NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 mar 2011, 12:22

Gwona, ja mysle, ze to obojetne czy niedziela, czy w tygodniu...
jak cos sie dzieje to trzeba jechac i nie patrzec na dzien tygodnia i pore dnia lub nocy..

ja mam ktg 2 razy w tygodniu, ale teraz to dlatego, ze jak mialam skurcze to malej przy tym drastycznie spadalo tetno, a tak nie powinno byc...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 mar 2011, 12:25

Gwona mi tez nie robia ktg!!! ale z tego co Aniaaapisala to jej tez nie...

I mojej kolezance ktora przenosila juz o 8 dni dopiero zaczeli robic co 2 dni jak sie zglosila do szpitala w dzien terminu...ale ja te ktg tylko denerwuje bo i tak mowi ze zadnych skurczy nie ma ( a jezdzic musi co drugi dzien) a nawet jak jakies tam pokazalo to ona nic nie czula i sie jeszcze bardziej zloscila!!!
a yo uczulenie to Ty juz chyba mialas na poczatku ciazy??? dobrze pamietam??? co ci wtedy lekarz powiedzial? samo przeszlo? czy Teraz masz cos zupelnie innego???

[ Dodano: 2011-03-27, 12:27 ]
Sejanadzieki jak sobie przypomne haslo to sie zaloguje dzis i /cie znajde :-D
A zAniaaa to chyba masz racje ze sie rozpakuje jak ma taki humor bo ostatnie co slyszalysmy od Agi216 to bylo ze nie ma jakos humorku...a potem to juz sie Paulinka urodzila :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 12:28

NowaSejana Jadę dziś po 16 jeśli zatrzymają mnie w szpitalu no bo jak by nie było są tylko 4 dni do terminu. Dam wam wtedy znać...Może też mi to ktg zrobią ,bo na dobrą sprawę przy braku takiego badania to nie wiem co u małej "słychać". Mam nadzieję,że u Twojej kruszynki też będzie lepiej.

[ Dodano: 2011-03-27, 12:33 ]
tabogucka Tak miałam ale zupełnie inaczej ono wyglądało wtedy. Uczulenie miałam na cytrusy więc je odstawiłam. Ale zaczęłam pochłaniać mnóstwo słodkości :ico_wstydzioch: i nie wiem czy to nie jest coś od cukru. Większość znajomych mówi żebym się jednak zgłosiła. Bo zawsze będę wiedziała na czym stoję...A tym bardziej,że jest pare dni przed rozwiązaniem. Wiecie ja się tam trochę wstydzę z uczuleniem jechać do szpitala bo jest większość ludzi którzy potrzebują większej pomocy. A ja z takim czymś pojadę... :ico_noniewiem: ale jak by nie było robię to dla dziecka.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2011, 13:53

Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj spalam dobrze, oczywiscie z bieganiem na siku, ale zasypialam pozniej, bo przewaznie mam wlasnie problem z usnieciem po siusianiu...

Gwona, ja bym sie na Twoim miejscu chyba jednak zglosila do szpitala :ico_noniewiem:

jejuuu, ja mam z kazdym dniem wiecej rozstepow, chyba zwariuje :ico_placzek: zac zyna sie od takiej plamki pod skora, ona sie rozlazi coraz bardziej i w koncu sinieje...

a jakos sie juz nastawilam, ze pewnie przenosze jak poprzednio, pewnie ze 2 tygodnie sie jeszcze bede turlac w drupaku, do tego czasu to mi nic nie zostanie z brzuchola, nie zebym byla prozniakiem jakims, ale cholera, no na prawde to fatalnie wyglada...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

27 mar 2011, 14:19

Witajcie.

Gwona, czekamy na wiesci :-)
Ja tez jeszcze nie mialam w ogole ktg.Jak nie urodze do terminu to wtedy 5 mam wizyte i dopiero pierwsze ktg.

Ja tez mam konto na NK.Moje dane znajdziecie na forum danych na NK. :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 mar 2011, 15:26

Gwona pewnie pedz do szpitala ...mam nadzieje ze to jakas blahostka ale lepiej wiedziec to od lekarza :-D

Fintifluszka o mnie tez do lez sprowadzaja rozstepy ale nie na brzuchu ...tylko na biuscie ...i mowie serio przez noc miwyskoczyly takie czerwone pajaki a teraz mimo ze 2 razy dziennnie smaruje to i tak sa takie rozlazle fioletowe linie!!! :ico_zly:

Agusia22 ja juz dawno nie wchodzilam na nk -co to jest to forum danych nk???

A i wiecie co mnie wlasnie olsnilo ze Anety 11 od paru dni tu nie bylo a wczoraj byl jej termin...czyzby??? :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-27, 15:27 ]
Au nas pogoda ladna a M. mnie tak wkurza ze mu zaraz krzywde zrobie a ja nawet wyjsc z domu nie bardzo moge bo kustykam juz na obie nogi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-03-27, 15:31 ]
bo kurcze on robi jedna rzecz a niszczy przy tym druga!!!niby robi sciany w tym pokoju u synka ale tak podlge zafajdal tym gipsem ze nie wiem czy zejdzie a nawet jesli to pewnie zostana slady ...jak mu powiedzialam to troche przetarl na mokro i oczywiscie nie do konca ale wode zostawil na podlodze i sie pewnie te panele rozejda w efekcie... :ico_zly: :ico_zly: wiecej nie wchodze do tego pokoju !!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 mar 2011, 15:59

Hej dziewczyny,my już w domku,mała jest przekochana,nie mogę sie napatrzec ,a jak pachnie........jutro więcej napisze i wkleje fotki,pozdrawiam was kochane i życze wam tak szybkiego porodu jak mój,ledwo co zdąrzyliśmy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 mar 2011, 16:06

tabogucka Ostatnio właśnie ktoś wspominał,że aneta11 wylądowała już na porodówce. Tylko nie bardzo kojarzę kto o tym pisał :ico_noniewiem:

A ja już po. Trafiłam na takiego niemilucha pieprzony lekarz. Dosłownie byłam tam dwie minuty podniosłam tylko bluzkę a on : to od rozstępów,wypisał mi jakąś maść i stwierdził,że MOŻE po niej nie powinno mi nic być. No to do cholery nie wie co przepisuje babie w ciąży,niech sobie ją w tyłek wsadzi! :ico_zly: A przecież widzę,że coś jest nie tak...ci lekarze z łaski ludzi przyjmują tym bardziej,że mu podkreśliłam,że jestem 4 dni przed rozwiązaniem :ico_olaboga: A przecież widzę jak wyglądają rozstępy bo mam je na udach :ico_zly:

[ Dodano: 2011-03-27, 16:07 ]
aga216 Witamy z powrotem :-D :ico_brawa_01: i oczywiście czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Paulinki :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 mar 2011, 16:40

Gwona no rzeczywiscie palant :ico_puknij: ten lekarz...a Ciebie to swedzi te krostki czy tylko zle bardzo wyglada??? Moze mozesz pic wapno ?bo to zawsze na uczulenia pomaga...albo sprobuj ta masc jak nie bedzie poprawy to odstaw szybko!!!
O prosze to jak ja czytam to forum ze minelam info o anecie 11 na porodowce???
Ale to fajnie znaczy kolejna dzidzia nam przybyla! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga216 gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie napatrz sie na malenka!!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

27 mar 2011, 17:03

Tu sa moje dane na nk :-)
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0

aga216, super ze tak szybko poszlo.
Czekamy na fotki :-)

Gwona, kurcze co za lekarz :ico_olaboga: nie wiem co Ci doradzic :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość