Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 13:41


u nas dalej na najwyższym poziomie, bo Maciek się nie kwapi do wstawania :ico_noniewiem:
a ja obniżyłam bo mój już raczkuje po całym i mi sie chował pod przewijak w nocy hehe jak jest nizej to go widze ze do kata wlazł :ico_haha_01: i nogami już nie dosięga zeby skopał :ico_haha_01:

[ Dodano: 01-05-2012, 13:43 ]
Popić to nie popiję, ale pojeżdże se autkiem :-D
ja co najwyzej wózek prowadzic bede wiec kupiłam sobie likier rumowy z cytryną w lidlu, ale sam z lodem smakuje jak denaturat chyba colą smak zabije :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 maja 2012, 13:44

Maciek też ostatnio się chowa pod przewijak :ico_olaboga:
To może i ja obniże, faktycznie łatwiej go będzie wyciągać!
Maciek ma obcykane turlanie, szaleje po pokoju, ba, po domu już.
Pod biurkiem najlepiej :ico_oczko:

[ Dodano: 01-05-2012, 13:45 ]
likier rumowy z cytryną w lidlu, ale sam z lodem smakuje jak denaturat
serio? a tak zachęcająco się nazywa.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 13:49


serio? a tak zachęcająco się nazywa.
dlatego kupiłam, zółciutki jak lizaczek, i myślałam ze skoro "likier" to słodkie bedzie :ico_noniewiem:
a to cytrynowe tylko z barwy, bo ani smaku ani zapachu nie ma, skojarzyło mi sie z denaturatem :ico_olaboga:
no ale co mam wylać ? 22zł :ico_noniewiem: wleje cole i moze dobre bedzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 01-05-2012, 13:50 ]
Maciek ma obcykane turlanie, szaleje po pokoju, ba, po domu już.
heh, ja póki co młodemu kołdre rozkłądam w pokoju i tam szaleje, bo guzy nabija straszne na głowie :ico_olaboga:
jak bedzie umiał daleko raczkować to już po panelach niech łazi

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 maja 2012, 13:55

bo guzy nabija straszne na głowie
:ico_haha_01: a mnie się gdzieś rzucił w oczy, chyba na allegro, kask dla takich małych raczków-nieboraczków :-D
wleje cole i moze dobre bedzie
cola słodka, to "zabije" smak.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 maja 2012, 13:57

kurka to mój już i staje i śmiga po całym domu, czasem nie zdążęsię obejrzeć jak już w kuchni siedzi, a przewijak już czas jakiś ściągam, bo skubanieć się podciągał na nim i po Elizie wiem, że może spaść.Eh jak te dzieci szybko się rozwijają :ico_szoking:

Jak ja wam tej pogody zazdroszcze, u nas pada cały dzień i całą noc ja już mam doła jak z Anglii do Polski albo i dalej, deprecha pełną parą a z racji żołądkowych kłopotów nawet nie ma jak do kogoś na herbatkę wyskoczyć i juz zrzędzę :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 maja 2012, 14:00


:ico_haha_01: a mnie się gdzieś rzucił w oczy, chyba na allegro, kask dla takich małych raczków-nieboraczków :-D
heh Fajnie by wyglądał :ico_haha_01:

cola słodka, to "zabije" smak.
albo sprite :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak ja wam tej pogody zazdroszcze, u nas pada cały dzień i całą noc ja już mam doła jak z Anglii do Polski albo i dalej, deprecha pełną parą a z racji żołądkowych kłopotów nawet nie ma jak do kogoś na herbatkę wyskoczyć i juz zrzędzę :ico_zly:
bidulko :ico_olaboga: zdrówka dla was :ico_sorki: oby wam przeszło :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 maja 2012, 22:07

jak chcesz to moge ci wysłać folię do wózka mało używaną która bedzie pasowała na twój x-lander
No tak ale ja chce mieć taka dopasowaną więc dzięki ale nie skorzystam.
Wiecie co Maciek zrobił wczoraj? :ico_szoking:
Moja to samo robi od jakiegoś już czasu dlatego na czas spania ściągam przewijak.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

01 maja 2012, 23:04

Dziewczyny, a jakie macie parasolki do x-landerów? tzn czy są funkcjonalne, bo my chyba kupimy xs i patrzyłam na necie, że x-landerowe parasolki mają chyba mocowanie jak ta co mamy teraz i mnie denerwuje, bo jak Antek ją ciągnie to odpada :ico_olaboga: i ogólnie żeby ją obrócić to w sumie trzeba przełożyć na drugą stronę wózka :ico_noniewiem: Upatrzyłam sobie xs, bo fajnie się składa i lekki jest(tylko 6 kg:)) i co najważniejsze ma skrętne koła :) Ma któraś może?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 maja 2012, 07:22

Dziewczyny, a jakie macie parasolki do x-landerów?
Ja mam oryginalną do x-landera i raczej jestem zadowolona. Wyginam sprężynę jak chce chociaż fakt jak mocniej pociągnę to wychodzi całe te zapięcie z stelaża.

[ Dodano: 02-05-2012, 07:48 ]
U nas nocka znów fajna bo tylko 1 pobudka. Małej do spania ubieram tylko body i pieluszkę.Okrywam kocykiem bo gorąco bardzo jest .
Teraz siedziała ze mną na sofie i na siedząco zasnęła .
Nie mam czasu na net ani na tv bo od rana jesteśmy na polu do godz prawie 20 . Małą mi kiedyś na spacerze złapało słonko i z nóżki lekko jej schodzi skórka. Zamówiłam już krem z filtrem 50 to będziemy się smarować.
Dziś jadę z Lili na szczepienie .A jutro mamy komunie w rodzinie więc imprezka.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 maja 2012, 10:21

A jutro mamy komunie w rodzinie więc imprezka.
w czwartek????kurka serio tak komunie teraz robią?

DOBEREK

u nas pochmurnie i depresyjnie nadal, wiec jak komuś za gorąco to zapraszam do UK, zamienię sie z checią:)

Elizki do pkolka jeszcze nie puściłam ale na jakiś spacer, o ile nie będzie lało, wyjdziemy, bo juz lepiej u nas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości