Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

11 cze 2012, 15:21

Madleine, byłam byłam :-)
infekcji nie mam więc on sam nie wie bo na drugi dzień już mi nie przeciekało nic, ale kazał mi obserwować czy jak leże to czy mi coś przecieka i sprawdzać w tedy..
szyjka tzryma więc się juz nie martwię :-)
a i jeszcze w tamtym tygodniu mojego M. sostra urodziła w 35 tc zdrowego Synka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 cze 2012, 15:23

szyjka tzryma więc się juz nie martwię
To najwazniejsze!!!
mojego M. sostra urodziła w 35 tc zdrowego Synka
:ico_brawa_01: Super!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

11 cze 2012, 15:43

Madleine, Mad., Ja też łykam Tardyferon i naprawde pomaga jak regularnie bralam 2 razy dziennie to mialam winiki tylko delikatnie ponizej normy. A jak zaczely sie bigunki czy zaparcia i odstawilam lek od razu anemia sie pojawila.

[ Dodano: 11-06-2012, 15:53 ]
Mam pytanie orientujecie sie ile kosztuje badanie paciorkowca GBS

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 16:16

Mamusia super ze z Marysią wporząsiu :-D no a Ty dużo pij z\eby się nie odwodnić a grzybka zwalczysz. Co do GBS to nie wiem ile kosztuje bo mi mój ginek robi w szpitalu na fundusz wiec nie pomogę...

Madleine, Gosia współczuję bóli kręgosłupa mnie też doskwiera ale jakos sobie radzę... za to ostatnio strasznie mi brzuch szaleje od piatku w sumie tylko leże mało c robię :ico_noniewiem: bo jak się za coś biorę to zaraz twardnieje i skurcze mam :ico_szoking: a raz dostałam takiego bólu jak na @ i już swirowałąm bo nawet torby jak coś jeszcze nie mam spakowanej... no i teraz już grzecznie leże i ne dźwigam, nie łaże po sklepach godzinami i samochodu też już nie prowadzę właśnie w piątek był mój ostatni dzień na full obrotach teraz przełączyłam się na tryb oszczędnościowy.

Gosia uuuu współćzuję bólu zołądka... wiem coś o tym bo też nie raz się tak załatwiła... :ico_sorki:

Marta no właśnie moze męzul rozkręcił Agatkę do działania zeby pokazać się z tej strony :ico_haha_01: :-D ale wiem jak facet potrafi wkurzyć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 16:23

ile kosztuje badanie paciorkowca GBS
Jeśli chodzisz do lekarza z funduszu, poproś go o te badanie. Ono jest refundowane.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 cze 2012, 16:47

Mam pytanie orientujecie sie ile kosztuje badanie paciorkowca GBS
ja nie mam pojęcia. Nie miałam tego badania po za tym państwowe mam skierowania.
samochodu też już nie prowadzę
ja to zamierzam do końca prowadzić. Wiadomo nie w jakieś dalekie trasy a jak nawet to ktoś z boku ale tak w pobliżu to zamierzam jeździć.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 18:53

Kasiala ja się lepiej czuję za kierownicą niż z boku...poza tym jak mąż całymi dniami w pracy siedzi albo tak jak teraz zagranicę pojechał to na głowę byśmy z Jolką w domu dostały :ico_olaboga:
Nawet wycieczki do Poznania sobie robimy, tylko mojego tatę to o gorączkę to doprawia :ico_haha_01: Myślę że w 5 minut mnie nie weźmie a najwyżej pojadę do najbliższego szpitala.

Marta widzę że chyba wszystkie dziady ostatnio takie uparte i wstrętne :ico_zly:
Mój teraz wydzwania z tego Monachium kilka razy dziennie i pyta jak się czuję :ico_zly:
A przecież jakby się cokolwiek zaczęło dziać to i tak w godzinę nie dojedzie :ico_zly:

Mamusia 2,5 roku temu płaciłam za paciorkowca 30zł...myślę że ceny się dużo nie zmieniły. Mam zakupioną pałeczkę żelową, muszę sobie też pobrać próbkę i zanieść do zbadania. Jeszcze badanie krwi i moczu...ciekawe jak tam moja anemia bo zapominam często o braniu żelaza :ico_wstydzioch:

Malinowa zaglądasz codziennie i nie dałaś znaku życia jak się o Ciebie martwiłyśmy? Oj oj :ico_nienie:

Marta jak tam skurcze?

Moja bratowa dziś mnie pocieszyła że chyba mi się brzuch obniżył...
znając życie to pewnie tylko chwilowo bo mały taką pozę przyjął :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

11 cze 2012, 19:02

Więc tak byłam na wizycie :-) i pomimo tych bezbolesnych skurczy wszystko jest dobrze :ico_ciezarowka: , więcej leżeć, jeść magnezini, nospe i tyle :-) a Zosia waży już 1,800 kg :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 19:06

kuleczka, super że wszystko w porządku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 cze 2012, 19:11

Zosia waży już 1,800 kg
ooo to kawał dziewczyny :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość