Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 10:49

Witam,
Aniu dołączę do Ciebie z :ico_kawa:
To z dziewczyną brata nie ciekawie. Nie wiem właściwie nic o polipach poza tym, że usuwa się je chirurgicznie i nie ulegają zezłośliwieniu, czasami wywołują bóle podobne do bóli porodowych, krwawienia i są przerośniętą błoną śluzową. Często u dziewczyn chorujących na padaczkę występuje PCOS. Mam nadzieję, że jest jeszcze pod opieką neurologa ze wzg. na padaczkę i gin też wie o padaczce.
Miluś dzisiaj ładnie sobie pospała,bo i kolejna noc bez pobudek to i wstała o 7.30 :-)
O jak fajnie. Ja do jesieni chyba mogę o takim spaniu zapomnieć choć już się przyzwyczaiłam do wstawania po 5 choć wolałabym po 6.
co u was kobietki? jakieś plany na dzisiaj?
Planów nie mamy bo co chwila albo piękne słońce albo czarne chmury. Teraz młody śpi od prawie 2 godz., jak wstanie i zjemy obiad to zobaczymy.

Koroneczka, my takich fajnych sąsiadów mieliśmy jak wynajmowaliśmy mieszkanie w Łodzi. Co do wymuszania, Mateuszowi też się zdarzy ale raczej w domu. Ja wtedy próbuje odwrócić jego uwagę, nie ustępuję. Maksio zobaczył, że koleżanka krzykiem osiąga co chce to on tak samo. Testuje na ile mu pozwolicie.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2012, 10:55 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 cze 2012, 10:53

czesc czesc

mlody wczoraj wrocil z wycieczki baaardzo zadowoly i nie moze sie doczekac kolejnej :ico_oczko: uff :ico_oczko:

Krorneczka Tosia tez nas wyprobowuje, jak nei po jej mysli wscieka sie, krzyczy, bije :ico_olaboga: oby to szybko minelo :ico_sorki:

ale za to coraz bardziej kumata jest :ico_brawa_01: ostatnio prosilam ja aby zaniosla swoje brudne skarpetki do prania, pomyslala chwile, ja patrze co robi, a ona poszla do lazienki, otworzyla przymknieta pralke, wlozyla skarpetki, domknela zamykanie i probowala naciskac przyciski zeby uruchomic pranie hehehehe
albo ostatnio podeszla do lawy, napila sie soku, torche pokapala, powiedziala beeee i wziela obok lezacy recznik papierowy i powycierala :ico_oczko:

Aniu ja sie nie znam na tych polipach :ico_noniewiem:

nie wiem co jeszcze mialam pisac, bo tak szybko Was czytalam

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 10:55

To z dziewczyną brata nie ciekawie. Nie wiem właściwie nic o polipach poza tym, że usuwa się je chirurgicznie i nie ulegają zezłośliwieniu, czasami wywołują bóle podobne do bóli porodowych, krwawienia i są przerośniętą błoną śluzową. Często u dziewczyn chorujących na padaczkę występuje PCOS. Mam nadzieję, że jest jeszcze pod opieką neurologa ze wzg. na padaczkę i gin też wie o padaczce.
to już coś wiem
muszę na necie o tym sobie poczytać jeszcze :ico_sorki: ale dzięki za info
chyba gin wie o padaczce bo ona cały czas leki bierze,więc musi o tym wiedzieć
a co do neurologa to nie wiem,ale pewnie jest tez pod jego opieką
ona ma rentę przyznaną na tą padaczkę czy coś w tym rodzaju,więc z lekarzami musi mieć stały kontak
Ja do jesieni chyba mogę o takim spaniu zapomnieć
czemu do jesieni?
co chwila albo piękne słońce albo czarne chmury.
tak jak u nas :-/

moja też śpi,ale dopiero pół godzinki :ico_oczko:

[ Dodano: 07-06-2012, 10:58 ]
emilia7895, gdzie to Marcelek na wycieczce był?
z Tosi zdolna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Miluś też już się kumata robi
jak widzi,że my się ubieramy,albo jedno z nas to leci po swoje buciki i woła "dada" :-D
jak zapytam gdzie ma pieluszkę albo dyda to zaraz szuka i przynosi jak znajdzie,a jak czegoś nie znajdzie to robi gest,że czegoś nie ma :-D
no i rozumie jak się mówi do niej daj,połóż,zostaw
teraz taki fajny wiek jest jak tak wszystko maluchy szybko łapią :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 10:59

ale za to coraz bardziej kumata jest :ico_brawa_01: ostatnio prosilam ja aby zaniosla swoje brudne skarpetki do prania, pomyslala chwile, ja patrze co robi, a ona poszla do lazienki, otworzyla przymknieta pralke, wlozyla skarpetki, domknela zamykanie i probowala naciskac przyciski zeby uruchomic pranie hehehehe
albo ostatnio podeszla do lawy, napila sie soku, torche pokapala, powiedziala beeee i wziela obok lezacy recznik papierowy i powycierala :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mądra dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mateusz jak dorwie skarpetki to kładzie sobie na stopy by mu założyć, wtyczkę od odkurzacz tez do kontaktu próbuje pchać. Podłogę wyciera papierem jak siedzi na nocniku i siku poleci na zewnątrz (bo on się siusiakiem bawi w tym czasie :ico_wstydzioch: ) Wczoraj sam zdjął sobie bluzkę przez głowę bo było mu za ciepło.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 cze 2012, 11:01

emilia7895, gdzie to Marcelek na wycieczce był?
ok 50 km od nas w folwarku konnym
hermanow.pl - tu mozesz poczytac :ico_oczko:

[ Dodano: 07-06-2012, 11:03 ]
a co do planow, to nic szczegolnego nie planujemy dzis, pewnie jakis spacer i tyle

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 11:04

czemu do jesieni?
Wiesz co, mi się wydaje, że mu jest za widno i się budzi :ico_noniewiem: To samo wieczorem z zasypianie-zasypia ok.21. Kiedyś Wam pisałam, że jak popsuły się rolety i czekaliśmy na nowe to był problem z zaśnięciem bo lampy z orlika tak dają, że światła można nie palić. Mamy rolety ale one nie są całkowicie zaciemniające.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 11:04

Murchinson, Mati też zdolny chłopaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ok 50 km od nas w folwarku konnym
to pewnie jakies foteczki za jakiś czas będą z wycieczki :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 11:05

Emilia, super, że Marcel zadowolony i Ty już spokojniejsza.
Młody już wstał.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 11:06

Wiesz co, mi się wydaje, że mu jest za widno i się budzi :ico_noniewiem:
wszystko możliwe :ico_noniewiem:
u nas są rolety też niezbyt ciemne,ale mała ma w rogu łóżeczku że za bardzo do niej światło nie dochodzi,ale też potrafi o 6 wstać i już po spaniu jest

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 11:12

u nas są rolety też niezbyt ciemne,ale mała ma w rogu łóżeczku że za bardzo do niej światło nie dochodzi,ale też potrafi o 6 wstać i już po spaniu jest
Na niego nie świeci ale ma już jasno w pokoju. Jakby o 6 wstawał to byłoby dla nas super. On nam się budzi 5 a czasami nawet po 4 :ico_placzek: Ze mną to pól biedy bo odeśpię jak on śpi, gorzej z D bo on w pracy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość