Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 16:38

tak się zastanawiam co naszą Acią :ico_noniewiem:

Pierniki upieczone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pychaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 gru 2007, 16:39

Alinko a ty jak robisz pierniczki masz foremki czy sama cos wymyslasz ??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 16:43

Przepis znalazłam na majówkach 2008 (podobny do tego co podawała Juli). A wyciskam foremkami. Wycinanie własnych wzorków zostawię az Wanesska urosnie :-D
Kurde tylko nie wzięłam pod uwagę, ze tak bardzo urosną i 2 małe brytwanki się spiekły razem,ale więcej niz połow.e udało się uratować hehe.
Szukam teraz przepisu na lukier, zeby je ozdobić. Szukała w slepie, ale nie znalazłam nic,są tylko polewy

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 gru 2007, 16:55

Przepis na lukier: jedno białko ubic na twardą pianę, dodać do tego, ucierając ok.35 dkg przesianego cukru pudru. Do gotowego lukru można dodać kako (kolor brązowy) i jeżeli się ma farby kuchenne. Lukier wsadzić do woreczków (tak aby był pełen jeden róg woreczka) zrobić maleńką dziurkę i można dekorować.... Prosze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 17:10

I będzie taki twardy?
tak da się zrobić? czy to nie lukier a co innego a ja Wam głowę zawracam?

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2007, 19:12

Alinko ja nie pomoge niestety.. nie pieke. hehe nie znam sie hehe

jagodka dzieki
no ja nie mialam pojecia o co chodzi z tym mlekiem HA.. w ogole nie jestem zorientowana w tych tematach hihi
i wlasnie zdziwilam sie jak w domu przeczytalam na opakowaniu ze to mleko nie jest przezbaczone dla dzieci u ktorych wykryto skaze bialkowo i zglupialam na maxa hehe

no ale Ani helenka tez niby ma lekka skaze i lekarka nic nie zapisala i ani nie kazala diety bez nabialu wprowadzac.. wiec juz nic nie kumam o co chodzi z tymi skazami???

na razie dostanie to mleko i zobaczymy

czym sie rozni bebilon HA i bebiko HA? tylko cena?
ja kupilam to ktore polecala pediatra Bebilon, a to drugie mi sie bardziej podobalo bo pudelko takie zywe , kolorowe, a ta pucha biala.. bleee hihi

ale dzis mrozno.. brrrr leosiowi chlodek sprzyjal hihi spal cale 1,5 godziny spaceru-zakupowego oczywiscie hehe

bylam, wlasnie uregulowac sylwka hihi super dworek. pierwszy raz tam bylam hehe mam nadzieje ze nie bedzie zbyt sztywno. nasza ekipa na to nie pozwoli hihi

leon nie chce spac.. hmm pewnie wyczuwa nadejscie cioci.. takze uciekam bo zaraz kumpela wpadnie hihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 gru 2007, 19:32

Siemandero Wiki mi spi juz 3 godz :ico_szoking: pozniej pewn8ie bedzie szalec do polnocy hihi MADZIU gratulacje dla dzielnego Marcinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i pieknie wazy :-D ALINKO ja pierniczki robilam zawsze ale w tym roku mi sie nie chcialo i z lukrem przewaznie lub z polewa,MADZIORKA ja w sprawie mleka nie pomoge Wikunia je Bebilon od poczatku :ico_oczko: ,mezulek poszedl po pizze mniam mniam dzis romantyczny wieczorek :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-21, 19:20 ]
MOJ maz zamordowal karpia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2007, 21:51

co tu takie pustki?? tylko ja sie obijam na tt?? hihi
kumpela wlasnie wyszla. leos zasnal w sekunde hihi
wydoil kaszke ryzowa z mlekiem 150ml i odlecial hihi

ja chyba pojde szybciej spac i poczytam co nieco zeby nie myslec, nie martwic sie i nie zastanawiac jak daleko jeszcze adas jest od domu....a buuuu
o 18 mial miec prom.. boze jeszcze tyle godzin do naszego spotkania.
a ten czas jak na zlosc tak sie dluzy... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 gru 2007, 22:45

Madziorka juz nie długo zobaczysz sie z Mezulkiem :ico_oczko:
Faktycznie pustki tu u nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2007, 23:01

leon nie spi :ico_szoking:
obudzil sie po ok 30minutach.. i lezy skacze smieje.. zupelnie niespiaco sie prezentuje hihi
dalam cyca.. przysypial.. i co? znow ozyl hehe

dobrze ze nie marudzi i nie placze.. wiec wybaczam hehe

madzia ty pewnie juz sie uwinelas ze swiatecznymi przygotowaniami co? hihi

a pozostale sprzataja, goyuja, pieka i tworza hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość