Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 mar 2011, 23:57

Wróciłyśmy o 22:30 z urodzin :-D Córcia zjadła kolację i jeszcze się bawi :ico_szoking: :ico_szoking:

Przed wyjściem na urodzinki dostałam rozwolnienia,a za chwilę zwymiotowałam... Myślałam,że może coś się z porodem rozkręci ale cisza i nic się nie dzieje, a szkoda,bo już miałam nadzieję :ico_noniewiem:

Przepraszam,że nie odpisze ale jestem padnięta :ico_sorki: Jutro nadrobię :ico_oczko:

NowaSejana, wszystkiego dobrego z okazji Waszego małego święta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

26 mar 2011, 23:57

hejka;)

spac cos nie moge;(

wiecie smutno mi dzisiaj bo musilam opuscic inne forum...:( bo niestety inne dziewczyny byly nie mile i tylko w swoim gronie pisaly a Mnie i Kolerzanke nie zauwazaly...co najgorsze powiedziały ze kłamie i jestem Trolem:( :ico_szoking: :ico_szoking: NO masakra....

ale co tam mam WAS!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 mar 2011, 08:34

Dzien dobry!!!
Ooooo chyba czas zmienili z tego co moj laptop pokazuje... :ico_szoking:

Ale jakas polamana wstala i napuchnieta anjgorsze ze mnie i ta druga stopa zaczyna diabelnie bolec i puchnac bo glownie na niej kustykam a juz duzy ciezar jestem i tez nie daje rady!!!
9 dni...oby zlecialo -we wtorek na 14:00 mam takie spotakanie przed cc w starym szpitalu-jeszcez raz wszystko tlumacza i krew pobieraja itp.a potem znow tam na ten drugi oddzial zeby mi sprawdzili mocz i cisnienie...
Ale moze jutro czegos ciekawego sie dowiem w tym nowym szpitalu -bo moga np. kazac od razu przyjechac i tez porobic te swoje badania albo chociaz przyjechac kaza pokazac ta ksiazke ciazy i zabukuja cc i dadza termin tego spotkania przed ale to musi byc sroda najpozniej ...no nic .mam nadzieje ze mimo ze tak w ostatniej chwili sie tam rejestruje to dadza rade mnie wcisnac na 5kwietnia najpozniej!!!
Bo jedanka M. mowi ze stary szpital jak korek czy cos to i ponad godzine samochedem zajmie dojazd -szkoda zeby maly tak dlugo w aucie siedzial!!!
A ten nowy szpital to i ciotka mowi ze moze podjechac i z nami i po nas i to tylko 3 mile (5km) :ico_brawa_01:
Zobaczymy jak w poniedzialek pojdzie!!!

[ Dodano: 2011-03-27, 08:39 ]
Do wszystkich swiezych mamus to ze nie zagladacie tak czesto to nie byla krytyka z mojej strony -bo jest to oczywiste ze macie wazniejsze rzeczy na glowie :ico_sorki: Tylko ze nam :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: smutno tu bez Was i coraz mniej i mniej nas tu na forum ...ale to wszystko jest jak najbardziej na porzadku dziennnym i taki byl caly sens tego forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale bardzo lubimy jak wpadacie chociaz na chwilke i cos o maluszkach napiszecie albo jakas slodka foteczke dacie... Takze zapraszamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-27, 08:43 ]
Serniczka sie nie przejmuj!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Aniaaa mam nadzieje ze Cie ruszylo ze te akcje zoladkowe to jednak n ie byly na prozno :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-27, 08:44 ]
Sejana Fintifluszka tez mam konto na nk ale zagladam tam raz na rok ja czesciej uzywam facebook . jest tam ktoras???

[ Dodano: 2011-03-27, 08:55 ]
a ja mam w domu meksyk /.znaczy plac budowy -cement /gips walas ie po calym domu -jakies wiadra w wannie stoja -ze juz o tym jak pokoj niunia wyglada to nie wspomne...jak rano wstaje to mi sie plakac chce jak na to patrze... :ico_placzek:
Kocham mojego M. ale pupa z niego nie majster!!!

Ma wiele innych zalet ale nie powinnien sie nigdy tykac remontow!!! :ico_sorki:
Oj boje sie dziewczyny ze niewiele sie zmieni przez te 9 dni...bo z dnia na dzien coraz gorzej to wyglada... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-27, 09:02 ]
chyba sie wezme za oklejanie drugiej doniczki ...a ta jest jeszcze wieksza niz ta wczorajsza i nie wiem czy mi synus da skonczyc... bo nie lubi smyk jak siedze w jednej pozycji za dlugo!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 09:25

tabogucka, ja na facebooku nie jestem, jakos mnie to nie wkrecilo...
serniczka, nie przejmuj sie, ja nie raz nawet tutaj uslyszalam slowa krytyki od dziewczyn, a na tym forum jestem juz prawie 5 lat...

ja mam jutro o 8.30 wizyte... przedostatnia...
najpierw ktg, pozniej badanie.. moze sie dzegos dowiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 mar 2011, 10:32

Sejana facebook jest wygodniejszy jak masz znajomych po calym swiecie porozrzucanych i niekoniecznie mowiacych po polsku...ja tam juz jestem od dawna ale fakt ze zagladam juz tylko po to zeby od konkretnych osob sprawdzic wiadomosci -w nic juz nie gram itp. ale lubie np.fotki znajomych obejrzec!!!
To jak was znalezc na nk???

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 mar 2011, 10:58

Witajcie dziewczyny.

Ja się melduję nadal 2w1 i zero jakichkolwiek objawów :ico_noniewiem:
Humor mam taki,że lepiej nie podchodzić, więc odezwę się dopiero wieczorkiem.

Miłej niedzieli Wam życzę!! :ico_ciezarowka:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 11:47

Aniaaa, to moze wreszcie sie rozpakujesz jak masz taki humor?

a ja niewyspana jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 11:49

Witam. Melduje się 2w1. Pół nocy mnie bolesne skurcze męczyły i bóle krocze a mała wariowała jak nigdy... Myślałam,że już zacznie się coś dziać a tu później się wszystko uspokoiło. Teraz też mnie męczą ale o wiele delikatniejsze. I jeszcze to moje uczulenie na brzuchu. Wczoraj rozmawiałam ze znajomą i mówiła,że powinnam się zgłosić z tym do szpitala bo może jest to od podwyższonego cukru albo białka. I nie wiem co teraz robić..co myślicie o tym?? Gdyby mój lekarz mnie nie wykiwał wtedy :ico_zly: już bym dawno wiedziała od czego ono jest. A tak to obsypało mi wszystkie rozstępy i są strasznie wypukłe. Od wczoraj zaczęły mi pojedyńcze krostki wychodzić. Myślę nad tym szpitalem bo mnie trochę nastraszyła i pół nocy nie spałam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-27, 11:50 ]
NowaSejana Witaj w klubie też należę dzisiaj do tych niewyspanych. :ico_spanko:

[ Dodano: 2011-03-27, 11:54 ]
serniaczka Trolem?? :ico_szoking: Tylko baby potrafią być takie wredne :ico_noniewiem: Nie przejmuj się nimi. U nas każda ciężaróweczka jest mile widziana...chociaż większość to już na dniach rozpakowania. :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 11:59

Gwona, oj biedna... moze faktycznie przejedz sie do szpitala i pokaz ta wysypke.. moze przy okazji Cie zbadaja i okaze sie na czym stoisz... mam na mysli stan szyjki itd.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 12:02

NowaSejana No właśnie też tak myślę...że może by mnie zbadali od razu. Bo ja normalnie przez całą ciążę nie miałam wykonywanego ktg.A tu widzę,że każda z was na takie wizyty jeździ. Tylko nie wiem czy niedziela jest dobrym pomysłem. A brzuch zaraz zadrapie na amen :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość