Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 maja 2009, 09:26

Głupie to może się wydać, ale weź kamerę, jak masz i nagraj mu większość urywków z Twojego dnia... Puść mu to wieczorem i zobaczysz, czy dalej będzie taki hardy...
Nie strasz go odejściem, bo kiedyś Tobie drzwi otworzy...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 09:32

Nie strasz go odejściem, bo kiedyś Tobie drzwi otworzy...
dokładnie..straszenie to nie jest wyjscie z sytuacji..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 maja 2009, 09:32

milutka wszystkiego najlepszego dla Klaudii :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
ja byłam w sklepie, zjadłam śniadanko
na dworze cieplutko, także pójdziemy na spacerek :-D
potem czeka mnie sprzątanie, a jutro przyjeżdża moja koleżanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 09:33

a ten muzyczny ogórdek jest fajny ...mysłama tez zeby to kuoic bo w sumie on na długo posłuzy bo poxniej dziecko moze przy tym siedziec

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 maja 2009, 09:34

milutka mi sie wydaje ze tak jest w waszym zwiazku bo jestescie oboje bardzo mlodzi. kobiecie zawsze latwiej jest przystosowac sie do nowej sytuacji kiedy rodzi sie dziecko, mezczyzni sa inni niestety i potrzebuja wiecej czasu. sama mam brata w twoim wieku i widze po nim ze w dalszym ciagu zachowuje sie i mysli jak dziecko.
a ja na twoim miescu po prostu zostawilabym go w dzien na kilka godzin samego z Klaudia. wtedy sam by zobaczyl ile uwagi wymaga jego wlasne dziecko i jak ci jest ciezko i trudno samej radzic sobie z tymi wszystkimi obowiazkami.
a dzieci sa rozne - jedne mniej inne bardziej absorbujace. twoja Klaudia to zywe srebro i wymaga wiecej uwagi i zaangazowania ze strony obydwojga rodzicow.

moj wlasnie sobie zasnal po mleczku, a pieronek maly jadl i sie usmiechal do mnie :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 maja 2009, 09:40

ja moze imloda ale Pawel ma 30 na karku i zachowuje sie gorzej niz ja....
bo kiedyś Tobie drzwi otworzy...
a prosze bardzo ja mam dokąd isc.... i nie jednego moge miec.... wczoraj juz sie pakowalam tak mnie wkur*il..... ja wychpodze z domu z Klaudią a on zatrzymuje mnie....

twoja Klaudia to zywe srebro i wymaga wiecej uwagi i zaangazowania ze strony obydwojga rodzicow.
niestety bedzie miala tylko ze strony mamy tą uwage....

dobra juz nie marudze bo i tak sie poryczalam

ide bo Klaudia juz z 10 minut placze bo na rekach nie jest

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 maja 2009, 09:42

najbezpieczniej dawac wlasnie sloiczki
to samo mi pediatra powiedziała...
taki mam system rozwiezania prania
już któras osoba to mi mówi - u mnie zawsze po zdjeciu ze sznurka sa jak psu z gardła wyjete mimo że strzepuje przed rozwieszeniem..jak to zrobic by było dobrze?

dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom? bo ja piore....

u nas dzis juz piekna pogoda, wiec spacerek koło południa zaliczymy. obiad mam od mamy - cielecinke, ale mam co robic bo sterta prasowania czeka no i posprzatac dzis chce - jak M w domu i Ola to gorzej robota mi idzie :ico_noniewiem:

teraz zmykam chrzest opłacić...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 09:42

milutka jak juz jestemsy przy Twoim meżu..to nie obraź sie ale podcztuje kwietniuówki..pisłas tam ze mąż sie zmeinił o 180 stponi oczywiscie na plus..a z tego co tu piszesz to na to nie wyglada..wiec ja juz nic nie rozumie.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-05-08, 09:43 ]
dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom? bo ja piore....
ja tylko te które ma bezposrenio na ciałku..czyli bodziaki przewaznie

[ Dodano: 2009-05-08, 09:45 ]
a mam pytanko czy Wasze dzieciaczki juz siegaja po zabawki do góry..i czy łapia sie za kolanka???bo moja jeszcze nie a pani rehabilitantka mowi ze juz powinna..ale ja sie przyzwyczaiłam ze moja troszke poxniej pewnie rzeczy zaczeła robic wiec moze i w tym przypadku tak bedzie..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 maja 2009, 09:47

dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom? bo ja piore....
...
ja też piorę

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 maja 2009, 09:49

u mnie zawsze po zdjeciu ze sznurka sa jak psu z gardła wyjete mimo że strzepuje przed rozwieszeniem..jak to zrobic by było dobrze?
Strzepnij, naciągnij najpierw wszerz, a potem wzdłuż i dopiero powieś :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość