elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 maja 2012, 09:03

jula81, u mnie też uczulenie wychodzi u młodego, znaczy egzema:( Ale chyba wiem od czego, od serków fromage, Eliza miała to samo. A mi ręce opadają na te skórne problemy dzieci, no ale cóż mogę, muszę eliminację zrobić i smarować, dobrze, ze mam od lekarza coś na egzemę.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

03 maja 2012, 12:50

hej laski :) witam z :ico_kawa: Maly spi w ogrodku wiec mam chwile zeby sobie odsapnac :ico_haha_01:
U nas noc rewelacyjna.Chyba pierwszy raz cała przespana.Rany jak fajnie tak spać bez pobudek. Mała ostatecznie obudziła się o 6 ale że spała całą noc to i ja bardzo wypoczęta.
a jak nastepne? dalej tak samo?
Mi Oli ostatnio kiepsko spi, to znaczy jak u siebie to o 2 i 4/5 wstaje na karmienie, a jak go biore po pierwszym do nas to dopiero o 6-7 wstaje.. a jak wczoraj wstal o 1 to dalam mu smoka i wzielam do nas (nie karmilam) to wstal o 6 dopiero.. z nami mu sie chyba po prostu lepiej spi :ico_noniewiem:

martasz tez jestem za tym, zeby z dzieckiem jezdzic i ze jak sie chce to mozna :ico_oczko: M ma urlop od 18 maja i myslalam zeby gdzies skoczyc za granice w ciepelko (wycieczki last minute bukowane 3-4 dni przed sa nawet po 300 funtow za nas troje!!), ale tak mysle, ze poki Maly nie chodzi to troche bez sensu bo upal a ja dziecko bede na rekach nosic albo w wozku trzymac? wiec mysle ze poczekamy az zacznie smigac i wtedy bedzie lepiej :ico_oczko:
Moja koleżanka ma 2dzieci i mieszka z dala od rodziny,bo w Norwegii i właśnie tak się ze znajomymi umawiają, że raz jedni,raz drudzy mają wychodne :-)
trzeba trafic na 'normalnych' znajomych, ja tu mam duzo osob z ktorymi na impreze czy zakupy pojde ale tak naprawde nikogo, komu moglabym bez strachu dziecko zostawic.. :/
Cieszę się tym bardziej, bo to już taka tradycja od jego 18-tki, czyli już 14 raz, kiedy można się spotkać w gronie naszej licealnej paczki.
wow ladnie! milo miec takich dobrych przyjaciol :-) ja mam kilka takich kolezanek rowzniez z LO i mam nadzieje, ze jak najdluzej bedziemy sie razem trzymac :-)

jula sliczne zdjecie Eryczka :ico_brawa_01:

kocura maly spryciarz z Maciunia :ico_brawa_01: my juz od dawna mamy na najnizszym bo Oli jak zaczal wstawac tak nie chcial przestac i musielismy obnizyc a i przewijak zawsze sciagam i stawiam kolo lozeczka :ico_oczko:

elibell rzeczywiscie srednio tak brac tylko zeby chrzestnym byc no ale jak kto uwaza.. ale skoro Twoj malz chce to zgodzisz sie czy nie? ja bym chciala wziac koscielny, taki z weselem i cala reszta, ale kasy brak a kredytow na to brac nie bede, jak nasi znajomi.. jak wygramy w koncu w totka to wezmiemy :ico_haha_01:

A u nas dzisiaj w miare ladnie, slonce swieci ale nie jest zbyt cieplo.. Dobre i to, przy pogodzie jaka byla w ciagu ostatnich dni to nie ma co narzekac :ico_oczko: Oho, Maly sie obudzil, do pozniej laseczki, milego dzionka :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 maja 2012, 12:57

elibell rzeczywiscie srednio tak brac tylko zeby chrzestnym byc no ale jak kto uwaza.. ale skoro Twoj malz chce to zgodzisz sie czy nie? ja bym chciala wziac koscielny, taki z weselem i cala reszta, ale kasy brak a kredytow na to brac nie bede, jak nasi znajomi.. jak wygramy w koncu w totka to wezmiemy
nie, nie ma takiej opcji, zadnych slubów:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

03 maja 2012, 13:22

nie, nie ma takiej opcji, zadnych slubów:)
a co Twoj na to?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 maja 2012, 14:22

Agus, mój mąż nic, powiedział, ze spoko, że też uważa, ze to za wiele zachodu a czasu za mało, my już przełożyliśmy chrzciny własnego syna, i roczek, bo na roczku nawet męża nie będzie, wiec ja uważam, ze to juz wystarczajace poświecenie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 maja 2012, 20:12

U nas noc rewelacyjna.Chyba pierwszy raz cała przespana.Rany jak fajnie tak spać bez pobudek. Mała ostatecznie obudziła się o 6 ale że spała całą noc to i ja bardzo wypoczęta.
a jak nastepne? dalej tak samo?
No budzi się ale tylko raz.Ostatecznie godz 6 rano oczy jak 5 złoty i nie ma więcej spania.
z nami mu sie chyba po prostu lepiej spi :ico_noniewiem:
To chyba większość dzieci tak ma .

My po 19 wróciliśmy z imprezki Komunii Św.Fajnie było.Mała grzeczna, zresztą miałam nianie fajną hehe więc bawiła się z nią , nosiła i spacerowała.
Mam masę zdjęć więc coś może pokażę ale to nie dziś.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 maja 2012, 20:24

szkieletorek, to super, że imprezka udana i czekam na foteczki:)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012, 08:43 przez elibell, łącznie zmieniany 1 raz.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 maja 2012, 21:25

witam z weekendowki :-D
moj juz odpadl..te codzienne wstawanie o 6 ( bo Kala to sobie tak tu obrala od 6 do maks 6:50 spi :ico_olaboga: ) maskara jakas..takze chodzimy spac z kurami, tyle ze ja dzis czekalam na "Hotel 52" wiec patrze :-)
czas leci nieublaganie, juz jutro ost wycieczka i pakowanie i w sobote z rana powrot :ico_noniewiem:
a pogoda nas tu rozpieszcza :-) dzis jedynie troche poznym popoludniem pogrzmialo, spadlo pare kropli i wyszlo znow slonce - tak to moze byc :ico_oczko:

martasz ty pytalas mnie o wozek?w koncu nic nie kupilismy, tylko udalo nam sie dokupic pałąk do wozka ktory mamy, wiec dla mnie bomba, bo z tego jestem bardzo zadowolona, mamy Espiro Acctive czy cos takiego :ico_noniewiem: nie pamietam dokladnie jak sie nazywa :ico_wstydzioch:

kocura powaznie tak dlugo mialas lozeczko na najwyzszym poziomie? :ico_szoking: jak Maly sie juz turla to nie balas sie go tak klasc?przeciez raz dwa mogl sie podniesc i fik :ico_olaboga: tzn u nas to by pewnie tak wygladalo.. jak tylko zaczela jakkolwiek sie obracac i chwytac szczebelki to ja od razu znizylam lozeczko, A. ja czesto z rana tak zostawia zeby troche dospac, mogloby byc niezle jaja..nawet nie mysle :ico_chory:

no to to by bylo tyle na dzis..do poklikania juz z domciu :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 maja 2012, 21:34

witam,

matko dziewczyny aj nie mam czasu na forum :ico_szoking: :ico_placzek: zaczynam już teraz chodzić na różne zmiany więc będę miała więcej czasu, A ma cały teraz tydzień wolny :ico_sorki: ja jutro na 14 do pracy, w sobotę chyba do Torunia pojedziemy sobie z dziewczynami, 1.05 pojechaliśmy na moto do Ciechocinka i Włocławka :ico_brawa_01:
Izunia super, raczkuje, stoi przy meblach, łóżeczko od 2 tygodni ma opuszczone a i sama siedzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

03 maja 2012, 22:58

jula81, u mnie też uczulenie wychodzi u młodego, znaczy egzema:(
a jak u Was wygląda to uczulenie na ciele?
jula sliczne zdjecie Eryczka :ico_brawa_01:
dzięki :-)
Moje dzieci śpią, ja tracę już cierpliwość;( potrzebuję chwili na oddech, wstyd mi się przyznac ale ja chyba mam depreche a pogoda nie sprzyja niestety takiemu nastojowi psychicznemu.
szkoda, że nie masz nawet chwili na oddech i wypoczynek, czasem nawet jednodniowe wyjście ze znajomymi pomaga poprawić samopoczucie. szkoda, że nie macie z kim dzieci zostawić :ico_noniewiem: .
Izunia super, raczkuje, stoi przy meblach, łóżeczko od 2 tygodni ma opuszczone a i sama siedzi :ico_sorki:
:ico_brawa_01: zdolna Izunia, strasznie szybko Jej to wszystko idzie, super.
Powiedz Kwiatunio, a Ty cały czas na diecie? Waga poszła jeszcze w dół?

U Nas pogoda się powoli zmienia i duchota więc chyba na jakiś deszcz się zbiera.
Odkąd mały tyle na dworze przebywa to mi lepiej śpi i tylko 2 pobudki mamy w nocy, a i zdarzyła się nawet jedna tylko :ico_brawa_01: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość