Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 wrz 2007, 19:46

Gosia i Sandrusia no macie racje, ale dzis dzwoniłam do lekarza i mówił ze przeciez byłam w zeszlym tyg i on ne stwierdził zadnego przeziębienia, a ze kaszle i ma katar to jest od mleka :ico_puknij: no debilizm kompletny :ico_puknij: jak dziecko moze sie meczyc juz czwarty tydzien ??? i to nie jest zwykły kaszel tylko on mi sie dusi i krztusi :ico_olaboga:
albo ja jestem taką idiotką ( i nic nie rozumiem bo przeciez to "tylko" od mleka ) albo oni rzeczywiście tu mają wszystko w d......
aha, dzwoniłam do Polski do pediatry i powiedziała ze jakby mały był w POlsce to by nie pozwolili zeby dziecko sie tak dlugo męczyło :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 wrz 2007, 20:03

czesc dziewczyny!
jestem padnięta, mam w grupie chłopca ze zdiagnozoiwanym ADHD, mimo szczerych chcęci poczekam jeszcze ze dwa tygodnie i złoże pismo o indywidualne nauczanie, bo nie dam rady :ico_noniewiem: nikt by nie dał rady sam, rodzice przyprowadzają go i odbierają we dwójke, bo jedna osoba to za mało, a myślą, że ja z 160tką wytrzymam 5 godzin :ico_noniewiem:
straszna choroba :ico_olaboga:
Jasnie Pani, rycze jak cholera, tak smutna i przejmująca historia :ico_placzek: nie wyobrażam sobie tego bólu, cierpienia, złości na świat, kiedy mi tak smutno tuliłabym lenke bez przerwy przez całą dobę, nie potrafie ogarnąc umysłem tego zła na świecie i modle sie, żebym nigdy nie musiała próbowac zrozumieć, ani spotkać sie z takim cierpeiniem :ico_placzek:

smutek mnie ogarnął na całego, ale dobrze, od czasu do czasu, pomysleć nad życiem iz astanowić sie po jaką cholere tak pędzimy i na co mi za...rane wranglery czy inne badziewie, najważniejsze żebyśmy byli wszyscy zdrowi, a reszta jest nieważna.

do jutra kochane, mam świetlice, ale zajrze poczytać co tam u moich wirtualnych babeczek słychac, papa!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 wrz 2007, 23:40

Kochane wklejam pare fotek, moze jutro cos naklikam,Maya daje mi w kosc i nie daje posprzatac!!!
Nie gniewajcie sie pare dni i poukladam sobie plan zajec i moze bede mniej zmeczona :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-04, 23:42 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:43 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:45 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:46 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:49 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:52 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:55 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-04, 23:58 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 wrz 2007, 23:59

Maycia slicnza :ico_brawa_01:
Marta ja bym nie dala go szczepic...jak to od mleka?? przeziebienie od mleka ? :ico_puknij: :ico_puknij: dla mnie to oni sa jacys chorzy :ico_puknij: Kasia masz racje ...nic nie jest warte to zycie,jak zdrowia nie ma ,a czlowiek sie pierdolami przejmuje...tak naprawde to jestesmy szczesciary :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 wrz 2007, 00:05

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-05, 00:05 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 02:43

delfinka czekamy na relacje. fotki sliczne jak i sama modelka maycia hihi

martucha masz racje . nie sluchaj tych debili :ico_olaboga: :ico_olaboga:

kasia wspolczuje... ja sama czuje sie jak z ADHD momentami..

wklejam foty z niedzielnego wypadu do madame tussauds w londynie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

najmlodszy beatles
Obrazek

Obrazek

Obrazek

leos z ciocia helga (moja siostra ma taka ksywke z racji swojego zamilowania do jezyka niemieckiego, i stad nazwa hegla niemiecka. zdrobniale hela hihi jej charaker i temperament przywodcy tez swietnie oddaje wymowe tego pseudonimu hiih)
Obrazek

wypisz wymaluj Helga hiih
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-05, 02:45 ]
witjcie mamuski hihi
poczytalam was przed spankiem. probowalam wczesniej ale tt nawala... zwariowac mozna wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
w koncu wbrew postanowienion zabralam laptopa do sypialni i oto leze i klikam do was hihi
a my dzis zaliczony kilkugodzinny shopping w tk maxie hihi
jednak bez rewelacji :ico_olaboga:
chcialam zakupic jeansy co by zrekompensowaly mi strate nowych podartych o ktorych wspominalam
jednak nic nie znalazlam godnego uwagi (czyt mojego tyłka) hihi
juz sie napalilam bo ujrzalam pare tych samych ktore utracilam.. ale probowalam wlozyc je na dupsko i co? rozmiar za male
ale jeszcze pojdziemy w czwartek na high street i moze cos upoluje hihi
ale za to znalazlam jeansy na dziewczynke levisa za uwaga 2f hihi taniocha wiec wzielam i wysle kumpeli hihi
adasiowi kupilam koszulke z dl rekawem i do domu pare drobiazgow hihi
za to sister znalazla butki dla siebie i dla chlopaka 2 pary i kazala mu przyjezdzac tam i mierzyc hihi to sie chlopak zaopatrzyl w buty a narzekal ze nic ciekawego nie ma hihi
ach faceci hihi

[ Dodano: 2007-09-05, 02:54 ]
lucy ja zapuszczam leosiowi sol fizj
on na szcescie tez nie choruje.... mam nadzieje ze wszytstko bedzie ok
dzis marudzil i plakal.. cos jak brzuszek.choc nic nie zjadlam ale to pewnoe od lykania powietrza
na szczescie takie schizy zdarzaja sie rzadko i nie trwaja dlugo

zasnal wreszcie ok 23.30 i jak na razie spi caly czas
ostatnio jadl o 19.30 ale potem jeszcze pil herb na trawienie

a ja tez zaraz mykac spac bo zasiedzialam sie(czyt.zalezalam) z tym kompem hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 wrz 2007, 09:52

no w koncu dobilam sie na tt,
delfina ale maycia urosla,slicznie wyglada....i skad wy taka zmije dorwalyscie :ico_szoking: pisz jak bylo w pl?

marta ja poprostu wzielabym zjazdowke dla frania do pl i nie czekalabym na paszport,w pl bym mu wyrobila......szkoda dziecka ,po co ma sie meczyc bidulek.
a to ze od mleka to bardzo mozliwe ze moze byc uczulony i stad ten kaszel i katar.znam przypadek ze matka wlasnym mlekiem z piersi trula swoje dziecko bo mala jej jest uczulona na bardzo duzo skladnikow i np. wieprzowina, wolowina,mleko krowie....itp. tak wiec ona musiala zrezygnowac z karmienia piersia bo przeciez kobieta tez musi zyc a wyeliminowanie takiej ilosci jedzenia to pewnie anoreksja by sie skonczylo.
moze sprobuj isc na mleko modyfikowane :ico_noniewiem: albo takie specjalne dla dzieci alergicznych,a najlepiej to pakuj sie i jedz do pl i to biegiem,nie zwlekaj.

madziorkafotki swietne,ale ta siostra wcale nie jest do was podobna :ico_oczko:
widze ze strasnie duzo nowych figur woskowych...ja bylam tam z 4 lata temu.
pawel pyta sie ile daliscie za swoj aparat fotograficzny i gdzie kupiliscie bo spodobal mu sie i robi dobre zdjecia.

kasia wspolczuje ci tego chlopaka z adhd,wiem jak to wyglada bo w rodzinie mam taki przypadek :ico_olaboga: zycze duzo cierpliwosci .....
pisalas ze konrad taki duzy ci sie wydaje ,ale jak wiesz to tylko na zdjeciach.mierzylam go ostatnio to ma prwie 92 cm tak iwec chyba tyle samo co lenka.
czy twoja lenoslawa ma ataki szalu jak cos jest nie pojej mysli??? :ico_olaboga:
w weeken bylismy w richmond park na rowerach i konrad taka szopke nam odstawil ze pawel to :ico_szoking: zrobil. uparl sie ze nie wsiadzie do fotelika na rowerze i tyle ,plakal ,prezyl sie wyrywal,szelki sciagal jak dziki....skonczylo sie tym ze ja z nim na piechote wracalam do samoch a pawel pojechal odstawic rowery bo czas wypozyczenia nam sie konczyl :ico_olaboga: potem cala droge w samoch ryczal i wymyslal :ico_olaboga:

gardlo mnie boli jak cholerka :ico_placzek: wczoraj bylismy z konradkiem w jego przyszlej szkole jak go przyjma oczywiscie.i sie wkurzylam bo myslala ze za rok juz pojdzie a tu okazuje sie ze dopi ero za potora :ico_placzek: bo on z listopada.....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 11:21

fela witaj hihi no niezly popis dal wam kondziu hihi
a z ta szkola to slyszalam wlasnie ze tutaj biora pod uwage miesiace a nie tylko lata... czyli kondziu zacznie od wiosny tak?

nasz aparat to sony syber shot DSC H1 jesli sie nie myle.. dalismy za niego ok300f, chyba 2 lata temu. kupilismy przez internet jak wszystkie nasze sprzety. jest wygodnie najtaniej hihi
rzeczywscie robi swietne fotki, choc juz przezyl swoj ciezku upadek na skaly w kornwalii w ub roku... i myslelis,y ze nic z niego nie bedzie. ale kolega go naprawil i chula jak nowy hihi ufff

ja dzis wczesniej dotarlam, bo jak wiecie wczoraj wpakowalam sie do lozka z laptopem,.wiec jak leos obudzil mnie wlasnie na jedzonko to katem oka ujrzalam komputerek porzucony obok lozka i nie moglam sie oprzec zeby go nie uruchomic....ojjj uzaleznienie czy co??? hihi zamiast spac to klikam juz do was hihi
leos dzis przespal znow cala noc hihi zasnal pozno po marudzeniu po 23-ej.
mleczko pil o 20, a potem dopiero przed 7 rano sie obudzil. po 9 no i spi jeszcze hihi oby do poludnia hhi
w nocy mial dluga przerwe, ale moze dlatego, ze pil przed spaniem herbatke na trawienie

[ Dodano: 2007-09-05, 11:26 ]
8 tygodni temu o tej porze lezalam pol godzinnym leosiem.... z nogami na za pietnascie trzecia.. komor przy uchu i.... obwieszczalam swiatu wielka nowine hihi
ach piekny to byl dzien...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 wrz 2007, 12:00

hej dziewczyny
Delfinka Maycia super laska, ale Ci wyrosła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka Ty ale masz tych fotek :ico_olaboga: tysiące :ico_brawa_01: ale mi sie podobają, zawsze chciałam jechac zobaczyc te figury woskowe :ico_oczko:
Fela nie moge jechac z Franiem do Polski bo ni emam paszportu, a bez nie mozna nie????
mój mały dzis znowu sajgon w nocy, dusił sie i krztusił, mój Jacol w szpitalu :ico_olaboga: nic nie wiem ale chyba ze zmęczenia :ico_placzek: ( nic jeszcze nie wiem, bo zabrali go z roboty i mówi mi przez tel, ze to dlatego ze go osa użądliła, a ja nie wierze bo pewnie tak mówi zebym sie nie martwiła, ale widze ze on w nocy nie śpi tylko czuwa bo sie boi o Frania, potem do roboty na 12 godzin i pada )
Boże nienawidze tych lekarzy bo mi dziecko marnują :ico_placzek: a moze rzeczywiście przejść na butle bo jest uczulony na moje mleko, bo az tyle tygodni?????
kurcze ja mięsa nie jem tylko kuraka gotowanego i nic więcej

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 wrz 2007, 12:39

madziorka hihi, delfina super fotki :ico_brawa_01:
poczytalam tylko po lebkach :ico_wstydzioch: puzniej doczytam musze isc sprzatac wpadlam wam powiedziec ze mam juz prubne prawo jazdy :-D no i wlasnie rozmyslam bo chce sie wybrac na kurs fryzjerski do pl strasznie bym chciala puzniej mozna jakis maly salnik otworzyc :ico_brawa_01: tylko nie wiem jak to zrobic jest taki przyspieszony kurs 2 tyg i siedzi sie tam od rana do nocy 2 tyg dzien w dzien kosztuje 2800zl ok tylko co z malym :ico_placzek: tesciowa z nim nie moze byc bo sama pracuje tu go nie moge zostawic bo L pracuje a pozatym umarla bym z tesknoty :ico_placzek: tak wiec nie wiem co robic a do 15 wrzesnia musze dac znac czy chce robic tan kurs czy nie i jestem w kropce jak by tego bylo malo moja mama stracila prace w niemczech bo babka ktora sie opiekowala zmarla i mama szuka pracy nie ma tel teraz i nie mam sie z nia jak skontaktowac :ico_placzek: a ona zawsze mi doradzi dobrze ma wyjscie z kazdej sytuacji :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość