Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 gru 2008, 22:50

Karolina2411, ja niewiem co napisac...weszłam na wątek i trafiłam na Twój post...nieznamy sie ale ja Cie podziwiam i Twoja Rodzinke...takich ludzi potrzebuje swiat...takich co mimo ze dostana i tak wstana i ida dalej...takich twardych, otwartych,kochanych...powinnas byc wzorem dla ludzi...niewiem jak ja bym postapila...niechce wiedziec...niepomyślalabym ze dziecko moze sobie pepowine przygniesc...jak???...jednak wszystko jest możliwe...swiat taki jest...niestey...okrutny...ale ten swiat potrzebuje takich ludzi jak Wy...takich co zostaja najciezej doswiadczeni a zostaja nadal dobrymi ludzmi...

trzymaj sie Kochanie...jestesmy z Toba...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2008, 22:56

KAROLINKO KOCHANA nie znamy sie ale sciskam cie mocno i caluje!!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 gru 2008, 23:16

Karolino mocno cię tulę :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 gru 2008, 23:20

ja tez nie znam cie karolino ale sciskam i caluje mocno kochana :*

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

13 gru 2008, 23:26

Karolinko kochana jestem serduszkiem przy Tobie ...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

13 gru 2008, 23:50

Tak sobie myślę,że gdyby ta tragedia przydarzyła się komuś innemu a nie Tobie Karola to było by nie do przeżycia... Ty i Twój mąż macie tyle w sobie miłości i siły,że przetrwacie najgorsze... to co jest nawet nie do przetrwania.
(*) Kochana dla Kacperka.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 gru 2008, 00:54

Karolina ściskam mocno Ciebie i Twoją rodzinę... Bardzo przykre jest to, że takie rzeczy maja miejsce, że takie maleństwa odchodzą z tego świata... Jesteś bardzo silną osobą, z ogromnym sercem... I naprawdę podziwiam Twojego męża za tą wytrwałość... I nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo serce pęka po stracie dzieciątka... Łącze się w bólu i zapalam światełko dla KACPERKA (*)
Dużo siły kochana dużo siły...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2008, 02:21

Karolina jestes wzorem dla nas, dodajesz sil nam , choc sama bardzo cierpisz i potrzebujesz wsparcia.. jestes nietuzinkowa osoba..
tak ciepla oddana pozytywna.. nie znamy sie ale i tak podziwiam ciebie..
rycze teraz razem z toba i tak bardzo cie wspieram wirtualnie!!!!

stracilas swoje malenkie szczescie
ale zyskalas wspanialego meza i dzieciaki!!! :ico_sorki:
dla kacperka [*] :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 gru 2008, 06:36

KArolinko przeczytłam Twojego posta... Tyle rzeczy chciałby człowiek powiedzieć, znaleźć w sercu słowa ukojenia dla Ciebie i Twoich bliskich, móc zrobić coś żebyś choć na chwilkę mogła poczuć się lepiej. Ale wszystkie słowa w obliczu takiej tragedii wydają się takie banalne, płaskie, małe... i nic już nie napiszę bo człowiekowi w takich momentach słów nie starcza, żeby wyrazić to co się czuje. Chciałabym tylko żebyś wiedziała, że bardzo, ale to bardzo jestem z Tobą i Twoją rodziną, że modlę się za Was, za to żeby starczyło Wam sił, aby przejść przez to wszystko i nie stawiać pytań "Dlaczego?!" bo one sieją tylko w sercu spustoszenie, nie dając żadnego wytłumaczenia.
Dziękuje, że mogłam Cię spotkać, bo rzadko spotyka się takkich ludzi. Ludzi przez duże L, mających serce na dłoni, życzliwe słowo dla każdego, zrozumienie i miłość która możnaby obdarzyć pół świata, a jednocześnie silną i twardą. Dobrze, że jesteś...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 gru 2008, 11:26

Karolinko jestem z tobą całym sercem......masz wspaniałego męża......nie wiem co napisać.......współczuje Ci bardzo......my też Cię kochamy.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość