donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 maja 2009, 08:15

witam :-)
u na nocka jak zawsze ok :)
słonko jest, także później pójdziemy na spacerek :-D

zaraz pójdę się myć i skoczę do sklepu po bułki

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 maja 2009, 08:22

Marcia ja juz daje miesiąc czasu kleiki i budzi sie co 2-4 h ... no nic taki moj los... jak to dzieci potrafią sie od siebie roznic :ico_szoking:


ja teraz ide sie umaluje poki mala drzemie ... potem na spacer mąz znow do Wawy jedzie...a wczoraj wzial boską wyplate 400 zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pracy wogole nie ma....;/

no i mala juz dala koncert dzis raz ze na macie glowka walnela sie no to tak sie zalatwila kupą ze na dywan wylecialo... i koc caly brudny 3 pampersy jzu zamale ale mam juz 4 :)

mija juz 4 miesiac a Klaudia nadal niegrzeczna jej to chyba nie m inie....

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 maja 2009, 08:35

mija juz 4 miesiac a Klaudia nadal niegrzeczna jej to chyba nie m inie....
Sorki, że się wtrącam...
Ona nie jest niegrzeczna, tylko bardzo absorbująca, kochana... Ale wycisz i uspokój się Ty, to zobaczysz, jak to odmieni dziecko... :ico_sorki:
A jak sobie z codziennością i płaczem dziecka nie radzisz, przerasta Cię to, to smaruj dziewczyno do psychologa, bo za chwilę może być jeszcze gorzej... A pójście do lekarza to nie wstyd... Chcesz dla małej jak najlepiej, to chwytaj się wszelkich możliwych sposobów... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 maja 2009, 08:38

Sorki, że się wtrącam...
Ona nie jest niegrzeczna, tylko bardzo absorbująca, kochana... Ale wycisz i uspokój się Ty, to zobaczysz, jak to odmieni dziecko... :ico_sorki:
A jak sobie z codziennością i płaczem dziecka nie radzisz, przerasta Cię to, to smaruj dziewczyno do psychologa, bo za chwilę może być jeszcze gorzej... A pójście do lekarza to nie wstyd... Chcesz dla małej jak najlepiej, to chwytaj się wszelkich możliwych sposobów... :ico_sorki:
Karola to nie jest takie latwe bo praktycznie to ja ciagle sama jestem i to mnie doluje... nie to ze mam dziecko i Klaudia taka jest bo to przezyje ale zeby mąz chcoiaz byl ze mna caly czas...a on nawet w nocy ucieka do 2 pokoju po to aby sie wyspac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 08:44

ja juz pranko powiesiłam...teraz dopije herbatke i biore sie za sprztanie bo niunia dalej spi :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 maja 2009, 08:46

dziewczyny poleccie mi jakies zabawki ... bo szukam na allegro pałakow itd alke nie ma nic ciekawego musze kupic nowe zabawki bo stare Klaudii sie znudzily

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 maja 2009, 08:47

Karola to nie jest takie latwe bo praktycznie to ja ciagle sama jestem i to mnie doluje... nie to ze mam dziecko i Klaudia taka jest bo to przezyje ale zeby mąz chcoiaz byl ze mna caly czas...a on nawet w nocy ucieka do 2 pokoju po to aby sie wyspac :ico_placzek:
To z nim przeprowadź męską rozmowę, bo dziecko macie wspólne... Rozmawiałaś, nie poskutkowało...? Kolejna rozmowa i tak do skutku... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 maja 2009, 08:47

ale zeby mąz chcoiaz byl ze mna caly czas...a on nawet w nocy ucieka do 2 pokoju po to aby sie wyspac
no przeciez pracuje, jezdzi tirami, tak jak moj to wiem cos o tym. szkoda ze bede kazala mezowi wstawac w nocy do dziecka jak ma caly dzien i cala nocke jechac takim olbrzymem. to juz wole zeby byl wypoczety i wyspany i wypadku nie spowodowal zadnego tfu tfu

witam z rana.
nocka OK
maz wlasnie pojechal, ale na krotka trase i po poludniu wroci.
ja dzis planuje rybke w panierce na obiadek zrobic, no i jak maz wroci to jedziemy na wielkie zakupy. pampki trza kupic, herbatka sie konczy i pare innych rzeczy, w tym do lodowki jedzenie :ico_olaboga:

my siedzimy w domku, bo pogoda barowa :ico_olaboga:
a wy co macie na dzis w planach?
milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 08:52

dziewczyny poleccie mi jakies zabawki ... bo szukam na allegro pałakow itd alke nie ma nic ciekawego musze kupic nowe zabawki bo stare Klaudii sie znudzily
_________________
ja mam cos takiego
http://www.miluch.pl/product-pol-982-Lu ... -Kids.html

Milenka ja uwielbia i smieje sie do niej..bo tam jest takie lustereczko w kt ona sie odbija

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 maja 2009, 08:53

witam
Emi dzisiaj sie obudziła o 4 i coś pózniej marudziła z przerwami na drzemki Tak wiec spałysmy na raty i troszke :ico_spanko: jestem Ale moze sie rozbudze

Mnie tez czeka dzisiaj Obrazek
A potem Obrazek bo juz troche sie nazbierało a ja nie lubie nieprasowanych rzeczy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości