dziecku wychodziły krzywe ząbki??? Dorian ma jeden narazie ale taki krzywy, że szok, czytam i wszedzie uspakajają, że to normalne i mogą się wyrównać w czasie, jak inne wyjdą, ale przestraszyło mnie też że często wychodza jakieś dodatkowe, albo szczęka mała i kły mogą jakby na wszystkich innych wyrosnąć i trzeba będzie to usówać. Wiem wiem, nie ma co sie martwić za wczasu, to dopiero pierwszy zebol, ale moze ktoś ma doświadczenie z tym??? Inaczej słyszeć od kogoś kto to przeżył jak od obcych

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 09:46

heeeej
Wczoraj nad zalewem usłyszałam jak jakaś dziewczyna mówiła, że jak będzie dziecko to przez kilka lat już nigdzie nie da się pojechać i się żaliła koleżance,a ta jej przytakiwała. Oj nie zgadzam się ;-) ale teściowa mówi, że ona już wiele razy słyszała opinie, że 2lata wyjęte z życiorysu,a my to skutecznie obalamy :-)
heh, tez mam taka koleżankę która non stop narzeka ze od kiedy ma dziecko to jest uwiązana w domu :ico_puknij: tyle ze ona by chciała po dyskotekach biegac co wekend, a jej córka ma 4 lata i raz w zoo była :ico_szoking: z nami, bo ich na siłe z domu wyrwaliśmy :ico_puknij:
tak to by pewnie do dziś zyrafy na oczy nie widziała :ico_szoking:

a my takie powsinogi też jesteśmy, poszliśmy wtedy do skansenu ale nie weszlismy bo sprzatanie przed majówką :ico_szoking: poszliśmy do zoo, też nas nie wpuślili :ico_olaboga: wiec poszliśmy do rosarium i siedzieliśmy na trawce, oglądajac pieski szykujace sie na zawody agility :ico_oczko:

sobote po pracy-psrk, niedziela park :ico_sorki: non stop w parku siedzimy,

a wczoraj miałam 1000 spraw do załatwienia
co pół roku do sądu piszemy sprawozdanie i w opiece sie zjawić musiałam, potem praca, i lekarz z dziećmi :ico_olaboga:

w pracy postawiłam sprawe jasno i od 11 maja umowa o prace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

do mc nie ide :ico_oczko: bo mi sie nie opłaca w sensie finansowym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-05-2012, 09:47 ]
Maja zaziębiona i ucho ją boli
a Konrad oskrzela aż piszczy, kupiliśmy nebulizator i inhalujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 01-05-2012, 09:48 ]
a teraz spadam bo idziemy do piasku a potem na ognisko :-D

[ Dodano: 01-05-2012, 09:50 ]
dziewczyny a czy macie jakieś doświadczenie albo wiadomości o tym, czy normalne jest by dziecku wychodziły krzywe ząbki??? Dorian ma jeden narazie ale taki krzywy, że szok, czytam i wszedzie uspakajają, że to normalne i mogą się wyrównać w czasie, jak inne wyjdą, ale przestraszyło mnie też że często wychodza jakieś dodatkowe, albo szczęka mała i kły mogą jakby na wszystkich innych wyrosnąć i trzeba będzie to usówać. Wiem wiem, nie ma co sie martwić za wczasu, to dopiero pierwszy zebol, ale moze ktoś ma doświadczenie z tym??? Inaczej słyszeć od kogoś kto to przeżył jak od obcych
ja byłam z Mają u dentysty i mówił ze ok, ze tak być moze, bo to i tak mleczne zęby są, bez korzeni więc nie mają wpływu na stałe (chyba ze wypasć nie bedą chciały to wtedy jest problem dopiero)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 maja 2012, 09:53

tak się cieszyłam przy Zuzi,że mogę ją zabrać w tyle miejsc
Oj mój P uwielbia takie coś ,takie pokazywanie dziecku choć on mała jeszcze .Ja również.Dlatego ciągle mówimy a w wakacje tu pojedziemy a za rok jak będziesz większa to tam .Tak że plany są duże.
Tak mam tą srebrną. Dopasowana ona jest, ale śmieję się, że wózek z tą folią wygląda jak z kosmosu :-) .
No właśnie to mi się w niej nie podoba że taka srebrna jak statek kosmiczny.
Czasami chciałoby sie odpocząć od dziecka, ale i tak po godzince się już tęskni i chce do brzdąca wracać :-)
Mnie mama wzięła wczoraj Lili na godzinkę i z jednej strony fajnie bo ostatnio maruda straszna a z drugiej zaraz mi jakoś tęskno było i tak dziwne.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 11:41

No właśnie to mi się w niej nie podoba że taka srebrna jak statek kosmiczny.
jak chcesz to moge ci wysłać folię do wózka mało używaną która bedzie pasowała na twój x-lander, tylko podaj mi adres na PW :ico_oczko: przezroczysta jest i ma chyba czarną lamówkę ale jest duża i na pewno wejdzie na x-lander :ico_oczko: oddam za darmo bo mi nie potrzebna jest

[ Dodano: 01-05-2012, 13:02 ]
szkieletorek, ja tej folii uzywałam mało moze z dwa miesiace góra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 maja 2012, 13:29

Cześć :-)

Odpoczywacie?
do mc nie ide
no chyba,że na lody, co? :ico_haha_01:
Albo shake`a :ico_oczko:

izuś_85, zdrówka dla dzieciorków!
Mnie rano z nosa kapało, ale już ok.
I dobrze, bo nóżkami przebieram na myśl o ognisku :ico_haha_01:

M. pojechał po teściową, bo teścia rozłożyło choróbsko :ico_olaboga:

elibell, ja też nie miałąm doświadczenia z krzywymi ząbkami, ale o uszy mi się obiło,że nie ma się czym przejmować.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 13:30


no chyba,że na lody, co? :ico_haha_01:
no baaa

ja sie w domu kisze bo Maja płakała strasznie i zasneła wieć czekam aż wstanie i pójdziemy na te ognisko

[ Dodano: 01-05-2012, 13:30 ]
izuś_85, zdrówka dla dzieciorków!
dziekować :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 01-05-2012, 13:32 ]
I dobrze, bo nóżkami przebieram na myśl o ognisku :ico_haha_01:
heh to tak samo jak ja, rano mnie też gardło bolało ale musze sie trzymać :ico_oczko:
jutro idziemy na grilla do zanjomych a w piątek do zoooooooooo

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 maja 2012, 13:35

Wiecie co Maciek zrobił wczoraj? :ico_szoking:
Póki taki mały jest to przewijak leży na stałe na łóżeczku.
Wieczorkiem odłożyłam go do spania, wchodzę potem, a przewijak na podłodze :ico_szoking: skopał go jakoś!
Dziś zapomniałam go zdjąć i przewijak na Maćku leżał :ico_szoking:
Teraz już zdjęłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 13:38

Kocura Bura, heh zdolniacha Maciunio :ico_haha_01: u nas było to samo, ale obniżyłam już łózeczko i jest gitara, póki nie wstaje to przewijak leży nadal :ico_oczko:

[ Dodano: 01-05-2012, 13:39 ]
a ja dziś kiełbaske na ognisko naszykowałam i zaraz sałatkę zrobię :ico_oczko: i git

mniam jęzor juz mam do pasa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 maja 2012, 13:39

obniżyłam już łózeczko
u nas dalej na najwyższym poziomie, bo Maciek się nie kwapi do wstawania :ico_noniewiem:
Zuzia nigdy przewijakiem nie rzucała, więc nawet nie wiedziałam,że dziecko może zwalić takie ciężkie :-D

[ Dodano: 01-05-2012, 13:40 ]
a ja dziś kiełbaske na ognisko naszykowałam
ja się dziś goszczę, prezent spakowałam, browarki zakupione :-D

[ Dodano: 01-05-2012, 13:41 ]
Popić to nie popiję, ale pojeżdże se autkiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość